İlk Kol Saatinizi Kaç Yaşınızda Takmaya Başladınız?

Yeğenime saat almayı düşünüyorum.Gerçi yaşı çok küçük , henüz 3 yaşında .Oradan esinlenerek aklıma gelen bir sorudur.

Dahası bunun bir yaşı ve uygun bir zamanı var mı bilmek istiyorum, bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim.

0|0
4|14

En İyi Kız Görüşü

• 5 yaşımda teyzem saati bana öğretmek için aldı. Bence çocuk daha erken takarsa saati o kadar çabuk öğrenir,alışır.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• 3 yaş erken..sağa sola takar kayışını kayarken hoplarken zıplarken kolunu acıtır..5 yaş civarları daha mantıklı olur..

0|0
    0|0
    • xaten kolunda kalabileceğine de hiç ihtimal vermiyorum:)

• kolunda kalmasın saat kırılsında..kaydırakta falan demire takıldığını düşünsene? elini kolunu çıkarır valla..alma sen şimdilik..

• ilkokulda takmıştım da uzun süreli değil ama uzun süreli lisede taktım

1|0
    0|0
  • Biz 2 yaşmızda bileğimizi ısırır saat yapardık. Ben genelde kızlara ısırtıtrdım onlar daha az acıtıyordu. Isır gitsin derim.

0|0
    0|0
  • ilk kol saatimi 10 yaşında dedem almıştı. O zamanın saatleri casio'lardan almıştı. :D Bence 3 yaşındaki bir çocuğa saat almak yerine künye falan yaptır, veya oyuncak falan al.. Anlamaz ki zaten :)

0|0
    0|0
  • 3 yasındakı bı cocuk ıcın zamanın ne onemı var? bunu hıc dusundun mu

0|1
    0|0
  • hiç kol saatim olmadı babam fakirdi benim

0|0
    0|0
  • renkli küçük saatler var, al bişey olmaz:)

0|0
    0|0
  • oyuncak cep telefonu al daha iyi. saati de vardir :)

0|0
    0|0
  • kolumdaki ilk saat bileğimi ısırmakla olmuştu:)) ortaokul 1 sınıfta casio dijital bir saatim olmuştu içinde ne olduğunu merak ettiğimden parçalara ayırıp bir daha bütünleştiremedim:)

0|0
    0|0
    • dahilik oradan kalma diyorsun.:)

• ee ne demiler, hiç bir zafere çiçekli yollardan gidilmez.

• evet aynen öyle doğru söylüyorsun

• 7 yaşında sünnet hediyemdi taktım annem kırarsın dedi geri aldı.bende ne kırcam ya deyip gizliden aldım ertesi gün kırdım.

0|0
    0|0
  • 1. sınıfta :)

0|0
    0|0
  • 8 yaşında

0|0
    0|0
  • (: güzel bir bileklik alsan daha hoş olur.

0|0
    0|0
    • alıp almamak konusunda henüz bir fikrim yok açıkçası.farkındalık yaşı oluşmadı sanırım.ya da bilgi aldıktan sonra düşünürüm.

• 3 yasında bir bebeğe saat biraz garip genelde bileklik alınıyor, oda dikkat çekiyor ''ayyyhhhh kim aldııı sana bunu oyyyş'' bunun gibi şeyler oluyor sonra (:

• Zaman kavramı olmayan o yaşta bir çocuga saat fikri pek mantıklı gelmedi bana

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• saati okuyabilen cocuga verilir. kacinci sinifta ögrenmeye baslarlar emin degilim, galiba ya birinci sinifta ya da ikinci siniftaögrenmeye baslarlar.. yegenim okula basladiginda bende ona saat hediye etmistim. üc yasindaki cocuga saat hediye etmek biraz sacma olur bence, onun yerine baska birseyler al. puzzle lego gibi seyler mesela

0|1
    0|0
  • Saati söylebilecek yaşa geldiğinde , hatırlamıyorum kendimi ...

0|0
    0|0
  • 5 .sınıfta

0|0
    0|0
Yükleniyor...