Birini yarı yolda bırakıpta acısını hala yaşadığınız oluyor mu?

1 yıl çıktıktan sonra ondan ayrıldım.

Eskisi gibi olabilmek için yapmadığı şey kalmadı. Bu kadar sevildiğimi bilmiyordum.

Bu sevgiyi haketmiyorum ben. Her gün yaptıkları aklıma gelir daha da canım acır.

Sanki kimseyle mutlu olmayı haketmiyormuşum gibi hissediyorum.

Sizde birini yarı yolda bırakıpta acısını hala yaşadığınız oluyor mu?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• yaşattığım oldu, insan bir anlık öfke ile hatalar yapar ve sonucunda acı çeker bu acı onu her hatırladığında veya gördüğünde bir parçanı koparttığını gördüm.

Örnek eski sevgilim benim bir parçamdı herşeyimdi bende onun için öyledim sanıyordum birgün pikniğe gidecektik gitmeden önce arkadaşımın şapkasını almıştım emanet, sevgilimde çok beğendi istedi veremedim çünkü şapka yurt dışından gelmişti türkiye bir benzeri olmadığını biliyordum özel yapımdı neyse emanet olduğunu veremeyeceğimi anlattım ama bir şapkayı bana tercih ediyorsun dedi arabamdan indi gitti ne aradı ne sordu ama ne yapabilirdim ben sözümün eriyim veremezdim babam kardeşim bile olsa yapım öyle neyse kızla 2 sene sonra karşılaştık evlenmiş 1 çocuğu olmuş çok pişman olduğunu eridiğini felan filan etti her hatırladığında ağlıyormuş bende dedim 1 şapka için bıraktığına değdimi dedim sana kaçacağım dedi ben seni ne yapayım bu saatten sonra dedim ama kız her geçen gün eridiğini biliyorum pişmanmıyım değilim ona yaptığım onca iyiliklere rağmen mutlu olmayı haketmiyor

0|0
    0|0
    • bir şapka için çocuk işi mi bu

• kızın çocuk beyinli olduğunu arabadan inip gitmesiyle anladım ama en hayırlısı oldu tabi benim için

Erkekler Ne Diyor 6

• Galiba onun yaşadığı sıkıntı tam da senin anlattığın gibi bir sıkıntı...

Şöyle birşey var ki olmuyorsa olmuyor yapacak birşey yok, herkes kendi yoluna bakacak, diğer türlü mutsuzluk olacaksa, böyle bir süre devam etsin daha iyi, zamanla geçicek bu acı, tabi bir anda sönmez, illa ki ister istemez vicdanında sızlayacak, ama başının çaresine bakacaktır, sen önüne bakmaya çalış, eğer hala görüşüyosanız ve net bişey söyleyemiyorsan bu yüzden net konuşmanı tavsiye ederim, bu onun canını bir gün acıtır ama içini rahatlatır

ikinizin iyiliği için doğrusu bu

0|0
    0|0
    • ben ona karşı çok net oldum hatta son geldiğinde öyle ağır konuştum ki belkide en çok odur canımı yakan

• İyi niyetli olduğundan şüphem yok, sen hayatına normal şekilde devam et, o da sende herşeyi tekrar normal yoluna koyacaksınız, merak etme o da er ya da geç mutlu olacağı birini bulacaktır :)

• umarım bulur :) sağol düşüncen için :)

• Bazen sevdiklerimizin değerini anlamak biraz geçikiyor. Bazen ne yaparsan olmuyor. Bazen sadece yalnız kalmak istersin, yalnız olmak istersin. Bazen yalnız olmak bile sıkıcı gelir sana. Bazen sevdiğin yanında olmasını istersin. Bazen onun gözünün içine bakmak istersin. Ve bazen hiç birini yapamazsın...

0|0
    0|0
  • çok düşünmüyorum. zaten evlenmiş şimdi. beni hatırlamıyoyodur bile. daha iyi hatırlamasın. hatırladıkça üzüleceğine hatırlamayıp mutlu olsun daha iyi. hem hatırlarsa hep beddua eder :)

0|0
    0|0
  • Evet oldu düşünmemeye çalışıyorum hatırlıyorum ama hislerim %5 lerde git gide azalıyor.

0|0
    0|0
  • evet hala acısını yaşıyorum, ama bunu bitek ben biliyorum, dışarıdan bakıldıgında dünya s...kimde degilmiş gibi görünüyo ama ben hala yarı yolda bıraktıgım için çok pişmanım,

0|0
    0|0
  • Valla oluyor , o yüzden kimseyi bırakmamaya çalışıyorum :) Ah tutması kötü birşey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...