İngiltere'ye karşı şeytanın bacağını kırabilecek miyiz?

Tarihimiz boyunca İngiltere'ye karşı bırakın galibiyeti , gol bile atamadık. Sizce bu aksam gol atabilecek miyiz?

Gönül isterdi ki galip gelebilir miyiz diye sorayım ama maalesef gol dahi atamayınca bu soru kaçınılmaz oluyor.

İngiltere'ye karşı şeytanın bacağını kırabilecek miyiz?

• Gol atarız
    69% (34)83% (62)77% (96)Oy Ver
  • Gol atamayız
    31% (15)17% (13)23% (28)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ve sonunda girdi o top :)

1|1
7|26

En İyi Kız Görüşü

• bir gol atarız gibi iki tane de yeriz hattâ belki biri ofsayt olabilir kane penaltı kaçıracak sanki

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 25

• hemso zor gibi görünüyor
    İngilizlerin yeni nesili çok iyi çok yetenekli oyuncular var
    biz yeni jenarasyonu oynatmakta zorlanıyoruz
    Kerim Frei mesala neden alınmadı kadroya sinan gümüş
    hep aynı tarz oyuncularla takılıyorlar.. nedense terim jenarasyonu degiştirmek lazım

0|1
    0|0
  • İns atarız yine zor mac olur galip gelirsek birde ustune cok iyi moral olur ama soru gol atmaksa atalım artik diyorum :) Terimin sistemi ofans futbolu oynarsak bol pozizyonlu gecebilir belki cokda gol yeriz ama bu mactan iyi dersler cikartmali takim sonuc ne olursa olsun eksiklerimizi hatalarimizi gorme maci olsun.

0|1
    0|0
  • Geleceği gordüm dostum geliceği gördum. Maçı alıcaz. Çok pozisyon kaçırıcaz ama 2 1 alıcaz. İlk gol ardadan. Balığına atıyor. Ama bu gol kaçıracağımıza inanamıyorum. Kanka inşallah bişey olur da hakettiğimiz gibi 7-0 alırız

0|1
    0|0
  • Bence İngiltere'ye karşı ilk golümüzü Cenk Tosun atacak. İyi niyetli ve biraz da tecrübesiz olduğu için basın toplantısında takımın tüm hücum planını anlatmış olsa da Cenk 90 dakika oynarsa onu tutmak çok zor.

0|1
    0|0
  • bu İngilizler bize hiç acımadan iki defa 8 -0 yendiler. lıverpool da Beşiktaşı 8 -0 yenmişti. zikrettiğiniz gibi bu İngilizlere karşı daha bir golümüz bile yok. ben hazırlık ve özel maçlara fazla önem vermem ama bu İngilizler resmi bir maçta , bir daha karşımıza çıksın yeneceğimize yürekten inanıyorum. zaten şuanda bize 8 atacak takım dünyada yok, o mazide kaldı. biz dünya 3., avrupa 4. olmuş bir ülkeyiz. brezilya ya bile kafa tutmuşuz. belki bugün değil ama birgün şeytanın bacağını kıracağız inşallah İngilizlere karşı.

0|1
    0|0
  • Atarız Kardeşim.

0|1
    0|0
  • Britanyalı futbolcular gizli bir teknikle yetişiyorlar. Brezilyalıların tekniği ortaya çıktı ama İngiltere hala sır olarak saklıyor bunu...

0|1
    0|0
  • Vardy varken imkansız

0|1
    0|0
  • atarız bence :D

0|1
    0|0
  • Gol atariz diyorum bir Cenkaverimiz var sonucta ama yeniliriz gibi

0|1
    0|0
  • İlk yarı 1-1 bitmiş
    İkinci yarı 2-2 biter.

0|1
    0|0
  • Saçmalamayın ingilterede birşey yok birde özel maç amaçsız Türkiye yenilmeyecek adım gibi biliyorum iddaa oynayacaklar 02Ç atsınlar

0|1
    0|0
  • Gol atacağımızı düşünüyorum ama ya berabere ya da ingiltere yener.

0|1
    0|0
  • Şeytanın bacağını kırıp popona sokmamız lazım. Haydi Türkiye' m!

http://i.hizliresim.com/WY6bnL.gif

0|0
    0|0
  • hadi be bir gol diye diye mac berabere biter golsüz..

0|1
    0|0
  • Her nekadar cok eksik olsada Atarız gibime geliyor

0|1
    0|0
  • Koyun şunlara Allah aşkına İngiliz piçleri sönsün şaşkına

0|1
    0|0
  • Kalbim Türkiye ile! :)

0|1
    0|0
  • attık zaten