Sevgilimin trip atmasını nasıl önleyebilirim ?

Zaman oluyo en ufak bir sebepten tartısıyoruz . Gönlünü almak için ugrasıyoruz . Gönlünü almak için ugrasıyorum. Bu da bazen yoruyo. Onu cok seviyorum. Hep gülmesini istiyorum yanımdayken trip atmasını nasıl önleyebilirim ? Soguk falan mı davransam az mı ilgi göstersem _?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Duruma göre değişir bence. Mesela kendinizde gercekten hata buluyormusunuz yoksa kızın uydurdugunumu düşünüyorsunuz? Eğer kendinizde hata buluyorsanı, farkına vardığını belirt bence ona (kusura bakma hatamın farkına vardım diyerek). Aksitakdirde bence kendidiylesirunu yüzleşin ve sizi nekadar üzdüğünü belirleyin... Eğer aynı hatayı tekrar yaparsa, sizi üzdüğünü yine söyleyin, artık hatasını düzeltene kadar. Yani sabır ister :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ona trip malzemesi vermemeye calis yeterli :) kizlar daha dogrusu kadinlar hep trip atar kac yasta olursa olsun, onlara bu firsati vermeyeceksin okadar ;))) kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Kardeşim; Kız = Trip'tir.

Ne yaparsan yap engelleyemezsin. Muhakkak triplenecek hava , ortam bulur kendisine.

Onu kızdıracak şeyler yapmamaya çalış sende..

0|0
    0|0
  • trip attığı nedenleri ortadan kaldır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• 3 yillik bir ilişkim var bu surede o kadar çok trip yedim ki simdi iki aydir ruh ve sinir hastaliklari hastanesine gidiyorum. Bence kacamazsin onlardan saklanamazsin her yer deler artik:) sevgi linden ayrilman en mantiklisi...

0|0
    0|0
Yükleniyor...