Arkadaşlar elinizde performans için fitness programı var mı benim program bir işe yaramıyor 2 ay oldu nerdeyse?

futbol oynuyorum sezon başı bal liginde bikaç takımla kampa girecegim elinizde bana uygun program varsa gönderebilirmisiniz

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Performanstan kastın 1 saat yüksek tempo kardiyo yapıp üstüne 2 saat sağlam ağırlık çalışabilmekse sana programımı verebilirim :D

0|0
    0|0
    • tam istedigim program desem :D :D

• Beslenme konusunda özenli olman gerekiyor. İlk sabit bisikletle interval 50 dk, üstüne eliptik 10 dk. İlk gün göğüs için ;icline 4x8-10, dips 4x10-12, butterfly 4x10-12(artırmalı), chest press 4x8-10... Sırt ve kanat için cable row, pull down, dumbell row 4x8-10,,, ikinci gün ilk aynı kardiyo sonra bacak için yarım asker dansı 4x12-15 tekrar, yarım squatı ağırlıklar önde olcak şekilde yap 4x12, leg curl 5x8-10, leg press4x10(ayak açısını dar tut), leg extension 4,5x10. Omuz için shoulder press ön 4x10 arka 5x10(drop artırmalı), en son biceps ve triceps dumbelle hacim için 4x8, güç için 5x5(2 dk dinlenmeli maks ağırlık)... Bu programla over training olma ihtimalin yüksek başta söyleyeyim onun için kardiyodan hemen sonra ya da 2-3 hareketten sonra 200-300 kalorilik hazır şeker kullan. Beslenme istiyorsan onuda yazabilirim :)

• beslenmeyi diyetisyenden aldımda bu program yararlı olabilir :D over training olacagını sanmıyorum çünkü 2 aydır çalışıyor kaslar yani ham degil yinede belki biraz zorlayabilir :D

• Bacak ve kosu calismalisn. Set ayarlarini sen yapacaksin

0|0
    0|0
    • fitness yapmama gerek yok yani?

• Duzenli beslenmeden kasit ne. ekmek hamur patates vs mi yoksa spordan sonra tonbaligi ve salata aksam makarna sabah kahvalti guzelce arada meyve vs mi. Ama sen bacak yukleneceksin. bacak agirlikli calis kardesm. Programina uy

• 3 ögün besleniyorum her sabah kahvaltımı yapıyorum yani saatleri standarda yakın öglen yemegini 5 bucuk aksam yemegini 9 10 gibi her günüm aynı :)

Yükleniyor...