Sevgilinizden ayrıldığınızda canını yakmak için yapmak istediğiniz şeyler nelerdir?

sevgilinizden ayrıldığınızda canını yakmak için yapmak istediğiniz şeyler nelerdir?

ben yarı çıplak fotoğraflarını paylaşmayı düşündüm ama yapmadm sildim hepsini . . .

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• kıymetimi bilmesi için elimden gelen herşeyi yapar pişman ederdim onu ayrıldığımıza.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ben öyle kalleş düşüncelere girmem... yapmam... yapandanda nefret ederim... bence acizlikten başka bişey değildir... ayrıldıksa o yoluna ben yoluma... bukadar...

0|0
    0|0
  • İntikam duygusu bana göre değil , en güzeli umursamamak yaşanmamış saymak ...

0|0
    1|0
  • iyiki boyle bir serefsizlik yapmamissin hos sizin gibi insanlardan hersey beklenir

1|0
    0|0
  • neden canını yakayım ki? hele senin düşüncen akıllara zarar..şerefsizliğin dik alası.

1|0
    0|0
    • bunu duyduğuma sevindim demekki silmekle en doğrusunu yapmışım :)

• AMAN BISI YAPMAM VALLA EN BUYUK INTIKAMDIR

0|0
    0|0
  • senın gıbıler oldukca erkeklerden nefret edıcez.

o dedgnı yapmak adamlıga sıgarmı bı dusun .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Adam'ın son 2 harfi dedikleri bu pezebeng işte genşler.

0|1
    0|0
  • yapma öyle şeyler yapma..karşındaki insan ve bayan ayıp..

0|0
    0|0
  • neden canını yakalım kı oda bir insan,sonuçta birşeyler yaşamışız yani,sonuçta zamanın birinde sevmişim değer vermişim. Ayrıldıktan sonra ne ararım ne sorarım hiç umursamam,kendi hayatıma bakarım. :)

0|0
    0|0
  • burnunu kırmak isterim..

0|0
    0|0
  • neden canını yakayım ya. beraberken bakmaya doyamıyosun ayrılınca terminatör oluyosun. ne sevgiymiş be

0|0
    0|0
  • can yakmam ben

0|0
    0|0
  • hiç bişi yapmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...