Kimseyle çıkmak kısmet olmadı :)

Sizce bir kızın 21 yasına kadar hiçbir erkekle ciddi anlamda bir ilişki yaşayamamıs olması ya da kanının kimseye onunla cıkacak kadar ısınamamıs olması cok mu anormal? Bu kızın ortalama güzellikte olduğunu düşünün.

Güncellemeler:
beğenilen biriyim sen nasıl bu zamana kadar kimseyle çıkmazsın diye iltifatlar alıyrm ekliyim istedim :))

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• Herşey güzellik değildir. Çünkü güzellik göreceli bir kavramdır bu yüzden bununla alakalı değildir. Fakat kendini birilerine yakın hissetmemişsin dir bu çok doğal,gelecek kaygın vardır yani ilerisi için korkuyor olabilirsin ya da kafana göre,işte bu diyebileceğin kimse yoktur çevrende. Olsa dahi ya uzaktadır ya da arada başka şeyler vardır ama bu anormal bir durum değil. Güzel yanı vardır. Örneğin hayatına girecek olan insana günü gelince sen benim ilkimsin deyince böyle olduğu için,sana her teşekkür edişinde yüzüne bir gülücük olarak yansıyacaktır :)

4|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 22

• Ciddi bir ilişki için geç bir yaş değil. Aslında bu yaşlardan önce ciddi ilişki zor. Olsa da aslında ciddi olmuyor çoğu. Ama güzel olup da kimseyle çıkmamak da marifet değil. Istiyorsan fazla kasma bence. Şimdilik iyi de, beş sene sonra da aynı iltifatları duyarsan hoş olmaz artık.

1|0
    0|0
  • Sevgilin olacak insan çok şanslı olacak, hele ilkin ve sonun olmayı başarabilirse bu çok güzel olacak ;)

Anormal değil Aslında normal, Toplum düzeninde anormal kaçıyor, ama çok aranılan ve istenilen bir tipsin :)

En güzelini yapmışsın bu zamana kadar takdir ettim :)

1|0
    0|0
  • Bence bir sıkıntı olduğu kesin sende yanlış bişeyler var bir davranışlarına bak niye diye bir kendine sor :)

0|1
    1|0
  • evet anormal. yani alışılmamış bir durum. ama kötü veya saçma değil. hatta iyi bile :)

0|1
    0|0
  • önümüzdeki maçlara bakıcaz. artık.

0|1
    0|0
  • He beğenilen birisin ama korkak bir ot'sun belirteyim dedim :-D en acımasız ve gerçekçi eleştiri en iyi cevap :-D

0|0
    0|0
    • tebrik ederim ben otsam sende odunsun

• ben kızmadım gerceklere gercek cevap veriyorum sende kızma :))

• Bi bak bakalım hiç kızmış bir surat ya da ifade görüyor musun bende :-D

• gayet normal.

şaka lan şaka, kompleks yaptığına göre anormal.

0|0
    1|0
  • 0|0
    0|0
  • gayet normal.. ben bu tarz kızlar azaldı sanıyodum ama varmış.dogru yoldasın sen devam et.ama iyi birini bulursan da bir dene zarar gelmez :D

1|0
    1|1
  • Buradan 235 mesaj 315 ekleme talebiyle yeni aşklara yelken açacaksın inşaallah maşallah:/

0|0
    0|1
  • Tercih meselesi derim .. :)

0|0
    0|0
  • anormal değil normal ama artık bu normalliğe rastlanmadığı için anormal geliyor .

1|0
    0|1
  • Yo sorun yok normal. Aynısı benim için de geçerli ama benim için orta değil de yakışıklı diyebiliriz:)

0|0
    0|1
  • kesin gözlerin şaşıdır...

0|0
    0|0
  • Çirkindir o çirkin.

1|1
    0|0
  • kızlar her zaman beyaz atlı prenslerini beklerler anca ona ısınır olay bu

0|1
    0|0
  • rahibemiydi bu kız

0|0
    0|0
  • ortalama gzl yktur ya cirkin uda guzel benim icin secenegni sec bklim :)

0|0
    0|0
  • beyaz atlı prensi bekliyorsan öyle biri yok

0|0
    0|0
  • Bu devirde hiç bişey anormal değil rahat ol

0|0
    0|1
  • çoğu erkek seni hemen almak siter evlenmek ister, bazıları da derki mental hasta mı acaba kimse bunu beğenmemiş diyebilir.

0|0
    0|0
  • Günümüz batılı anlayışı (15 yaşında bakireliğini kaybetme) bizimkiler de bunu benimsemeye çalışıyorlar akıllara böyle kazıyorlar. İstersen 30 yaşına kadar kimseyle çıkma bu anormal değil. Ben 20 yaşındayım hayatımda kimseyle çıkmadım (2 kişi oldu dayanamadım çıktım 1 hafta sürdü) o da meraktandı acaba nasıl birşey diye , direk evlen temiz biriyle hiç kasma kendini.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Yoo gayet normal. Ben de aynı durumdayım. Öylesine sırf çıkmış olmak için çıkmayı istememenin, gerçek anlamda sevebileceğin birini beklemenin neresi anormal ki?

1|0
    0|1
  • güzelsen zaten takma canım inşallah karşına iyi biri çıkar :)

1|0
    0|1
  • sende zor bir birisin belkide bu yüzdendir kendin gibi temiz ve ahlaklı bir erkek bul gül gibi geçinin.)))

1|1
    0|0
  • Anormal bence...

0|1
    0|0
  • Normal canim bende 21 yaşındayim ayni durumdayiz:) Zamana birakirsan çikar birisi aşik olursun insallahta dogru insani bulursun çünkü önemli olan o.

0|0
    0|1
  • kesin burnun büyüktür :)

1|1
    0|0
Yükleniyor...