Ozan Tufan'ın Türk Milli Takımı'nda ne işi var?

Biri bana açıklayabilir mi? 100 kiloya yanaşmış, bayağı bildiğin memeleri olan, hantal, ne pas becerisi çok iyi, ne karar verme becerisi iyi, ne doğru düzgün kesiciliği, ne de top tutma becerisi olan Ozan Tufan şişkosunun Milli Takım'da ne işi var?

Yasin Öztekin'i anlayabilirim bak vasat olmasına rağmen kanat oynamak için bazı meziyetleri var, Ozan ne mk?

Fatih Terim halen daha bu tarz kadrolar kuracaksa turnuvada işimiz var.

0|1
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi resimlerine filan baktım da hakketten ne işi var la :D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Musleraya rağmen gol yeme rekoru kıran takımın defansı Balta ve Semihi alan hocadan ne bekliyorsun. Hadi Baltayı anlıyorum tecrübe vs. Ersan varken Semihi evlat kontenjanından almak nedir

Ozan a fbliler bile sene boyu küfür etti , verilen paraya yandılar , Beşiktaşlılar iyi ki alamadık dedi , hala bu inat nedir

0|0
    0|0
    • Ersan'ı niye almadı anlamadım, halen daha Çin'de belki ondan almamıştır.

Belki Ozan ile çarpık bir ilişkileri var. Mustafa Pektemek'in Cenk varken oynaması bile daha mantıklıydı Ozan'ın milli takımda oynamasından.

• Burak yedekte miydi, maçın ikinci yarısını izledim şahsen.

Adam Hakan Çalhanoğlu'nu belki frikikten gol atar diye kanat oynatıp Olcay'ı yedek bekletiyor.

Hayır bak sene 2016, biz halen daha şu futbolu aheste aheste, poponu kaldıramayan adamlarla oynuyoruz. Turnuvada bizden daha yavaş oynayan takım olmayacak görürsün bak.

300.000 nüfuslu 5. torba takımı İzlanda ilk grup maçında yıldırım gibi üstümüze çöknüş, 3 tane sallamıştı bize.

O maçta da böyle aheste, ruhsuz, amaçsızdık.

Bir buçuk sene geçti üstünden, milli takım hala aynı.

• Burak bugün yok ama adat kadroda var, Ersan yok

Oğuzhanı çıkarıp Mahmutu aldığı an maç bitti zaten

Kızlar Ne Diyor 2

• Terim profosyenel bir teknik adam değil

0|0
    0|0
  • Fatih Terim olmasa Türkiye Euro 2016 ancak rüyasında görürdü

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Futboldan anlamadığın belli. Ozan iyi futbol okuyan ve çift yönlü oyunu oynuyabilen bir. Hatta sağ bekde de oynadı ama veri alamadı. Böyle oyuncular zor bulunur. Mehmet Topal defansif oynar. Hakan Calhanoğlu ofansif oynar Ozan ikisini deoynar.

0|0
    0|0
    • Çiklet gibi oynuyor, asiri kilolu, cogu pozisyonda melekeleri yetersiz, tercihleri dikine degil, dogru yer tutmuyor, pozisyonlara reaksiyon vermiyor, korakor mucadele de etmiyor.

Ne Mehmet'in defansifligini, ne de Hakan'in pas sut becerisini bunyesinde barindirmiyor.

Mk Senol Gunes'in elinde biraz parladi diye Arturo Vida ilan ediyorsunuz.

bir zikim oynadigi yok.

• ozan, ismail, yasin, mevlüt bunların milli takımda hiç işi yok, bize Sinan Gümüş gibi yırtıcı futbolcular lazım

0|2
    0|0
Yükleniyor...