Ona nasıl davranmalıyım?

Naz yapmıştı bende uzun süre peşinden koştuğum için bu kez peşinden koşmadım.Ama yinede benden ilgi beklediği belliydi daha sonra yanına gittiğimde benimle konuşmadı yalın'ın günaydın gittim ben şarkısı tarzı bir şey söyledi.

Açıkcası üzüldüğümü söyleyemeyeceğim ona karşı öyle büyük bir aşk beslemiyorum ama aynı sınıftayız onu görmek istemiyorum o sınıfa gelince ben çıkıyorum falan.Sizce nasıl davranırsam onun için daha kötüsü olur?

Bu durumumu anladı tekrardan ilgimi çekmeye çalışıyor merak içinde herhalde acaba unutmaya mı çalışıyor vs diye.

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• vallah hic birsey anlamadim :D kizi sevmiyosan uzun süre niye pesinden kostun ki ? senin icin gercekten önemli biri degilse birak gitsin ya . köpekmisin de pesinde kosucaksin . hic svmem o tip kizlari . kendilerini bir bok zannediyolar haklilar ama bok gibilerr :))

0|0
    0|0
    • peşinden çok koşunca soğudum ondan şimdi doğrusunu söylemek gerekirse benimde derdim biraz oyun oynamak.Yani hiç üzülmüyorum bile.Sevmiyorum ama gelsede iyi olur yani o hesap benimki.

• ee birak gitsin ? birakin oyun oynamayi ya .

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...