Eşiniz evlendiğinizde ne yemeği yapsın?

evet erkekler ve kızlar,öncelikle erkekler yeni evlendiniz eşiniz hangi yemekleri yapsın isterdinizz?kızlarada sorum..ilk evlendiğinizde eşinize ne yemekleri yaptınız..yazar mısınız?bende az buçuk biliyorumda öyle yöresel filan bilmiyorum korkuyorumda eşim ileride beğenmezse diye şuanda sevgilim filan yokta insan işte merak ediyor :)

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Hünkarbeğendi pişirsin , sonra karışık kızartma domates soslu , enginar dolması da muhakkak olsun , rakıma önce buzu sonra suyu koysun , bardaklar buzlukta bekletilmiş olsun ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• evlendirme dairesi baskanligi artik evlilik cuzdaninin yaninda menu de veriyor bayanlar icin. hersey artik cok kolay

0|0
    0|0
  • etli kuru fasulye,balığın her türü,tavuğun her türü

0|0
    0|0
  • yemek yapmasada olur.

0|0
    0|0
  • Pekin ördeği

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben her türlü yemegi yapiyorum yaaa sorunmu bilmedigim veya biyerde görübde hosma gidenide internetten arasdiriyorum yapiyorum insan isteyi versin bir baklava bile acar beeee

0|0
    0|0
  • Normal yemek aklına ne eserse yap.

0|0
    0|0
  • Karnıyarık yap, yanına pilav ve yayla çorbası oh. Salata bir de ohhhh.

0|0
    0|1
    • yaa sabah sabah canım çekti pilav çorba salata yaparız köftede yaparız karnıyarık kolaymıki?annem diyo ben sana öğretirim diye :D hergün ne pişiricen oda var şimid..

• Ben kendime yapıyorum, eşim olmayacağı için sıkıntı yok evlenmeyi düşünmüyorum heheh:DD

• şu çok kolay geldi izleyince bak :)) link

• kafa yapını öpim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...