Sevgilim neden böyle yapıyo?

arkadaşlar sewgilim benden küçük bir sebep yüzünden ayrılmıştı şimdi geri döndü feysinin şifresini istedim vermiyo, aşkım canım vs, demiyo bişey deyince hemen insanın üstüne gelme diyo insanı kasma diyo biterse yazmam diyo. hayatımda hiç bir kız olmasını istemiyom ama sen iyi birisin seni kaybetmemek için birlikteyim diyo çok fazla konuşmak istemiyo yazın rahat rahat konuşuruz diyo ben senle gönül eğlendirmiyorum ciddi düşünüyorum diyo niye böyle yapıyo sizce sorarım size

Güncellemeler:
ya buna en ufak bişey desen az bir bişeyi üstelesen üstüne gitsen hemen bitsin diye cabalıyo önceden böyle değildi bide biz komşuyuz annenim babanın yüzüne bakamıyorm yaptıgımız cok ayıp birlikte olmamalıyız ama basladk madem sonunu getirelm diyo bide görüşmeyelm kafede falan sadece knuşalm aileler falan bilene kadar diyo

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• sevgilin ilişkinizden tam emin olmayabilir. Facesinin şifresini vermiyorsa sakladığı birşeyler olabilir. Konuşmak istemiyorsa hani yazın bol bol konuşuyoruz diyorsa önemli sınavları olabilir veya hayatıyla ilgili önemli bir karar verme aşamasında olabilir. 'Hayatımda hiç kız olmasını istemiyorum ama seni kaybetmemek için birlikteyim' bu lafı neden sölemiş olabilir bir düşün sen çünkü neden böyle birşey söledi durup dururken şaşırır insan. :) Eğer bu şeyler devam ederse ve seni rahatsız ediyorsa sevgilini al karşına ve konuşun sorun ne diye sor ona. Hani beni kaybetmemek için değil beni seviyorsan birlikte olalım falan de. Eğer aşadığın sorunlar varsa yardımcı olabileceğim birşey varsa söle beraber aşmaya çalışalım falan de,sorunun ne oldugunu öğrenmeye çalış. Önceden böyle değildi galiba şimdi değişti sanırsam belki birşey merak ediyodur falan sana soramıyordur kafası karışık olabilir ./

0|0
    0|0
    • ya buna en ufak bişey desen az bir bişeyi üstelesen üstüne gitsen hemen bitsin diye cabalıyo önceden böyle değildi bide biz komşuyuz annenim babanın yüzüne bakamıyorm yaptıgımız cok ayıp birlikte olmamalıyız ama basladk madem sonunu getirelm diyo bide görüşmeyelm kafede falan sadece knuşalm aileler falan bilene kadar diyo

Erkekler Ne Diyor 8

• daha yeni barışmışsınız az zaman ver adama.bogma cocugu.gidecegi varsa zaten agzınla kuş tutsan yaranamazsın.

bi de bu facebook şifresi isteme muhabbeti nedir ya.güvenmiyomusun yoksa cocuga ? herkesin dilince bir birbirine şifre verme muhabbeti.ben kullanmıyorum derdim yok tasam yok.

0|0
    0|0
  • bi sabret bakalım. altında bir koku çıkacak mı bakarsın. ama bir erkek olarak bu tarz bende davranmıştım. bendeki ise sadece bir boşluğu doldurmak olmuştu...

benim için önemli miydi ? çokta değildi. bitti zaten, bittikten sonra iki tarafta mutluydu.

ayrıca çok üstüne gitme bunaltma. okurken şahsen bunalır gibi oldum

0|0
    0|0
  • adam seni kullanıyor işine geldiği gibi davranıyor yazın seninle görüşeceğim derken ne ima etti acaba düşün ?

0|0
    0|0
  • mantıken seni evlenilecek bir kız olarak görüyor ama kalben ise senle birlikte değil ve belki severim diye zamana bırakıyor

0|0
    0|0
    • sewmiyor mu yani? off önceden böyle değildi ama

• O ne öyle geyşa mı zannetti seni ne ?

0|0
    0|0
  • Ondan paylaşmasını istediklerini sende paylaşır mısın?

0|0
    0|0
  • ve sen hala bunla birliktesin

0|0
    0|0
  • senden başka kızlar oldugu ilk aklıma gelen :) ama bence snn şifre istemeye hakkın yok

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...