Ciddi cevaplara ihtiyacım var...

erkek arkadaşımla 8 ay önce ayrıldık, 8 ay boyunca belli aralıklarla arayıp ne yapıp ne ettiğimi öğrenip gitti... bugün yine aradı telefonunu açmayınca beni rüyasında gördüğünü, ve benimle evlenmek istediğini mesaj atmış, sonrasında aradık konuştuk. hala beni sevdiğini söylüyor. bende ona güvenmediğimi, istemediğimi ve aramamasını söyledim. hemen kabullendi ve telefonu kapadım... gerçekten beni sevmediğini düşünüyorum ama neden böyle davrandığını anlamıyorum. siz ne düşünüyosunuz? fikirlerinizi bilmeye ihtiyacım var... cevaplayan herkese teşekkürker.

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• gerçekten seni sevmediğini düşündürecek ne yaptı ki onlardan hiç bahsetmemişsin böyle yarım yamalak eksik bilgilere doğru yorum yapmak ancak şanslı insanlara göredir

1|0
    0|0
    • sevse hemen kabullenır mı reddedılmeyı,? kı bız 2 yıl cıktık

• haklısın bu acıdan dusunmemıstım...

• yardımcı olduysa ne mutlu =)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Eğer kişilikli ve anlayışlı birisiyse saygı duymuş söylediklerine

Çok sıkmamak içinde geri çekmiş kendini, belkide senden yanada beklentilerini bulamadı(ilgi,sevgi vs vs) ki sen istemediğini söylemişsin açık açık bundan ötesi olamaz, yapabilecek birşeyi yok, onun aklındakileri bilemedikten sonra ne düşünülse boş

Belki de sadece öylesine bişeydi sana karşı olanlar

Ama en net olan 2. paragrafta söylediklerim gibi görünüyor

0|0
    0|0
  • boşta kalınca Eski sevgiliye dönme çabaları madde 1: dün gece seni rüyamda gördüm.

1|0
    0|0
  • Hakkaten bende anlayamadım niye böyle davranıyor acaba.

0|0
    1|0
  • bazen insanlar yaşadıkları duygu yoğunluğununda etkisiyle sevdikleri insanlara dair rüyalar görebilir ve bunlar ileride gerçekleşebilirde. fakat en önemli şey şudur ki biriyle birlikteyken onun seni sevdiğini hissetmek eğer bu hissi yaşıyamıyorsan onun yaptığı herşey sana zaten yapmacık gelecektir. hissetmiyorsan boşver derim

0|0
    0|0
  • Varla yok arası diyorsun.

0|0
    0|0
  • fikir istiyorsun, istemediğini söyleyerek doğru yapıyorsun.

0|0
    0|0
  • Canım boşlukta ve seni özlyor eleman. Pişman mı bilmem ama boşlukta olduğuna eminim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• can sıkıntısı işte

0|0
    0|0
  • bi yandan istiyo bir yandanda gururuna yediremiyo gibi bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...