İskandinav ülkelerinin ekonomisi çok iyi oldugu halde futbola neden yatırım yapmıyolar, kastettigim altyapı degil?

transfer yani bugün türkiyeye gomez van persie geliyosa oraya neden gitmiyl?

Güncellemeler:
fsfsfsf

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Adamlar bizim gibi saalak değil ki..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 10

• Çünkü mitolojileri güzel. Odin olsun Skadi olsun Freya olsun manyak tanrılar ortaya çıkartmışlar 😆 bilmiyorum sorunun cevabını iskandinav deyince aklıma tanrıları geliyor.

0|1
    0|0
  • adamlar boş adam değil ki. boş adamlar boş işlerle uğraşırlar, futbol bana göre boş iş :)

0|2
    0|0
    • Aynen öyle cok güzel söyledin

• siz ikiniz kadınlardan hoşlanıyorsunuz diymi? fransa lyon ispanya malaga. cordoba yunanistan ve sırbistan belgrad. nişte yaşadım iş nedeniyle böyle tiipler görmedim

• Çünkü onlar size göre çok daha zeki.

0|2
    0|0
  • Kardeş senin o dediğin ülkelerde istanbulun bir mahallesi kadar eğlence yok, gece hayatı yok, soğuk yerler, geceler uzunnnnnn ve çok ıssız yerler.

0|0
    0|0
  • çünkü iklimi farklı gece gündüz farkı çok ayrıca hava çok soğuk o yüzden futbol popüler değil aslında popüler burdan daha fazla seyircileri var stadlar dolu oluyor bizdeki gibi betona karşı oynamıyorlar ama futbola o kadar harcayacak nüfüsları yok

0|0
    0|0
  • kim gider oraya, buz gibidir hava

0|0
    0|0
  • kim demiş :D iskandinav ülkelerinde birçok holigan fanatik var fakat bunlar soguk iklim oldugu için genelde soguk sporları yapıyorlar buz hokeyi kayak gibi şeyler

0|0
    0|0
  • Futbol ya çok gelişmiş ülkelerde ya da gelişmemiş ülkelerde

0|0
    0|0
  • Prestij farkı diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Çünkü futbol fanatizmi yapacak kadar canım insan kitlesi orda yok. Brent petrol'den elde ettikleri paraları bankaya yatırıp gelecek nesil için eğitim fonu elde ediyorlar.

0|0
    0|0
    • canım kısmı sansür oldu "salak" diyeyim o zaman.

• Futbola ilgim olmadığı için birşey diyemeyeceğim. İskandinav için tek bildiğim ekonomi'de yeri olmayışı. Çünkü futbol'a salt spor olarak karşı değilim ancak nerede kara para aklayan adam varsa futbol kulubü satın alarak bunu yapıyor. İki örnek vereyim; Kızılyıldız'ı satın alan Željko Ražnatović; kaçakçılıktan elde ettiği parayla aldı. Delije (Türkçe'deki bildiğimiz deli) adlı taraftar grubuyla Arkan adlı savaş suçu işleyen bir Sırp çetesini kurmuştu Bosna Savaşı'nda. Sırbistan'ın en zenginiydi.
      İkinci örnek ise yine haksız kazan elde eden ve Anayasa Mahkamesi tarafından görevi elinden alınan Takhsin Şinavatra Machester City denen kulubü satın almıştı. Kız kardeşinin de başı dertte yolsuzluk suçlamasından.

• la oglun brondby holiganlarını herkes bilir ben kavga dövüşmü dedim mal mal konuşuyonuz ben diyorumki transfer bütçesi? zaten spora ayırdıkları para bizden çok ama altyapıya anladınızmı türkiye zaten iskandinavya ülkelerinin hiçbirinden hiçbir konuda iyi olamaz

Yükleniyor...