Hoşlanılan hatunun başka birisiyle birlikte olması

Karşılıklı vecizeler ile devam eden sohbetin, ilerleyen zamanlarda karşı tarafın bir teklif beklemesi ama bizim cool yapımız sonucu (bu cool olmak değil de sadece ne yapacağını düşünerek geri çekilme ve gerçekten değecek birisi mi diye 2-3 gün kadar bekleme sürecidir) aslında finalde bir başkasıyla yarıştığımızı sonradan öğrenip kaybetmemizle sonuçlanan bir süreçtir. Her neyse bu süreç öğrenildikten sonra üzülmek yerine bilakis seviniyorum. Ayran gönüllülüğün güzel bir kanıtı olsa gerek. Aynı anda birden fazla kişiye mavi boncuk dağıtıp, ardından şirinliklerle iyi bir insan olma gayesi içerisinde yaşamını devam ettirme uğraşıdır... Bu yazıda kripto mu var ne ?

Bunları yazarken Bukowskinin şu sözleri dimağımda canlanıveriyor.

" onlara

kıyaslama imkanı

yeni ufuklar

yeni kamışlar

huzur

ve bensiz bir

gelecek verdim."

şiirin tamamına buradan link ulaşabilirsiniz.

İçimden sinsi sinsi gülüyorum "ucuz kurtulmuşum" diye

Şimdi suç bende, havalı ve umursamaz takınmam da demi?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• üniversitede bir kız vardı sürekli beraberdik. herkes bizi sevgili sanıyordu heryere beraber giderdik sürekli beraberdik ağzıma bakıyordu yalvarır gibi teklif etsem de adı koyulsa diye. neyse ben niyetliydim cesaretimi topladım, cesaret dediğime bakma malumun ilanıydı aslında.. neyse aynı filmlerdeki gibi tam kapıdan girerken kulak misafiri oldum. kız belki sallıyordu belki gerçekten de öyleydi bilemiyorum, eski sevgililerini anlatıyordu. benim ona kadar çıktığım sadece 1 kız vardı o da laf. elele tutuşma 2-3 öpüşme sarılma, 2 sinemaya gitme hepsi bu toplam 2 - 2,5 aydı yani 3 değildi. ben bunu duydum. kız 2 erkeği aynı anda nasıl idare ettiğini ballandıra ballandıra anlattı. sonraki günlerde buna bir tavır koydum, yemin ederim neye uğradığını anlamadı. bugün de anlayabilmiş değil sebebini. hiçbir zaman da anlayamayacak :DDD benim hikayemde hoşlanılan hatun başkasıyla birlikte değildi ama şüphelenmiştim. ihtimali bile çıldırtmıştı beni ve yol vermiştim. iyi ki de yapmışım diyorum şimdi

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Belkide sen yanlis anladin, kizin zaten seninle bir sey dusundugu yoktu.

0|1
    0|0
  • Acelesi vardiysa demek ki.

0|1
    0|0
  • Hayat devam ediyor.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• şiiri falan sittir et canın yandı hiç sevinçliyim ayağına yatma.

kızın herkese mavi boncuk dağıtan bir hatun olduğunu kaptırdığında mı anladın?

0|1
    0|0
    • Ergenliği atalı yıllar oldu dostum. Sadece anlık bir acı ama şu an ne olduğunu anladığım için umursamıyorum. Mavi boncuk mevzusuna gelince 2-3 günde bir başkasını bulmasından bu sonucu çıkardım.

• çavuş*et oturup ağlayacak değilsin ya. sana kız çok

• sen benim ağlamama taktın ya neyse :)

eyvallah mirim.

• İLAÇLI GAZOZ VER LA

0|1
    0|0
  • Hoşlandıysan tutar ve koparırsın dalından..Mesele bu kadar basit..

1|0
    0|0
Yükleniyor...