Kaliteli kız, kadın kimdir nasıl tanımlarsınız ?

Evet kaliteli kız ve ya kadın nasıl olur nasıl tanımlarsınız ?

0|0
21|31

En İyi Kız Görüşü

• Devir menfaat devri ne koparırım devri kadın erkek ilişkileri hep çıkar üzerine kurulur oldu zengin erkek bulsamda sırtımı dayasam oldu. Bu yüzden bana göre bu devirde kaliteli kadın kendi çabalarıyla bişeylere sahip olan kendi cebindeki parasını harcayan kendi parasıyla eğlenebilen yiyip içebilen kadındır.

3|6
    2|0

Kızlar Ne Diyor 20

• kendıne saygısı olan, nerde nasıl davranacagnı bılen, dürüst , yürekli açık sözlü. cıvık olmaayan yerı geldıgınde esprı yerı geldıgınde cıddı konusabılen her ortama ayak uydurabılen. ve ıyı kalplı olan :) Hayatın seksten erkekten ıbaret olmadgnı bılen sevgı dolu olan

1|2
    2|0
  • Hanim hanimciktir, nerede oturmasini kalkmasini bilen namuslu durust, ciddi, saygili olan kalitelidir bence. Zeki konusmayi davranmayi yerli yerince yapandir. Gururlu namusuna soz getirmiyendir bence kaliteli olan.

1|2
    1|0
  • Günümüz kaliteyi türbanla ölçüyor.

5|1
    5|1
    • Verdim +yı :)

• harbiden alakasız ama :D

• bence alakasiz degil

• Zamanımızda kaliteli kız; evlenmeden biriyle veya birileriyle ''ilişki''si olmayan kızdır.

4|2
    2|0
  • oturuşu kalkışı duruşu konuşması giyimi hobileri herşeyi ile kendisni belli eder. girdiği ortamda farkeddilir bu kişi zaten

1|0
    0|0
  • kaliteli kız ya da kadın değil kaliteli insan vardır bence ama kaliteli insan seçtiği arkadaştan belli olur..

1|0
    0|0
  • hal ve davranışlarından anlaşılır zaten agırdır olgundur anaçtır ileri görüşlüdür kılıgı kıyafeti düzgün herkeslerle konuşmayan nadir bir kişidir kalite kokar her davranışı...

0|1
    1|1
  • diziler e.arkadaşlar makyaj ve moda dışındaki mevzulardada düşünüp fikir yürütebilmeyi becerenler

0|2
    2|0
  • bayan gibi konuşan davranan,küfür etmeyen,kaba konuşmayan,çocuk çocuk hareketler yapmayan ,2 ayda bir sevgili degiştirmeyen,bayan gibi giyinen her kız kaliteli kızdır bence..

0|1
    1|0
  • Erkeğin arkasına sığınmayan,gevşek gevşek konuşmayan,küfürlü konuşmayan,tartışmayı bilen her kadın kalitelidir ..

0|1
    1|0
  • 0|0
    0|0
  • kaliteli kadına örnek ben amk

2|3
    5|5
  • bakış açısına göre değişiyor bana göre evlenmeden ilişkiye girmeyen sana göre başını kapatmasıdır.

2|0
    1|1
  • kaliteli erkeğin kız, kadın cinsindeki karşılığı

0|1
    2|0
  • Kaliteli kız: Namus nedir bilen, yerine görene davranan, ne çok konuşan ne suskun olandır :)

1|0
    0|0
  • beeeeeeeen :)

0|0
    2|1
  • Hemen özelliklerimi yazıyorum alksdjalk

0|1
    2|1
  • gözlerine bakarsın anlarsın.

0|0
    1|1
  • Kaliteli kız; namuslu ve edepli olan kızdır.

0|0
    0|0
  • sevgilisini aldattan :)

0|1
    3|3

Erkekler Ne Diyor 31

• O var, bu var, şu var diye bir ton özellik sayar, betimlerim ammaa...

Bu topraklada "kaliteli kız", öncelikle "dişiliğini insanlığının önüne koymayan" kızdır... Önce "insan" olabilen, öyle düşünen ve hareket edebilen kızdır... O özellik olmadıktan sonra gerisi boş, hikaye.

3|0
    0|0
    • katılıyorum kesinlikle

• Açık sözlülüğünden dolayı seni tebrik ediyorum. Saygılar çok alakası var ama bazıları da gocunmuş ki saldırmakta bulunmaktalar. :)

• Birlikte olduğu erkekle altında ki araba için değil parası için değil onu sevdiği için birlikte olan, birlikte olduğu erkeğe saygı duyabilen kızdır.Kaliteli kız ve ya erkek ayrımı yapmayan,kalitelilik sıfatının saçla başla vermekle almakla alakası olmadığını bunun yürekle alakalı olduğunu bilendir ayrıca.Giyimine kuşamına az da olsa dikkat eden,kendine bakan,oturup kalkmasını bilen ağzı laf yapan kızdır.

0|1
    0|0
  • kaliteli bir bayan nerede nasıl hareket etmesi nerede nasıl giyinmesi gerektiğini bilir evli ise eşini destekler iyi bir anne olur kaliteli bir kadına örnek verecek olursak fatih sultan mehmedin annesi kaliteli bir kadındır çünki yetiştidiği evlat bir çağ açıp bir çağ kapatmıştır.

1|0
    0|0
  • Öyle herkesle konusmayan.. Herseye izin vermeyen namusunun değerini bilen... Nerde gülüneceğini bilen temiz kalpli kişi kalitelidir bana göre

1|0
    0|0
  • Malın iyisini ayılar yer.asdasd

1|0
    2|0
  • Birçok kişiye göre son derece soğuk olan ve konuşurken karşısındakinin yüzüne dahi bakmayan kız kalitelidir ama ben öyle olduğunu düşünmüyorum.Tamam yüz vermek zorunda değilsin ama bu kadar soğuk olmak da zorunda değilsin herkese karşı.Aşırı cıvık,kasıntı,bağırarak konuşup gülen ve bu tarz davranışları olan kız da kaliteli değildir.Ne çok geniş ne de çok kapalı olucaksın.Ortasını bulmak lazım...

0|0
    0|0
  • bence aile bağları sağlam olan kızdır... ailesine bağlı olan kısacası onlarsız yapamayan kızdır...

0|0
    0|0
  • Oturmasını kalkmasını bilen,kendi öz kültürüne yabancılaşmamış,ailesinden utanmayan, burnu havada olmayan, az ve öz konuşan, kendine bakan,kendini geliştirmiş kadın veya kız kaliteli bir insandır bence.

0|0
    0|0
  • İyi bir aile çocugu isen En basitinden Annenize bakabilirsiniz onlar bizim için dünyada en mükemmel kişiler değilmidir ?

0|0
    0|0
  • Altın madeni ateşle imtihan olunur verir sırrını altın şeklinde, Kadın erkek ile para ile şan ile şöhret ilı kıskançlık ile imtihan edilir verir kendini

0|0
    0|0
  • Konuşması, bakışları ve hareketleri düzgün olan insanlar genelde kaliteli insanlardır.

1|0
    0|0
  • bulunanmayan hint kumaşı misai desem :)

0|0
    0|0
  • Karaköyde çok kaliteli kızlar vardı aaahh ah eskiden tabii en son gittiğimde 70 liraydı artmış olabilir.

0|0
    0|0
  • kadını kaliteli yapan şey göttür .çok çok önemlidir

eaaa

ayrıca biraz üstte ve önde olan tutamaçlarda çok önemlidir

amag*tayrı onun altını özellikle çizmek isterim

0|0
    0|0
  • Kalite kız tabiri günümüzde bulunmamakta kalite kızları bulabilmek için lütfen 1900'lü yılları ziyaret edin .

0|0
    0|0
  • Helal Sertifikası var mıdiye bakarım :) desem :)

0|1
    2|0
  • markasına bakmak lazim, devil wears prada

0|0
    0|0
  • Bana aşık olmuşsa kalitelidir :H

0|0
    0|0
  • arkasını çevirip barkoduna bakarım...

0|0
    0|0
  • İyi bir kalbi olan, geniş düşünen. <3

0|0
    0|0
  • Daha göremedim kaliteli diyoruz içine girince fason ürün olduğu bekli oluyor

0|0
    0|0
  • Hali, tavrı, hareketleri gerçekten bir kıza yakışmalı. İstemem öyle lan diyen küfreden pislikleri.

0|0
    0|0
  • kendini sürekli geliştiren

0|0
    0|0
  • oturuşşu kalkması konuşmasıyla

0|0
    0|0
  • Özgür ve maceraperestse..

0|0
    0|0
  • kaliteli kız tabirini ilk defa duyuyorum arkidiş.

0|0
    0|0
  • Bakire olan kız kaliteli kızdır

0|0
    1|0
  • duruşu,davranışı,hareketleri,giyimi en önemlisi ise hitabı

0|0
    0|0
  • Kaliteli kız? Kalıtelı kzı arıyorsan arkasına bakıcaksın hangı marka dıye bırde kendını ucuzdan satmıyorsa demekkı kalıtelıdır ;) Ucuz malın talıbı çok olur =)))

0|0
    0|0
  • kimseyle muhattap olmazlar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1
Yükleniyor...