Bana şeyimde olmaz dedi. Ne yapmalı?

Benim doğum günüm 2 hafta sonra Cumartesi günü. Sevgilimin dershanesi de cumartesi öğleden sonra pazar günü sabah. Bana dedi ki "Doğum gününü bir gün sonra kutlayalim cumartesi günü devamsızlık yapma şansım yok" dedi. Ama 2-3 haftadır pazar sabahı gitmiyor dershaneye. Sabah kalkmıyor yani. Ben de ona bunu sordum "Pazar günü gitmiyosan cumartesi de gitmeyebilirsin" dedim. Ve bana dedi ki "Annemin haberi var gitmediğimden sınav var çünkü" dedi. Olsun dedim cumartesi de gitmesen bir şey olmazdı. Bana dedi ki la s.ktirme bana hayatını ya kapa çeneni dedi.

Ben şok oldum ve haksız olduğun an küfüre baş vurmaya bayılıyosun seviyesiz, bir daha da bir kızla nasıl konuşacağını öğrenmeden bana mesaj atma dedim. O da bana dedi ki sürekli trip atma halindesin ayrıca bir benle konuşmuyosa da konuşmasın şeyimde olmaz yazdı. şeyinde olmaz mı dedim? evet aynen öyle by dedi. şimdi ben bu herife ne yazayım ne yapayım?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• 1 gün sonra olsun ne olacak yani.

1|0
    1|0
    • Sorun o değil ki. Pazar günü gitmeyen adam cumartesi de gitmeyebilir dedim ben. Bunda bana kufretmesini gerektirecek bir şey yok ki

Erkekler Ne Diyor 5

• Değmeyen Birine Dönüp Bakmam Ben ;

Adamsa Notunu , Hayvansa Ot'unu Verir Giderim . . ! mesaja bağğ :D

1|0
    1|0
  • sevgilim diosun. yani sevgiyle alakali bisi bu olay di mi? kufur de sevgiyle alakasiz bir olay. di mi? bundan sonra bisey yazarsan bence anormal olur. gercek bir sevgili bulmanin zamani gelmis evladim.

0|0
    1|0
  • o hıyardan bir b..k olmaz hem tembel hem küfürbaz hemen terket adam gibi adam bul ya da bulma otur derslerine çalış elim ayağım titredi okurken

1|0
    1|0
  • sende seyımde değilsin de

0|0
    0|0
  • ondan adam olmaz bir kızla nasıl konuşacagını ögrensin hiç bişey deme allaha havele et ondan adam olmaz tekrar söylüyorum ona deger verme onlada bidaha konuşma derim.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Senin doğum günün için dershanesini ekemiyor muymuş ? Evet bir gün ertelemekte bir sorun yok fakat verdiği tepki daha yanlış düzgün bir dille anlatabilirdi eminim sende anlayışla karşılardın o zaman.. Senin doğum gününe bile değer vermiyorsa sana bile değer vermiyordur bence boşuna yorma kendini canım değmez böyleleri için.

1|0
    0|0
  • erkek bile denmez böyleleri için bir kıza böyle küfür etmek nedir ya? canım senin bundan sonra yapman gereken tek şey var o da bidaha mesaj atmaman.. o hatasını anlamalı ama hiç anlıcak biri gibi durmuyo ya neyse...

1|0
    0|0
  • adamın seyınde degılsın. ınsan sevgılsıne bole sey solermı yaaa. ayrıl bıtır kızım bunu burda bıze sorman hata.bunu dusunemıyomusun

0|0
    1|0
  • Yazdıklarını birkaç kez oku ve hiçbşi yapmaman gerektiğini kendin algıla..

1|0
    0|0
Yükleniyor...