Tavsiyeleriniz neler?

İlk defa spor salonuna gideceğim tavsiyeleriniz neler?

0|1
7|22

En İyi Erkek Görüşü

• Düzenli beslen zayıfsan karbonhidrat tüketmeye çalış ki hafif kilo alırsın sonrada protein takviyesi ile sağlam bir vücudun olur he birde spor salonunda herkes prof gibi bişi göstermeye çalışır sen oradaki hocadan sana gücüne uygun bir program yapmasını iste ve istikrarlı olarak kullan o programı

0|0
    0|0
    • evet kilo almak istiyorum işe yarar diyorsun o zaman, hoca yardımcı olur mu peki çalışırken

• anladım çokk teşekkür ederiimm :)

• Ne demekk :)

En İyi Kız Görüşü

• Rahat ve esnek spor kıyafetleri. Almalısınız

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim :)

• bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim

• Rica ederim

Erkekler Ne Diyor 21

• Gider gitmez foto çekin hemen at instagrama

2|0
    0|0
  • Tayt giyme yeter

0|0
    0|0
    • neden ki

• kadınlar için olanına gidebilirim ya da nezih bir salon seçicem bu konuda haklısın çünkü

• Evet mahalle aralarin dakilere gitmede

• Git ve çalış.

0|0
    0|0
  • +9 tayt +9 çakma adidas ve Spordayımmmm <3 yazabileceğin +9 samsung s3 telefon. bunlar olmadan iş yapamazsın. anca clanın varsa parti ile iş yaparsın

0|0
    0|0
  • spor yap

0|0
    0|0
    • gerçekten çok mantıklı sağol

• Spor yap orda

0|0
    0|0
  • tavsiyem antreman yap

0|0
    0|0
  • Tayt giyme.

0|0
    0|0
  • Tek tavsiyem haraketleri doğru yaptığına emin ol kendini sakatlama
    Not:haraketleri yanlış yaparsan kendini sakalıya bilirsin, haraketlerin nasıl yapıldığını internette bulabilirsin

0|0
    0|0
  • ayağına galoş giy :D

0|0
    0|0
  • ilk gün çok zorlama

0|0
    0|0
  • Spor yapman. kimseyle ugrasmadan geyige vurmadan disiplinle spor yapman

0|0
    0|0
  • Ağırlık çalışmaktan korkma temiz Beslen arstir oku hareketleri formunda yapmaya özen goster

0|0
    0|0
  • Yazılma

0|0
    0|0
  • bol bol deodorant.

0|0
    0|0
    • onun dışındaa :) aletlerle nasıl çalışılır bilmiyorum bile millete rezil de olmayı istemem acıkcası ondan soruyorum

• gittiğin salonda eğitmen yok mu? sana belirli bir program yazması ve nasıl çalışacağını göstermesi gerekiyor.

• amac nedir

0|0
    0|0
  • Ayna karşısına geçip fotoğraf atma ;)

0|0
    0|0
  • Erkekler konusunda kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Yemek yeyip gitme... Kusarsın =)

0|0
    0|0
    • Bende gideceğim bugun ilk kez merak ettim neden kardeş?

• @Donlayuzenn Vücudun fazla efor sarf etcek. Nefesini ilk başlarda doğru kontrol edemeyeceksin. Baş dönmesi ve mide bulantısı ihtimali yüksek. Ki miden dolu olursa kusabilirsin. 1-2 saat önce yeyip gidersen hem daha rahat spor yaparsın hemde bu şikayetlerin olmaz

• Teşekkürler bir sorum daha var benım dıyet listem var akşam 7 den sonra yemek yasak spora akşam 8 de gideceğim spordan gelince cok ac olacakmısım buyuk ıhtımal o işi nasıl halledebilirim?

• gitme

0|0
    0|0
  • Yedek havlu götür , erkek varsa tayt giyme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• yan mekik çekmeyi kısa sürede öğren

0|1
    0|0
  • Fazla yüklenme

0|1
    0|0
  • polat otel deki sportplus fitnessı mükemmel ben 2 yıldır ordayım saunasından zumbasına kadar var biraz tuzlu ama değer kardeşim

0|1
    0|0
  • tay gıy :D

0|1
    0|0
  • İnsanlardan kibarlık bekleme hepsi koşu bandını bilmem neyi kapmak için çirkinleşiyo valla. En azından benim gittiklerimde öyleydi. Kendini çok zorlama vücudun alıştıkça daha kolay yapmaya başlarsın ve hareketleri çoğaltırsın

0|0
    0|0
    • aletlerle çalışmayıda pek bilmiyorum da oradaki personal trainerlar yardımcı olurlar mı peki

• Bazı yerlerde kendiliğinden yardımcı oluyolar bazılarında sen rica edebilirsin o konuda sıkıntı olmaz

• Tayt giyme

0|0
    0|0
Yükleniyor...