Toplama kampına giden bir trende olmasınız ne yaparsınız?

Diyelim ki ikinci dünya savaşında sizi yanlışlıkla tutukladılar ve toplama kampına nakil etmek için bir trene bindirdiler su yok yemek yok 3 günlük bir yol. Varacağınız kamp insanların toplu olarak öldürüldükleri bir yer ve kaçma şansınız düşük. ne yapardınız?

• Kendimi öldürürdüm
    A seç
  • Kampta ölmeyi tercih ederim
    B seç
  • Trenden kaçmaya çalışırım
    C seç
  • Intahar ederim
    D seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
49

En İyi Erkek Görüşü

• intihar etmezdim inançlarım gereği.bi şekilde kaçmaya çalışırdım.birilerini örgütlerdim falan

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Böyle bir ihtimali gizli sorduğun için ciddiye almıyorum.

0|0
    0|0
  • "Rahmetlik" Hitleri hatirladim :)) bir cogunuz kizacak biliyorum bu yorumuma ..Yapacak bisey yok sanirim...ama Turkun gucu neler yaptirir az çok tahmin ediyorum..

Not :ölen masumlara birsey demiyorum, bir musluman bunu asla yapmazdi!

0|0
    0|1
  • Hersey Güzel Olacak filmini hatırladım.

0|0
    0|0

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kendini öldürmekle intihar etmek arasında ne fark var anlamadım, başparmağımı eklem yerinden çıkarıp kelepçeden kurtulurum sonra yerine oturturum, askerin yanına giderim en dalgın olduğu anda tüfeğinin namlusunu başka yere doğrultup tetikteki eline vurup tüfeği alırım askere ateş ederim kıyafetlerini giyip başka vagonlara geçip bütün askerleri teker teker sessizce öldürürüm sonra en baştaki vagonu lokomatiften sökerim

0|0
    0|0
  • kendimi öldürurdum sonrada intihar ederdim :P şıklara bak :D

0|1
    0|0
  • soruya göre şıklar çok komik kalmış;)

0|0
    0|0
  • olmasınız nedir? bu kadar erken kalkmayın uykunuzu alıp da gelin arkadaşım bide neden gizli sordun. :)

0|0
    0|0
  • karşıdakinden daha zeki olman lazım bu konuda izlediğimiz filmlerden yola çıkarsak mutlaka yönetmen bize bir hak tanıyacaktır :D

0|0
    0|0
  • eşhedüenlailehe illallah ve eşhedü enne muhammeden abduhü verasülühü...

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Bu Alay Edilecek Bır durum mu?.

Yorumlar o şekilde

Ve Şıklar bundan daha beter.

0|0
    0|0
Yükleniyor...