Cok sevdigi sevgilisi icin gün sayan var mı:?

ayrılalı 250 gün oldu cok sevdigim kızdan :( sayıyorum bir gün kavuscaz ins ondan ümidi kestim ama ALLAHTAN ÜMİT KESİLMEZ bir gün ALLAHA İNANCIM tm ins barıscaz sonrada ins evleniriz

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Hadi inşallah,insan çok istediğine sahip olur fakat onun senden ayrılmasına sebep olan şeyleri yok etmen lazım.

0|1
    0|0
    • biliyormusun ayrılmamısa sebeb olan güvendi ben bir hata yaptım ona güvenmedim sonra o hata gercek oldu ALLAH BENİ haklı cıkardı cıkarmasaydı ben acıdan kendimi cok sucluyordum simdi sussuz yere ayrılms gibi oldum

• yüzümü görmek istemeyen adımı duymak istemeyen her yerden engelleyen telden vb seyden artık tek ümidim inancım ALLAHTIR :(

• Güzelde sen boş durmak yerine birşeyler yapacaksın sonucu Allah'a bırakacaksın! Olmazsa hayırlı değilmiş dersin.

Kızlar Ne Diyor 2

• ahh kardeşim önce yapıyoruz sonra dua ile bekliyoruz ben umudumu kestim 3 ay sonunda gelmeyecegini anladım onu içimde tutmakla sedece kendime zarar veriyorum... rabbim yardımcın olsun inş. seninki döner

0|1
    0|0
  • Allah yardımcın olsun ama o istemeynce olmuyor işte ne yaparsan yap olmuyor

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• oda sayıyorsa iyi valla saya saya durmayında bir ara buluşup birlikte sayın

şaka bir yana bu kadar seviyorsan konuşmalısın

0|0
    0|0
    • benim yüzümü görmek bile istemiyo elimden sadece dua geliyo :(

• valla daha hiç saymadım saymam da dönerse döner işte

0|0
    0|1
  • yok ben saymam

0|0
    0|0
  • niye sayayım ya :d

0|0
    0|0
  • acı çekeceksin aşkı nasıl yasadıysam acısınıda çekeceksin önce yanıp sonra söneceksin ...sönsede acısı bir süre daha kalcak sonra acısıda geçecek sadece izi kalacak öyle hissizleştiğin an unutmaya başlayacaksın

0|1
    0|0
    • sanmıyorum kardesim 250 gün boyunca sabah kalkıp aksama kadar birini büyütemezsin :(

• ne aşklar var ben 7 sene bırını tuttum içimde de nasıl zor unuttum sen unutmak iste bak neler oluyor

• istemiyorum ben bir yola girdim ya ölcem o yolda o mutlu olcam :/(

Yükleniyor...