Yüz temizlemek için ne kullanmalı? Jel mi süt mü? Cildime göre hangi ürünü kullanmalıyım?

benim karma cildim var . Cildime göre hangi ürünü kullanmalıyım jel mi süt mü? uygun fiyatlı kullandığınız memnun kaldığınız ürünleri yazarmısınız.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• canım hergün 6 7 kere yıka sabunla dove tercihim tertemiz yüzün olur.

1|0
    0|0
  • sabun yeterli

1|0
    0|0
  • sicak suya iki kasik por-coz dokup batirirsan bir daha temizlemek zorunda kalmazsin

0|0
    0|0
    • denedin sanırım

• benim sorumla bu kadar uğraştığın için sağol ne diyim darısı başına

• cok ugrasmadim aslinda. :) sadece iyi niyetli esprilerimi elimde patlatmayi sevenlerin elinde patlatmayi seviyorum

• nemlendirici krem

1|0
    0|0
    • temizlemek için diyorum hani

Kızlar Ne Diyor 3

• Dettol(Yeşil Olanı) sabun yüzler içn iyi.Kullanıyorm ve çok memnunum.A birde sabah uyandığnzda soğuk su ile yıkayınız.Ki gün boyunca da soğuk suyu tavsiye ediyorum.Akşam saatlerinde de dediğim sabunu yüzünüze sürüp 5-10 dakika kadar yüzünüzde bekletin ve yıkayın.

Başka bir kullandğm yöntem.Yumurtanın sarısı ve yağı karıştırıp bir patatesi 6-7 veya daha çok parcaya ayırıp sonra o karışıma batırıp yüzünüzün üstünde bekletin 10-15 dakka veya kuruyana kadr.

1|0
    0|0
  • bunu kullanıyorum çok memnunum köpük/krem arası bir yapısı var. cildimi kurutmadan temizliyor link

1|0
    0|0
  • bunu kullanıyorum,yağ dengesini çok iyi sağlıyor link

1|0
    0|0
Yükleniyor...