Türk hakemliği nereye gidiyor?

Deniz Aytekin göz göre göre taraflı maç yönetti.
Alman federasyonunda bir de sizce bu arkadaş nasıl bir bip.
Tarafsız gözükmek istedi belki İngiltere tarafını tuttu resmen o ofsayt çalınmayan fauller.

Zenci gelmiş Türk futbolcuyu boğazlıyor bizim deniz lalesi gidip Türk futbolcuyu uyarıyor.

Twitter kullanıcıları rica etsem benim adıma milletçe annesini aldığımızı iletirmisimiz hesabım yok açmaya uğraşmayım şimdi :)

1|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• İlk gol ofsayttı, yoktan yere gol yedik.
    Haksız penaltı verdi atamadılar
    Soyunu bir araştırmak lazım gerçekten Türk mü değil mi! Ivan Bebek sahadaydı

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Göz göre göre taraflı maç böyle yönetilir ama UEFA organizasyonlarında bir ilginçlik aldı başını gidiyor Braga x Fenerbahçe maçında da taraflı bir yönetim vardı bu maçta da öyle yani göz göre göre haksızlık yapılıyor umarım kupada böyle olmaz.

0|1
    0|0
    • İngiliz olsun taraflı olsun gram koymaz adam Türk var mı böyle bir şey :)

• Adam alman vatandaşı iyi görünmek için sanırım bunlar gerekli :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Goz gore gore tarafli mac mi yonetti? :D

Goz gore gore yolsuzluk yapildi bu ulkede.

Goz gore gore cocuklara cinsel istismar komisyonu kurulsun teklifi akpnin oylariyla reddedildi.

Goz gore gore ensar vakfi aklanmaya calisildi.

Oturup futbol icin haykirilmasini bekliyorsun.

2|3
    0|0
  • Kaç kaç bitti

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İlk golün ofsayt olduğunu görmek için üst düzey hakem olmaya gerek yok zaten ikinci yediğimiz golde ortada yani elimizle ve hakemlerle verdik maçı yinede olumlu mücadele ettik ilerisi için iyi ders olmalı bu maç.

0|1
    0|0
    • İlerisi için iyi tabi de bu kadarı fazla bence böyle boş hakemler şampiyonaya gidemez en azından bu bir avantaj.

• Hatalar vardı tabi kaleci ve defans zayıf Caner hiç bir işe yaramıyor. Volkan Şen uçuyor resmen yanında Burak gibi hızlı bir forvet be iyi pas çıkaran bir arda olsa işler çok farklı olur bence.

• Tabi eksik oyuncularımızda vardı ama onlardada vardı dediğim gibi hazırlık maçı sonuçta tartmak lazım takımı.

• Türk , Türk ü gurbette öpermiş...

Yaranma çabaları

0|1
    0|0
    • Cüneyt Çakır kimseye yaranmadı geldiği yer ortada bunlar Türk düşmanı bence.

• cüneytmi yaranmadı :D
      Ben çok şaşırdım platini şikeden futboldan men edilince cüneyte sıçramamasına neyse

• Yanını belli etti hakem Tekirdağlı diyorlar ama bence değil Türk düşmanı olduğu AP açık ortada

0|1
    0|0
    • Gerçekten iğrendim alman zaten Türk asıllı sadece.

• Türk asıllı diyorlar ama bakarsan pkk savunanlar da Türkiye Cumhuriyeti kimliğine sahip.

• kanser oldum
    ozan tufan
    selçuk inan olmuyor bu takımda

0|1
    0|0
    • Kötüler vardı tabi ama Caner kadarı yoktu bence.

• maç eksiği vardı yapıcak birşey yok
      2. goldede top yerine ismailin sağ baldırını çekti babacan hiç olmadı o

• ben ona bakmam belki adam hakkında atıp tutacaklardı taraflı diye o yüzden böyle yönetti zaten bu adamın bu maça verilmesi hata ona bakarsan penaltıda kırmızı vermesi lazımdı ha dersenki hakemi boşver ne oynadık hiçbirşey sen asıl ona bak

0|0
    0|0
    • Maça 1-0 geride haksız golle başlayan takımdan ne oynamasını bekliyorsun? Orası dünyanın en deplasman yıkıcı statlarından biri. Adam gibi yönetecek o işine bakacak Cüneyt Çakır hakkında herkes atıp tutuyor da ne oldu adam hala en üst düzeyde.

• ha ha ha sen hangi dünyadansın tamam belki açıklayıcı olmadı ama örnek dedim dikkat et ve bir düşün acaba selçuk hangi maçta frikikten gol attı ve şampiyonaya gittik

• Bu mu örnek mk baban peçete tutsa sen yoktun.

Yükleniyor...