Kız arkadaşımın ayrılmasının ilginçliği

Arkadaşlar yaklaşık 2 saat önce kız arkadaşım ayrılmak istedi. ondan 2 saat öncede birlikteydik ve görünürde hiç bir sorun yoktu. nedenini sorduğumda yapamıyorum mutsuzum istemiyorum falan dedi.ben ayrılmak istemediğimi söyledim kabul etmedi sonra ben kabul ettim keyfin bilir bundan sonra ben senin yanında değilim o zaman tarzında şeyler söyledim kendine iyi bak dedim ve bir daha mesaj atmadım ama yinede tekrar birlikte olmak istiyorum yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• seni gördügünde sana karsı bişe hissetmedigini anlamıs.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kız seni sevmiomuş.okadr da çok svmeden çıkmış yoksa böle bahanelerle ayrılmazdı.eger gerçekten ayrılmak çaresi olsaydı gerekli bir açıklaması olurdu.değmez bu kadar zorlama.kendi yoluna devm et sana en uygun olanı bulacksındır.

0|1
    0|0
  • ne kadar süredir görüşüyorsunuz kavgalarınız falan sıklaştıysa ilgisizleştiysen yorulmuş olabilir artık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• diğecegim suki hersey bir anda olmaz kız biriktirmiştri bgune kadar yasadıgı olumsuzlukları ve bugnde patlamasını yapmsıtır sadece bgn yasadıklarını dusnme soyle geniş caplı bir dusn

0|0
    0|0
Yükleniyor...