Dev eşleşme ile ilgili yorumlarınız nelerdir? Fenerbahçe - Galatasaray TBL yarı final eşleşmesi nasıl sonuçlanır?

Dev eşleşme ile ilgili yorumlarınız nelerdir? Fenerbahçe - Galatasaray TBL yarı final eşleşmesi nasıl sonuçlanır?Seride 3 galibiyet alan Final'e adını yazdıracak. Saha avantajı Fenerbahçe de bulunmaktadır.
Serinin ilk maçı 25 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 20.00 da oynanacak.

• Fenerbahçe
    46% (21)53% (41)50% (62)Oy Ver
  • Galatasaray
    54% (25)47% (37)50% (62)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
yarı final eşleşmesi nasıl sonuçlanır?
Dev eşleşme ile ilgili yorumlarınız nelerdir? Fenerbahçe - Galatasaray TBL yarı final eşleşmesi nasıl sonuçlanır?
25 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 20.00

1|0
9|18

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Fenerbahçe...

0|2
    0|0
    • aklından başka birşey bir seçenek geçseydi asıl ozaman üzülürdüm pembe.. :D bu maçzç ve bu tur bizim inşallah :D

• Fenerbahce alir.

0|1
    0|0
    • aynen seri şimdiden1-0 oldu pembe 93-79 inşallah cum günün kü maçıda kazanır seri 2-0 a gelir :D

• galatasaraylıyım fakat fener avantajlı gibi

0|1
    0|0
    • saha avantajından dolayı bunu diyorsun dimi, çünkü iki takımda muhtemelen kendi sahasında ki maçları kazanacak işi son maç 5. maç belirleyecek büyük ihtimalle...

• galatasaray

0|1
    0|0
    • inanıyorsun yani buna -.- hayırlısı diyelim yaw pembe ama güzel maçlar ortaya çıkacak bu bir gerçek... ne yalan söylüyüm gs yi istemezdim pınar karşıyaka çıksaydı bize daha iyyidi...

• GS almalı!

0|1
    0|0
  • Hay yanlışlıkla fb dedim ama GALATASARAY

0|1
    0|0
    • yanlışlık yoktur orda pembe sen doğruyu işaretledin eferim sana :D

• Her zaman nasıl sonuçlaniyorsa öyle...

0|1
    0|0
    • iki takımda kendi sahasında ki maçları genelde kazanıyor ama seriyi fenerbahçe kazanıyor mu demek istiyorsun doğru mu yorumladım...

• doğru taraftasın pembe inşallah böyle tezahür edecek... ama güzel maçlar ortaya çıkacak pembe :D

• İnşaAllah mavi

• fenerbahçe

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Herkes sahasındaki maçları kazanır , saha avantajından dolayı 3,2 fb geçer. Yazın bir kanara

0|1
    0|0
    • bu dedigin çok beklenen bir skor 3-2 , serinin öteki maçında efes işi erken bitirip oturup bekleyecek adeta... sonuçta ihtimalde olsa konuşmak gerekir iki takımdan birinin saha avantajını kaybedip veya lehine çevirmesi gibi bir durumu bekliyor musun var mı bir öngörünnn

• Büyük ihtimal ilk adım olarak Ufuk Sarıca ile anlaşılacak

• ufuk sarıca iş yapar istedikleri oyuncuları alabilirse bjk... pınar karşıyakada limiti doldu gönderirler ordan, efeste kapabilir onu onunda koçu yok şu anda...

• İnşallah Fener alır diyorum ama belli olmaz tabii.. Takım olarak Fener güçlü ama GS de rüştünü ispatladı kupayı alarak.

0|1
    0|0
    • saha avantajı basketbolda çok önemli ama dediğin gibi gs de tolay lokma değil kuşkusuz... zevkli bir maç olur ama

• aynen :D

• Ne dev eşleşmesi kardeşim? Galatasarayin Feneri eleme ihtimali 100de 0 . Yok. Ben Karsiyakaliyim bizi bile zar zor elediler o da 4 tane yabancimiz var yerliler de kötü ondan. Siz bir tek pota altinda Lasme ile Feneri eleyin sayfada beni ziken yok mu diye post acmazsam i. neyim

0|2
    0|0
    • ya aslında dedigin doğru karşıyak maçını izledimde gümbürgümbür oynamadı gs ve karşıyaka elindeki turu kaptırdı adeta, pota altında çok kolay pozsyonları kaçrdılar, dev eşleşme ilgi çeksin diye biraz da aslında işin açıkcacası pınar karşıyakanın gelmesini istemiyordum bu iyi oldu böyle. gs kadro ve oyununyla yenemez basketbol gerçeği içinde konuşmak gerekirse ama derbi psikolojisi, kedi sahasındaki taraftar baskısı gibi saha dışı faktörlerde etkili basketbolda bazen o açıdan bizi zorlayabilir diye düşündüm sadece... dünde daçka 16 sayıdan maçı verdi efese...

• Şu an ilk mać basladi Lasme bir faul problemine gitti pota alti e5 e dondu gordün mü kardesim :)

• doğru diyorsun aynen, fenerbahçe işi kolayladı seriyi 1-0 taşıdı gibi bir şey artık

• Fenerbahçem alır ;)

0|1
    0|0
  • Saha avantajı gerçekten önemli buda FB yi 1 adım öne çıkarıyor gönlüm GS den yana olsada.

0|1
    0|0
    • dedigin gibi saha avantajı basketbolda gerçekten önemli, zaten eskiden basketbol ligine deplasmanlı basketbol ligi denirdi aynen katılıyorum...

• bizim sağlam sert savunmamız fenerin dağınık ve istikrarsız ekibine iyi direnir.
    fenerde herşey hocaya bakıyo

0|1
    0|0
    • galatasarayı bir adım veya yarım adım önde görüşyorsun ozaman anladığım kadarıyla, seri kaç kaç biter var mı bir tahminin

• ben emiri çok beğeniyodum anlamadım fener nasıl gönderdi onu

• geçen sezon ki fenerbahçe yumuşak bir kadroydu, sert ve ani reaksiyon veren bir takım huviyetinde değildi, predzic iyi oyuncu ama ondan beklenen her maçı domine etmesi ama bunu her zaman yapamadı genede kalabilirdi ama...

• Galatasaray kazanır

0|1
    0|0
    • saha avantajını kendi lehine çevirebilir mi seriyi kendi sahasına taşıyabilir mi sence ve seri kaç kaç biter var mı bir fikrin

• Fenerbahçe kazanır.

0|1
    0|0
    • sezon başında beklenen final eşleşmesi gerçekleşecek sanırım fenerbahçe-efes pilsen...

• efes serinin öteki maçında üzerine düşüni yaptı dün, bugunde fenerbahçe gereğini yapacak eger bizi ve basketbol bilgimizi yanıltmazsa... :D

• Fenerbahçe

0|1
    0|0
    • inşallah fener kazanır ama bununla beraber güzel , seyir zevki yüksek bir maç olsun..

• Galatasaray.

0|1
    0|0
    • saha avantajını kendi lehine çevirebilir mi seriyi kendi sahasına taşıyabilir mi sence ve seri kaç kaç biter

• cinconn alır

0|1
    0|0
  • biri eurolig finalisti diğeri eurocup şampiyonu. çok çekişmeli ve keyifli bir seri olacak. saha avantajı fenerde fakat ergin ataman ın neler yapabileceğide aşikar.. gönlüm gs den yana fakat avantajda fb de

0|1
    0|0
    • olayı iyi özetledin bence, genel tablo hakketen böyle ama basketbol fantastik bir oyundur her an her şeyin gerçekleşebileceği bir oyundur.. dedigin giib seyir zevki yüksek bir maç izletecekler bize o kesin umarım finale fener kalır diyim bende :D dün daçka ne yaptı ya öyle 16 sayıdan maçı verdi elleriyle efese.. -.-

• aynen katılıyorum sana efes eski efes değil, bu maç erken final gibi. seriyi alan şapi... diyebiliriz

• bencede...

• fenerbahçe..

0|1
    0|0
  • Avrupanin en büyük 2 takimi çok güzel maclar olacagini düşünüyorum ins Cimbom alır :)

0|1
    0|0
    • güzel ve seyir zevki üst düzey maçlar bizi bekliyor.. :D

• Fenerbahçe alır

0|0
    0|0
  • Efes Zorlar bizi Galatasaray vasat takım zorlanmayız çok rahat geçeriz.

0|1
    0|0
    • final efes ile olursa ki büyük ihtimal bu, saha avantaj efes lehinde olacak, dünde 16 sayı geriden gelip maçı kazandılar daçka karşısında ama maçın belli zamanlarında bazı oyuncuları çok iyi oynadı ama takım olarak bir takım olamamak gibi bir durumları var şu anda koçlarıda yok ama efes herr zaman zordur. ama önce gs maçı önümüzdeki maça bakmalıyız... akıl mantık basketbol bilgisi maçın fenerin kazanmasını söylüyor bakacağız artıkkk

• kağıt üstünde ağırlığı fenerbahçe ile aynı değil bu doğru ama derbi olması saha dışı faktörler, taraftarın takımını çoşturması saha baskısı gibi faktörleri de gözden kaçırmamak gerekir ama günün sonnuda seriyi fener lehine çevirir buna katılıyorum ama 3-0 lık bir seride beklemiyorum olsa süper olur o da ayrı :D

• İnşallah ☺

• Lan koskoca uefa avrupa liginde final oynamış takım siz kimsiniz la

0|1
    0|0
    • basketbol bu avrupa ligi ne?

• Tamam iste euro lig ben fenerliyim

• anladım karışıklık olmasın diye açıklık getirmek istedim, saha avantajı ve kadro derinliği açısından sana katılıyorum fenerbahçe bir adım önde adını finale yazdırmak konusunda..

Yükleniyor...