Pişman olduğunuz telafi etmek istediğiniz fakat edemediğiniz pişmanlığınızı paylasırmısınız?

pişman olduğunuz ve telafi etmek istediğiniz fakat edemediğiniz pişmanlığınızı paylaşırmısınız?

0|1
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• pişmanım aga herkesi insan yerine koyuyorum :) bunlarında telafisi olmuyor işte napıcaksın :)

0|0
    0|0
    • :) he yaf değmiyor

• yinede insan yerine koymaktan vazgeçemiyorum asıl pişmanlık bunda :)

• pişmanlık aslanın yanlızca ağzında

Erkekler Ne Diyor 4

• Pişmanım çünkü asla yapmam dediğim şeyleri yaptım ve o çok değer verdiğim insanı kırdım o şimdi benden nefret ediyor ama keşke bütün bunlar hiç yaşanmamış olsaydı keşke ben bazı hataları yapmasaydım herşey eskisi gibi olsaydı ne o zor durumda kalsaydı ne ben :( inş bir gün anlar neden böyle yaptığımı

1|0
    0|0
    • anlaması gereken bir şey varsa elinde sonunda anlar merak etme tabi bu biraz ne yaptığınıda bağlı ama olan olmuş gibi artık yaptıklarına değil yapıcaklarına bakmalısın pişmanlık hiç bir şeyi değiştirmiyor

• Haklisin çok sağol :-)

• Napcan ki ?

0|0
    0|0
  • genelde insanlar pişman oldukları birşey yaptıktan sonra Onunla yaşamaya alışırlar dünyanın heryerinde bu böyledir.

0|0
    0|0
    • pişman olan hiç olmadım bilemicem

• Artık değilim

0|0
    0|0
    • paylaşmış olmadın da neyse..

Kızlar Ne Diyor 1

• değer vermemem kişilere değer verdiğim için pişmanım ama hayatta bazen de pişman olmak gerekiyor en azından artık herkese güvenmemem gerektiğini öğrendim

0|1
    0|0
Yükleniyor...