Bisiklete ilgisi olan varmı?

bir bisiklet gurubuyla günübirlik turlara katılan ya da bisikletiyle işe gidip gelen var mı aramızda?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ben hafta içi ve haftasonları kullanırım. Hem MTB, hem de yol bisikletim var. Ayds 600-800 km yapıyorum..

0|1
    0|0
    • supersin, tebrik ederim

• Çok keyif aldığım bir alışkanlığım.. Şirkette de bir ekip kurduk, bazen hafta sonları çıkıyoruz.
      En güzeli C. tesi Sabahtan Otomobille İpsala'ya gidip , oradan bisikletle Yunanistana geçmek oluyor..😇

• vaaay güzelmiş :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben çok severim bisiklet sürmeyi ama bisikletim yok vardı babam bana sormadan yazlığımızdaki kucuk bir çocuğa vermiş. Daha da almadım ama adalara gidip sürerim hep.

0|1
    0|0
    • ozaman babanın başına ekşi biraz ;) yeni bir bisiklet aldir (28 jant sehir-tur)

• Bisiklet turlarına katılıyorum ve konaktan bisiklet kiralayıp haftada bir kaç gün sahil boyu gidip geliyorum

0|1
    0|0
    • netarafa gidip geliyorsun inciralti tarafinami

• :)) doğru haklısin. en fazla iki gece kalabiliyorum bir başka yerde 3. gün izlemeye başlıyorum :)

• karşıyaka tarafina gelirsen bisikletle haber ver :)

• ben alip üniyd bisikletle gitmeyi duşunuyorum ama param yok😁🙈

0|1
    0|0
    • uzakmi kampüs? birde bisiklet yolu var mı yaşadığın şehirde?

• evet ama türkiye biraz uzak daha o durumdan, kimse kurallara uymuyor trafikte falan , bisiklet surenler icin cok tehlikeli daha durum

• aynen daha yeni yeni başlıyor malesef ülkemizde çok geç kalınmış bir durum

Erkekler Ne Diyor 3

• Uluslararası cumhurbaşkanlığı bisiklet turuna her yıl düzenli olarak arkalarından katılıyorum :D

0|1
    0|0
  • Ne için sordunuz? Uzun kısa bir çok tur yaptım..

0|1
    0|0
    • merak ettim bu sitede kullanan arkadaşlar var mı diye?
      ayrıca umarimki cevrendeki arkadaşlarıni bisiklet sporuna yonlendiriyorsundur ;)

• Tabikide.. Bisiklet elçisiyim😊😊
      Özendirmek için yapmadığım kalmadı

• tebrik ederim, şehir neresi

• Sadece tek biniyorum. Günde 20 km pedal çeviririm.

0|1
    0|0
Yükleniyor...