Zayıflamak için öneriler :) ?

7 aydır bir işyerinde çalışmaya başladım. Bu nedenle 46 kilodan 53 kiloya yükseldim. Her gün dışardan olunca tabii. Boyum 1.63. Acil kilo vermem lazım. Çünkü kendimi 46 kilo iken daha iyi hissediyorum. Neler yemeliyim nasıl beslenmeliyim tavsiyesi olan var mı? ve de şu form bisküvileri hakkında bilgisi olan var mı? Tok tutan hafif yiyecekler biliyor musunuz? Kilo vermek için ne yapılmalı? Teşekkürler

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sabah ve öğlen istediğini ye. Akşamları yeme, aç yat.

1|0
    0|0
    • Akşam hiç yemek yemem zaten. Sabah pogaça falan dan dolayı kilo aldım. Onları da kestim artık zaten

• Tabiki de insanın günlük yağ, şeker ihtiyacının çok ustune çıkmamak gerek. Egzersiz, yuruyus yapmakta fayda var

• teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

• Canım sık ve az ye ayrıca öğün atlama... Ara öğün olarak o bisküvilerden yiyebilirsin ama onları da böl yani bir ara öğünde içindekinin hepsini yeme 3 tanesini flen ye... Su içmeyi de unutma kilo almazsın bile (:

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• vay arkadaş ya bizde hergün iş yerinde dışardan yiyoruz ama ne kilo alırım ne kılo veririm sabit kilodayım :D

1|0
    0|0
  • 53 kilo, kilolu mu? iskeletmişsin, biraz toparlanmışsın işte. iyi kilon

0|0
    0|0
  • spor

0|0
    0|0
  • Form buskivuler sağlıksız da yulaf ezmesi kahvaltıda yumurtayla tüket spor yapma imkanım sa spor yap ne yediğini içtiğini not et calodri hesapla

0|0
    0|0
  • Spor yapmanı tavsiye ederim ama boş vaktin pek olmuyo sanırım, iş hayatı spora pek izin vermiyo :) ama en azından bir bisiklet al akşamları bin. Gerçekten çok faydası oluyo. 1 ayda 4 kilo verdim bende

0|0
    0|0
  • Eee bütün gün kıcı koyup oturyon tabi kilo alırısn... Hareketli bir işte çalış...

0|0
    0|0
    • Ulan oturduğumu nereden biliyosun dingil. Keşke oturabilsem. Boş yorum yapma ötede oyna

• Kos yuz

0|0
    0|0
  • Yeme içme yaşama:)

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Yeme canım by

0|0
    0|0
Yükleniyor...