Millet acil cevaplarınızı bekliyorum önemli

ben hocama aşık oldum onun hareketlerinden sonra onunla gidip konuştum itiraf ettim şu anda olmaz belki başka bir yerde başka bir zaman dedi uzunca konuştuk ben fake hesap açtım onun profiline bakabilmek için onunla ilk iki gün çok güzel sohbet ettik benim olduğumuda anladığını biliyorum ama bana geçen derste umusamıyormuş ayağına yatıyo gibi yaptı ve mesajıma da dün cevap vermedi ne yapmalıyım?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sana ilgisi olsa bile mesleğini feda etmesi güç. Sana kibarca mezun ol bu konuları o zaman değerlendirelim demiş.

1|0
    0|0
    • öyle de o zaman kadar biri kaparsa

• Mesleki olarak zor durumda kalmamak için öğrencilerini değerlendirmeyecektir, ancak güzel bekar öğretmenlere kaptırabilirsin, tabiki varsa.

• bizim okulda bir tane var ama onunlada konuştuğunu hiç görmedim :D

Erkekler Ne Diyor 12

• hedefini küçült, hocaya aşık olunmaz:)

1|1
    0|0
  • Felaket tellallığı yapıyosunuz varya...Sen aşık oldun diye oda olacak diye bişey yok...Adamın başını yakma...Öğretmen öğrenci ilişkisi nedr ya =)

1|0
    0|0
    • ya kötü değil ki ama olgun birini istiyorum ben karşımda bizim yaşımızdakilerin yüzde doksanı çocuk :D

• Fazlada uzatmak istemiyorum ama...Daha yaşın var,Umarım ileride hakedebileceğin-Seni hakedebilecek iyi bir insan çıkar...Bunun öğretmen olması şart değil tabi :D

• kesinlikle :D

• uehuehuh adamı işssiz bırakacan...okulu bitir öyle yazıl ozaman olur..ama şuanda herifte bişey yapamaz..

0|0
    0|0
    • notlarda katıo lan adam benim notumu e okula fazladan girmiş ve derslerde bana ceza vermesi gerekirken görmezden geliyo :D

• öyle yapıcam hiç konuşmıcam yanına bile gitmicem pislik herif mesajıma cevap atmadı

• bence vazgeç sonunda üzülürsün kardeş

1|0
    0|0
  • 404. that’s an error:(

1|0
    0|0
  • seviyorsan çık sınıfın karşısında seviyorum ulan seni de onu öğretmenlikden atsınlar snide okuldan :D bizde rahat edek

0|0
    0|0
  • üniyse normalde. Liseyse boşver.

1|0
    0|0
  • ks de görmekten sıkıldığınız sorular başlığına cevap olarak sordun bu soruyu değil mi?

1|0
    0|0
  • yaş farkı ne lise mi üni mi?

0|0
    0|0
  • Sana yakınlaşırsa suç işlemiş olur,adamın başını belaya sokma bence

0|0
    0|0
    • ya ayrım yapmyo kimsede kesinlikle notlar konusunda bende yaptı daha önce kmseyle konuşmadığı öğrencilerine söylemediği şeyleri bana söyledi ilk defa ailevi meselelerden bahsetti aşk hayatını anlattı derste diğerlerne ceza veriyosa bana vermiyo

• not konusunda ayrım yaptıgını düşünerek suç işler demedim.öğretmenin öğrencisine yakınlaşması her türlü suç teşkil eder.

• bu işin sonu kötü :)

0|0
    0|0
  • bi sikktir git çocuk

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• bu normal değil mi? her öğretmen ; öğretmen -öğrenci ilişkisinden çekinebilir.yaşı senden ne kadr büyük ama daha öngörülü de olabilir bu konuda.

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ama boş değil sanki yaptıkları tavırları hareketleri öyle gösteriyo

• duyguları her erkek gibi ama olaya mantıkla bakıyor olabilir.

• kesinlikle bana duygularında bakıyorsun olaya dedi zaten okuldan gidicek ben ona size abi diyebilir miyim dedim katı ve sert bir şekilde hayır burda olmaz dedi hiç yardımcı olmuyosunuz dedim olmaz diyemezsin dışarda olur burda olmaz dedi sonrada anlaşamadık seninle dedi

Yükleniyor...