Slaven Bilic ve Şenol Güneş'i karşılaştırınca sizce hangisi daha iyi?

Ekşide çok güzel bir yazı yazılmış ben ona tamamen katılıyorum.

"Bilic abimiz sevdiğimiz bir abimizdi. janti adamdı, adabı giyinmeyi çok iyi bilirdi, mesela Şenol bilmez.

çok gülerdi, Şenol gülmez.

bu kulübedeki Cenk, 'abi beni oyuna al' dediğinde sırtını dönerdi, Şenol dönmez.

Oğuzhan 'abi maç başı' dediğinde dalga geçerdi, Şenol geçmez.

Bilic abimiz sevdiğimiz bir abimizdi ama formayı da bir garip dağıtırdı. kim varsa kadroda, dönüp dolaşıp hep Mustafa oyuna girerdi. Şenol, hak yemez.

Şenol'da forma ortaya konur, Herkes hak ettiği kadarını alır.

premier league sende kalsın kardeş, Tolgay'a sulanma yeter."

0|0
1|20

En İyi Kız Görüşü

• Biliç tabiki iyiydi ama Şenol Güneş bambaşka.
    Tabiki Şenol Güneş

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• biliçin beşiktaşa dışardan gözlemliyen biri olarak baktığımda pek bir şey kattığını düşünmüyorum, bjk içinde bir kesim taraftara kendisini sevdirdi o kadar, futbol adına olumlu şeyler görmedim, geldiğindede zaten kulup takımı geçmişi pek yoktur, daha çok milli takım hocalığı yapmış ve orda iyi işler yapmış biriydi, şenol güneş daha iyi, ama şenol güneşi karşılaştırabileceğimz hocalar fatih terimdir , mustafa denizlidir o siklette değerlendirmek gerekir çünkü o jenerasyonun adamıdır...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 19

• Ben bu soruda objektif pek olacagimi sanmiyorum Türk ve sevdigim hoca Senol Günes derim. Ama cogu bjkli arkadasim Bilic diyor onlarinda hakli sebepleri var. Biz ülke olarak genelde sonuc odakliyiz Senol Gunes sampiyon yapamasaydi ozaman yorumlari gormek lazim. Bu takimda bilic in buyuk emegi var bu sene Bilicte olsa sampiyon olurdu bnce bjk. Galatasarayin piyasada olmadigi Fenerin tam oturamadigi bir lig oldu gecen seneler durum farkliydi.

0|0
    0|0
  • Güzel açıklamış , ikisi de iyi hocalar. Bilicin de bu takımda emeği büyük ama henüz Şenol Güneş kadar tecrübeli değil.

0|0
    0|0
  • 10 numara 5 yıldız özetlemişsin.

0|1
    0|0
  • Beşiktaş ta #Güneş bir başka doğuyor ;) :)

0|1
    0|0
  • süper olmsu

0|1
    0|0
  • yalnız bu takım sisteminide kuran Bilic ona haksızlık yapmak anlamsız..
    Bilic'in getirdigi oyun mantelitesi sayesinde bu seviyede top oynuyor beşiktaş

0|0
    0|0
    • Yapmayın ya Bilicin mantalitesi mi?_ Şenol Güneş önceki takımlarında defansif mioynuyordu. Eğer Bilic mantelitasi devam etse Cenk ve Oğuzhan değil Mustafa ve Veli ikilisini görürdük. Asla bir maçta bir stoper bir de sol beki çıkartacak kadar cesur ve doğru hamleler yapamazdı. Gs maçında Beraberliğe oynar maçı kaybederdik. Biz bunları yaşadık kendisini karakter olarak severim gerçekten bu takıma yakışacak bir duruşu var ama teknik adamlığı işte orayı başarılı göremem son 4 haftaya lider girip kaybeden hiç derbi kazanamayan winner olma özelliği olmayan Başakşehir, Westham, Athletic Bilbao gibi baş altı takımları yönetmeyi hak eden bir teknik anlayışı var.

• Şenol Güneş edebiyat öğretmenidir. Oyuncusuyla bire bir ilişkileri iyidir. Baba-oğul ilişkisi gibi ilişki kurar. Oyuncuya hükmeder iyi motive eder ama taktik, teknik konularda çok iyi olduğunu söyleyemem. Şöyle düşün Jose Mourinho'nun taktik bilmeyen versiyonu gibi.

0|0
    0|0
    • Şenol Günel mi taktik bilmez ben buna sadece gülerim adam Akhisar maçında bile oyunun şeklini tek tek yazarak çevirdi bize şampiyonluğu getirdi.

• Dediğim gibi oyuncu kazanma konusunda Türkiye'de rakipsiz. Gerçi ben 2010 dan sonra futbol izlemeyi bıraktım bir maç bile izlemedim. Belki taktik konusunda kendisini geliştirmiştir :D

• Ben önceki takımlarını bilemem dünya kupasında da çocuktuk onu da net analiz edemem ama bu sene ilk maçtan beri takip eden biri olarak kesinlikle çok iyi bir teknik kapasitesi var. Oyunun yönünü bazen oyuncu değiştirmeden pozisyon değiştirerek bazen oyuncu değişiklikleriyle çok iyi yapıyor.

• Şenol hoca zaten hazır bir takıma geldi kötü mü elbette değil Bilic'i geçen sene Oğuzhan'ı almaması oyun kontrolünü kaybetmesi kötüydü yoksa iyi adam

0|0
    0|0
  • tabiki şenol hoca adam her gittiği takımda illaha birini parlatıyo.

0|1
    0|0
  • Temel bilic e ait. Şenol kaymağı sürüp yedi.

0|0
    0|0
  • Bilic ofansif futbolu benimserdi

Şenol hoca ise hücum ağırlıklı saldıran ısıran takım bize olan faydası tartışılmaz

Fakat bize kattıklarından dolayı Bilice de minnettarız elbet bir gün Bu kulübün kapısından geri girecektir

#Comandantebilic

0|1
    0|0
  • Şenol Güneş bilicin kurduğu sistemde geldi sampiyon oldu hazır takimi geldi oynattı simdi bilici sallıyorsunuz Şenol hayatında şampiyonluk mu gordu birdi bu iste onemli olan takımı kendisinin kurup şamp yapmasi

0|0
    0|0
    • Sleven Bilici tutan mı vardı neden olamadı kaç senede? Takımı kurdu diyorsun Takıma en çok katkısı olan Cenk ve Oğuzhanı takımdan kesen o. Veli kavlak ve Mustafa Pektmekte ısrarcı olan o. Nasıl bir hazır düzen bu. İlk 11 oynayan takım neredeyse yarısı değişti. Eskiden olanların da üzerine koyarak oynadı.

• Bilic takımı kurdu ama şenol hocanın elinde sihirli değnek var keşke Fenerbahçeyle arası kötü olmasa fenerbahçe gibi bir kulübe şampiyonlar liginde en kötü gruptan çıkartır

0|0
    0|0
  • Slaven Bilic keşke fenerbahçeye gelse. Şenol güneş slaven bilicin ekmeğini yiyor.

0|0
    0|0
  • tolgaya sulanmasın mı :D ulan versin 5 milyon alsın :D tolgaydan medetumuyosak bizim iptal

0|0
    0|0
    • Tolgay iyi futbolcu onu ben bir de Şenol Güneşle görmek isterim. Alacaksa çok sevdiği Veli ve Mustafa Pekmetek'i alsın.

• Slaven Bilic'in tarzını severdim lakin Şenol Hocamız Bilic'ten 10 kat daha iyi teknik direktördür.

0|0
    0|0
  • eşit

0|0
    0|0
  • tigana daha iyiydi

0|0
    0|0
  • İkiside iyi ama Şenol Hoca daha ağır basar tabiki.
    Ama unutmamamız gereken birşey var ki, bu şampiyon olan kadronun büyük bölümü Samet Aybaba döneminde kurulan takımın parçası

0|1
    0|0
Yükleniyor...