Karşınızdaki bir erkeğin kasıldığını ve utandığını nasıl anlarsınız?

arkadaşlar soru gayet açık bir erkeğin kızın karşısında kasıldığı ve utandğini nasıl anlarsınız vede o erkek hakkında ne düşünürsünüz yakışıklı da biri..

Güncellemeler:
teşekkürler arkadaşlar sizden ricam lütfen soruma tam puan verirmisiniz söz bende sizin sorunuza tam puan vereceğim :)))

1|1
78|36

En İyi Kız Görüşü

• Gözlerini kacirir, gülümsemez pek, kizarir. simdiye kadar bunlari farkettim. ve birsey söylenince önce duymamazliktan gelir :) bunu da cok gördüm, ve bu tür seyler cok hosuma gider

0|1
    0|0
    • heee peki ilişki açısından nasıl düşünürsün böyle bir erkek ilişki yaşayabilirmii ?

• öyle bir erkekle iliski yasiyorum zaten :) 9 aydir..

• bırak bu işleri beyaz tenlimi o yüzü süreklimi kızarıyor ?

Kızlar Ne Diyor 77

• utanınca kızarıyolar hafif belli etmemeye çalışıyolar daha belli oluyor kasldığınıda başka tarafa bakmaya çalışıyolar tedirgin gözüküyolar belli oluyor bayaa

0|1
    0|0
  • Gözlerimin içine bakamıyorsa sürekli kaçırıyorsa elini kolunu nereye koyucagını sasırıyorsa her sekılde anlasılır aslında. Ne dusundugume gelırsek cok rahat olan erkek kızlara guvensızlık verır ama utanmanında bır sınırı var. Çok utangac erkek bana ıtıcı gelır acıkcası. Eger kıza karsı utanmadıgını ozguvenını bellı etmek ıstıyorsan ozguvenlı dur yanında ve gozlerını kacırma. Kız olan o bırak o utansın.

0|3
    0|0
    • Son cümle baya cezbedici +1 :)

• tamam o zaman normalde ozguvenın problemın utangaclıgın yoksa sorun yok onun karsısında oluyorsa bıtek kendını kontrol etmeye calıs bunun sebebı ya harbıden asıksındır ya kızı kendınden ustun goruyorsundur ve ya kız bıraz sert duruyorsa da heyecan yapabılırsın bılmıyorum ona sen karar ver:)

• kursuda dediğim gibi işten dolayı bıraktım yoksa iyiydik oyunlar felan güzeldi bir de çabuk kaynaştık birbirimizeee harbiden aşık olduğm kesin vede kendimden üstün gördüğümde kesin ama halbuki öyle bir durum yok kızın yanında rahat olamıyorum yanii ne sempatiklğim ortaya çıkıyor nede konuşmalarımla etkileyebiliyorum ama emin ol çok fena bir durum birde genel olarak hayatımada yansıdı bu durum 2 lafı zor bir araya getiriyorum ama şimdi iyiyim Allaha şükür vede bir işte çalışıyordum orasıda fena

• Bence utanan erkek iyidir, çünkü insanlarda artık utanma kalmadı. Ama belirli bir sınırı var, evlenince de 'sen bakarken soyunamıyorum' derse o iş olmaz :D

0|5
    0|0
  • genelde özgüvenli görünmeye çalışırken ellerini kollarını nereye koyacaklarını bilemezler hemen kendini ele verir. göz kaçırırlar gibi şeyler

0|1
    0|0
  • ürkek kaçamak bakışlarından, kız konuştukça ebleh bir gülümsemeyle atan renginden anlarım. eli ayağı birbirine dolaşır fazla duramaz ortamda. fazla gözü açılmamış olması hoşuma gider. yakışıklılığını kullanmamış yani.

0|1
    0|0
    • bak 30 yaşındasın böyle bir erkekle bir ilişki düşünebilirimisin vede böyle bir erkeğin kız arkadşı olabilirmi ?

• niye olmasın. önemli olan gönül sevsin.

• aaaa 30 yaşında birinin düşünceleriii yaniii yaaa çok görmüş geçirmişssin böyle konuşuyorsun artık bilmiyorum gönül sevsin felan ama gerçektyen

• erkekler utandıkları çekindikleri ya da yada yalan söylediklerinde boynunu kaşır kafasını oraya buraya çevirir kızın gözlerinin içine bakamaz...

ayak sallaması,ellerin birbirine dolaşması,her an kızın bir yerine yanlışlıkla dokunmaktan korkar gibi hareketler vs

0|2
    0|0
  • Ben tatlı olduğunu düşünürdüm benle konuşmaya filan cesaret edememesi hoş gelir bana ama çokta abartmasın yani

0|5
    0|1
  • sürekli gözleri fıldır fıldır dönerse, konuşurken bana bakmazsa , yüz mimikleri vs. bunlardan kolay anlaşılır . Ne kadar yakışıklı olursa olsun yanımda rahat olmayan bir insandan çabuk soğurum . Yanımda rahat olmalı ki kendimi iyi hissedip bende rahat olayım :D

0|1
    1|0
    • sen onun yanında sadece rahat hissedemediğin için mi soğursun? yoksa utangaç olmasınında rahat hissettirememesinin yanında tek başına itici bir tarafıda var mı?

• sende haklısın arkadaşımda yaniii o erkekte böyle olmayı istemiyorki ama ?

• İnsana göre değişir napalım

• kekeler .. eli ayağına dolanır.. sakarlaşır. yüzü kızarır. utangaçlığın belirtileri bunlardır bence:) bu devirde utangaç erkek bulmak zor.. güzel bişey yani:)))

0|2
    0|0
    • ama kızlar tarafından tercih edilmiyor sadece yüz kızarması bir belirti olabilrimi ?

• ama itici geliyor değilmi ?

• tabiki herkese göre değişir. itici dyemem . daha önce konuştuğum erkeklerde utanma olmadığı için onunla konuştuğumda bana farklı gelmişti.

• gözlerini kaçırıyorsa utanıyor demektir malum erkekler kızlar gibi fazla kızarıp bozarmaz... bence hoş olur utanması yani

0|2
    0|0
  • ayy benim sefam benimle konuşurken bir kasıldı gerildi tabi ben farketmedim o ara nirvanaya ulaşmıştım :D gözlerinin içi gülüyodu.. senin de mi öyle oldu

0|1
    0|0
  • konuşmuyorsa ve sağına soluna bakınıyorsa...

0|1
    0|0
    • bir ortamdasın illaki herkes konuşur herkese söz verilir ama bunlar bu belirtiler için geçerlimi ?

• düzelmesini beklemek için

• vallahi hiç bir erkek ilgiyi yanlış hissetmez

• selam tanışabilirmıyız derse. ya da konusurken yüzünde hafifi bir gülümseme ve kızarıklık varsa. gözlerimin içine baka baka konuşamıyorsa :(((( maselefti bir adım geride bir utangac

0|1
    0|1
    • yaa sanal alemde değiliz yanniiii kızarıklık bu kadarmı takıntılı bir durumdur yahu

• Konuşmalarında harf eksikliği yaşar,göz göze gelince başka bir yere bakar,sürekli güler,konuya odaklanmaz onun aklı hep başka yerlerdedir.

0|1
    0|0
  • ilgisiz şeylerle kendini anlatır sen de dinlersin hadi canım yok artık gibi yapmacık tepkiler verdikçe biz kızlar tabii ne diosun sen diyip kasılmaya devam eder anlatır yok 50 kişiydiler yalan yok gibi itici itici konuşur.. utandığını ise dengesiz hallerinden anlarım ya bişey düşürür ya bir yere çarpar ya da bakmaz konuşmaz gözü yere bakar halının desenlerini inceleyen çocuk gibi..

0|1
    0|0
  • Gözlerini Kaçırır Sürekli konuşmakta zorlanır kelimeleri birbirine karıştırır soru sormazsan cevap vermez konuşmaz...

0|1
    0|0
  • ben kesınlıkle egosu tavan yapmış ukala ukala konuşan bı erkektense yanımde heyecandan ne yapacagnı şaşıran utanan bı ekeği tercıh edrım kı sozlumde ılk tanıstıgımızda heyecanedena surelı bacağını hareket ettırıyodu sureklı sıgara bı ara elıne baktım hafıf tıtreme bıle vardı onu ole gorunce çok hoşuma gittmişti karsındakı kız fırlamalrdan hoşlanmıyosa utanman onun hoşuna bıle gıtmıstır fazla kasılmakta ıyı deıl ama bıraz daha konuşup sohbet etmeye çalışırsan aşabılırsın kasılmalarını..:)

0|1
    0|0
    • yok arkadaşım hayatımda ilk defa bir bayanın yanında bu kadar zorlandim kızıda çözemedim açikcası

• bana bakıyo ama cama felan çıkınca bakıyo hatta o gün ben telefonla konuşuyodum kaopattın 1 saat sonra dışarı çıktım beni görünce telefonu çıkardı telefonla konuşuyo gibi yaptı ben de sirlendim bu kimle konuşuyo böyle diye bende bahçenin kapısını çarptım çıktım gittim

0|1
    0|0
  • olumsuz dusunceler gelırdı aklıma erkek dedıgın kendıne guvenmelı kendıyle barısık degılse kasılır utanır bence

0|1
    0|1
    • yahu kendine güvenle alakası yok. adrenalin değişik etkiler bırakıyor yurdum yiğitlerinde hemen kötü düşünüyonuz.

• tamam arkadaşım sana katılıyorum ama o arkadaşta böyle bir durumda olmak istemiyorki yanii onuda anlayışla karşılamak lazım :D

• gayet hoş bence:)edebinden utanıyodur diye düşünürüm..

0|3
    0|0
  • eğer sadece bana özel bir utanmaysa hoşuma giderdi:)

0|4
    0|0
    • sadece sana tabiki bir senin olduğun yerde böyle oluyor ama çok fena bir şey buu yaa

• ya o kadar abartmaya gerek yok ki. Utanıyosan utandığımı gizleme. O şekil ğere o sakladığın hissedilirse itici olaiblir. Rahat ve doğal olman seni sevimli bile gösterebilir zaten de zamanla insan rahatlar:)

• oha çok hoş.her halinden belli olur tatlı tatlı sırıtıyorsa . etrafına bakınıyorsa diycek bişeyler arıyorsa hızlı nefes alıyosa

0|1
    0|0
    • eeee ne olur ve ilişki yönündden nasıl olur böyle bir erkek çevrende hiç gördünmü böyle biri ?

• ilk başlarda hoşa gider ama utanıp ondan uzaklaşma yakın ol.ilerleyen zamanlarda alışırsınız ortada bişeycik kalmaz

• Her hareketinden anlarım :) ama utanması çok tatlıı... <3

0|2
    0|0
    • peki böyle birıyle ılışkı düsünürmüs?n?

• olmadı arkadaşım kız başkasını tercih ettiii veee 16 gün sürmüş oda bitti...

• senden çekim alamamış olabilir :/

• kızarır,gözlerine bakamaz,kekeler.çok tatlı olurlar yani severiz utangaç erkekleri :)

0|2
    0|0
    • heee hepiniz öyle dersiniz ama ilişki olayına sıcak bakmazsanız ...

• kardeş oluruna bırak eğer seni seviyorsa bir şekilde kavuşursunuz :)

• etkilenmek istiyorlar ama

• yüzü kızarır, eli ayağına dolaşır, konuşurken takılır 2 kelimeyi bir araya getiremezse utangaç olduğunu düşünürüm utanması olan insan iyidir diye düşünürüm

0|1
    0|0
  • yüzü kızarır

0|1
    0|0
    • iyide arkadaşım adam beyaz tenlii yaniiiii her yüzü kızaran utangaçmı oluyor ?

• kızarır,kekeler vs..

0|1
    0|0
  • normal karsılarım yapısında utangaclık varsa yapıcak bişi yok

0|2
    0|0
  • Yanimda cok rahat davranmasini istemem biraz utangac davranmasi hosuma bile giderdi

0|2
    0|1
    • yaa herkes öyle diyor ama tercihleriniz başkasından yana ?

• Ne kadar inkar etsenizde sevgilisi olmayan erkeklerin %99 utangaç, çekingen. Ters açıdan baktığımızda da aynı şekil; utangaç, çekingen erkeklerin %99 u yalnız.

• aynen öyle kardeşim fakat son zamanlarda da buna çok rastlıyorum utangaçlarında sevgilileri var hakikaten benden 1000 kat kötü durumda olan arkadaşların bile sevgilisi var :(((

• vucudü gerilir kasılır tirer kekeler terler kızarır gülümser tatlı olur işte=)

0|1
    0|0
    • tatlı olduğunu kimsenin düşündüğünü sanmıyorum çünkü kızlar itici buluyor

• Kızlar Devam
    47

Erkekler Ne Diyor 36

• utangaç kızlar ve geleneksel bir ailede büyümüş kızlar, utangaç erkekleri severler. ama rahat kendine güvenli, daha girişken kızlar utangaç erkeleri çocuk gibi görürler önemsemezler. bide çok güzel kızlar utangaç erkelerle pek takılmazlar. utangaçlığını sanki cool biriymiş gibi insanlara gösterebilirsen çekici olabilirsin. başarılar:)

1|2
    0|0
  • Konuşurken kekeliyorsa, gözlerini kaçırıyorsa, sesi titriyorsa, ellerini koyacak bir yer bulamıyorsa, ensesinden soğuk soğuk terliyorsa, gözleri kızardıysa vs vs. Ama en çok ses titremesi belli eder

0|1
    0|0
    • nasıl geçer bu ?

• Üstüne giderek yenebilirsin. Zamanla kızlarla konuşa konuşa geçer. He ayrıca böyle bir problemin varsa bunu dert edinme. Onu kabullen. Gizlemeye çalışırsan daha kötü davranırsın. İçinden geldiği gibi davran. Yapında utanmak varsa, utancını gizlemeye çalışman kötü olur. Utan gitsin bir şey olmaz. Böyle yaptığında zamanla çözülecektir bu problemin

• ya benim durumum vahim değil arkadaşım sadece 1 ortamda ve 1 kıza karşı oluyor bu ama varya bu kadar yoğun olmamıştır bu yaşıma kadar çok fena bir durum cidden çok kötüü fenada özgüven problemi yarattı bu bende çok kötü içten içe çürüdüm resmen çaresizliğimi hissettim ve sürekli olan bir şaşkınlık vardı bendee...

• mübarek buradaki kızlar da sanırsın her gün 10 utangaç erkekle konuşur. inan yüzde 98si kezban

0|6
    2|0
  • ses tonu ve yüzü kızarır azda olsa

0|1
    0|0
    • esmer bir erkektede olurmu bu peki _? bende de oluyor zaten beyaz tenliyim...

• Bir erkek çok kasıyorsa utanıyorsa o erkek seviyordur lakin kafalamak için kasıp arada açık veriyorsa o erkek bir hiçtir...

0|1
    0|0
  • Utanan kendini hezaman (bişey saklamaya çalışan birigibi )belli eder eli ayağı durmaz konuşurken karşısındakiin gözüne bakamaz.

0|1
    0|0
  • kadınların içinde hep bir eziklik vardır aslında her ne kadar utangaç erkekleri severiz derlersede aslında kendileri zaten kendi duygularını bastıran nitelikte oldukları için karşısındaki erkeğin özgüveninden bastırdığı duygularının kurtuluşunu ister.yani boşuna götür beni gittiğin yere demez erkeğe sığıntı olmakta bu yüzdendir...

0|1
    0|0
  • gece yarıları uykudan kalkıp. sigara üstüne sigara yakıp bir an olsun seni içimden atıp.

yatmak istesemde yatamıyorum.

0|3
    0|1
  • Hep bakmak ister göz ucuıyla , ama gözleri hep yön değiştirirler oturdukları yerde rahat olamazlar Çok utangaç ve hiç birşey yaşamamişsa Suratı Domates gibi olur :D:D

0|1
    0|0
  • Bazı kızların hoşuna gidiyo bu durum bazıları ise hiç hoş karşılamıyo durumu genelde fingirdek kızlar sevmem böyle cocukları :) İlk buluşmada böyle tavırlar sergilersen bidaha hiç konşmaz seninle ama hiç üzülme o seni kaybetti merak etme :)

0|1
    0|0
  • gözlere bakamaz konusurken cevaplar kısacıktır biran önce gideyim havasıdır eller rahat duramaz nereye koyulsa olmaz cok fena durum kendimden biliyorum :)

0|1
    0|0
  • Sen recep ivedigi izledinmi kizin fotografini cekiyor ayaklarini falan birbirine doluyor :))))

0|1
    0|0
  • abii ben kızarıyorum hemen anlıyorlar..ama kızarma olayını seviyorlar

0|1
    0|0
  • yanağı titrerse:D

0|2
    0|0
  • En fazla 1 2 hafta utangaç takılacaksın hoşlarına gider sonrası kızları sıkar.

0|1
    0|0
  • eğer gözlerine bakıp şiirsel konuşmak yerine, tam bakacakken malsel konular açarak gözlerini kaçırırsa anlaşılır :D

0|1
    0|0
    • aşkım gözlerin ay batınca geceye bir hece bile bulamamak kadar heyecanlandırıyor beni... demek yerine, aşkım şey annen nasıl ya ... demek gibi

• Aynı şey bendede var ve ben hep karşıdan rahatlatacak bir hareket beklerim, ah bir sabret, bir imkan ver be... halinden anla da bu da bencilce olur, zaten kişiyi yeterince soğutmaya yeten bir durumdur.. O yüzde imkanlar el verdiğince iyi hazırlanmalı, alkolde alınabilir :/

cut.

0|0
    0|0
  • tabikide sürat ifadesinden

0|1
    0|0
  • adonis önemli tabii

0|1
    0|0
  • prof değilse eli titrer, terler, burnuyla oynar, sesi titrek olur bir yere bir havaya bakıyorsa bu eleman gidiktir...

0|1
    0|0
  • herkes utangaçlık yönüne önem vermiş ama kasıntı erkek kadar itici erkek tipi yoktur bence

0|1
    0|0
  • Vücut hatlarını incelemiyorsa utanıyordur.

0|1
    0|0
  • ben bir kızın yanında utanıyorsam gözüne bakamıyorum

0|1
    0|0
  • heyacanlanır sürekli başka seylerle mesul olmaya çalısır kızarır bozulur

0|1
    0|0
  • Kulakları oynar

0|1
    0|0
  • harketleri belli eder

0|1
    0|0
  • Evet ciddi ciddi açık bir soru. Çok çok açık. Neden herkes soru açık açık yazıyor, angut muyuz biz?

0|1
    0|1
  • Çok güzel bir kızla karşılıklı yemek yemiştim. Aksi gibi spagetti siparişi vermiştim kendime. Sağ baldırına kramp girmişti :)

0|0
    0|0
  • cevap verirken sesi kesikli ve titreyerek çıkıyorsa soru sorduğunda baya düşünüp cevap veriyorsa vea anında cevap verielcek soruya 2-3 saniye düşünüyorsa şayet bende böyle oluyo

0|0
    0|0
  • Vay be ben çıktığım biriyle 1 ay boyunca uutancımdan fazla konuşamam yüzüm kızarır ben bunu kusur olarak görüyordum ancak kızların hoşuna bile gidiyormuş mavi gözlü ve güzel görünüşlü olmama rağmen utanıyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6
Yükleniyor...