Kuzenimi öldürmek istiyorum ya:(

arkadslar benm teyze oglunun dugun var bı elbıse aldım dıger teyzemde kızına anlatmıs kızda gıtmıs aynsını almıs sadece onun önü farklı bıde o kılolu ya :( ınsanlıkla dedım ımkanın var gt değiştr dedm hem o istanbulda ımkanı var calısıyoda. ben ılcedeym hıc kıyafet yok ..sımdı annemde sinir oldu gıdelım 500tlye alalım sana baska dedı sende kınada gıyersın dgerını hem önce sende görmüş olurlar dedı sızce napıyım kınada onu gıyıp yenı mı alıyım dugun ıcın yoksa ıkımızde dugunde aynı elbıseyı gıyp onu ezık bı hale mı sokayım yardım edın nolur ıkı arada bı derede kaldım:(fotolarda buyrun C:\Users\tuğçe\Desktop\hjhj.jpg C:\Users\tuğçe\Desktop\19042013152knkj.jpg

Güncellemeler:
sakin olun ya nasıl yuklenıyo foto yardım edın barı:D
link

link

buyrun :D
bugün yeni elbise aldım oda siyah ama uzun elbise. yırtmaçı var tek kollu taşlı falan onunda fotoşunu atarım birazdan:) şimdi kuzende başka bakcam diyo suçlu benmisim gibi tavır yapıyo ya salak
arkadaslar aldıgım uzun elbıse :D link

buda yaptrmayı dusundugum sac :D link

ama balerın topuzuda olur mu sızce ya ben balerın topuzunu cok begenıyorum ama bu kıyafete olur mu:?

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısınız, derdiniz büyük.

İyi ki hastahanelerin acil servislerine sizinkisi gibi büyük sorunlar gelmiyor. Orada insanlar can derdine falan düşüyorlar altı üstü.

Lütfen bir gün Acil Servise girin. Hayat bazen çok acımasız oluyor. Torununu kaybeden babaanneyle bir konuşun. Ona destek olun. İnanın bana hayata çok farklı gözle bakacaksınız. Şu an sorun olarak gördüğünüz şeylerin aslında ne kadar anlamsız olduğnu anlayacaksınız.

1|1
    0|0
    • cok haklısın ama buda dupeduz haksızlık ya calıntı yapıyo buda ıyı bısey mı

• Elbete çok sevimsiz bir durum. Fakat lütfen böyle şeyleri kendinize dert etmeyin. Hayatta çok büyük acılar ve sevinçler var. Bir elbise yüzünden kendinizi kahretmeniz ve ailenizden bazı bireyleri kendinize düşman edinmeniz doğru değil.

En önemlisi sükunetinizi korumanızdır. Eğer intikam baltanızı kullanmak istiyorsanız daha doğru bir zamanda kullanmanızı ve mutlak galip geleceğiniz anı seçmenizi tavsiye ederim.

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu kıyafet kiloluya komik kaçar. Bırak giyinsin, düğünde sürekli yanında gez, düğünü bırakıp kaçmazsa bende birşey bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Öldürmelisin:/

0|0
    0|0
  • bu kadar güzel bir öneri veren annenin link atmakta bu kadar beceriksiz kızı. bir dna testi yaptır derim.

0|0
    0|0
  • Karı milleti gerçekten takıntılı.

0|0
    0|0
  • Bütün mesele bu siyah kumaş parçası için miydi yani? tü allah sizi ne yapmasın emi? Çok daha büyük sorunlar varken sorun ettiğiniz şeye bakın.

0|0
    0|0
  • kuzenin güzelmiş

0|0
    0|0
  • Allahım sana geliyorum de dal kuzenine giy gitsin ezik olacak o

0|0
    0|0
  • ilk linkte ki koca götlü kız daha güzelmiş

0|0
    0|0
  • c ye giremiyorum d ye atsaydın görebilirdik :))

0|0
    0|0
  • Foto linklerini gördüm şimdi koşarak uzaklaşıyorum.

1|1
    0|0
    • of ya cahılım tamam :Dnasıl yuklenırkı

• ıcmıyorum ama sayesınde baslacam :D

• Başlama o zaman. Sigara sadece mecazi bir betimlemeydi =)

Kızlar Ne Diyor 9

• Maddi durumun uygunsa yeni elbise alabilirsin ama parana yazık etme o elbisyi farklı kombinlerle değiştir bukadar basit.

0|0
    0|0
  • resmi boş ver

her şeye de takılma,milletin ne derdi var sen elbiseye takılıyon yaw!

giy gitsin işte.

0|0
    0|0
  • Açamadım ben bunları :(

0|0
    0|0
    • Huh şaka gibi

• ne yapmalıyım pekı:(

• Elbiseni başka bir zamana sakla ben sevdim güzel onunkine göre daha iyi bir elbise al ki kilosu yüzünden pekte hoş durmamış zaten

• o clutch çantayı kullanacaksan hiç olmamış diyeyim

0|0
    0|0
    • yok ya onu oylesıne denemek ıcın aldım

• elbise güzel değilmiş zaten,maddi sıkıntı yoksa gidip yenisini al.

0|0
    0|0
  • yakışmamış bile ona. sen bunu kınada giy, dügüne yeni al ve kimseye gösterme :)

0|0
    0|0
  • ama tuğçe olmaz ki böyle

0|0
    0|0
  • annen hakli gidin yenisini alin dedigi gibi sen kinada giynirsin herkes sende görür oda dügünde giyinsin. cok sacmaca kiskancca yapilmis bisey sanki elbisemi yok istanbulda gitmisde ayni elbiseyi almis

0|0
    0|0
  • yak o elbiseyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...