NBA Şampiyonu hangisi olur?

Maç saatini beklerken sorayım dedim #nbaplayoffs

• Golden State Warriors
    50% (16)56% (60)54% (76)Oy Ver
  • Oklahoma City Thunder
    22% (7)22% (24)22% (31)Oy Ver
  • Cleveland Cavaliers
    19% (6)16% (17)16% (23)Oy Ver
  • Toronto Raptors
    9% (3)6% (7)8% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|37

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer bu soruya sezon başında yanıt verseydim Golden State derdim. Malum, son şampiyon. Aynı şekilde normal sezonda da rekorla şampiyon olan takım favoridir. Playoff'lar başlayınca iş değişti. Doğuda Cleveland tam anlamıyla playoffları bekliyormuş. Çok iyi durumdalar. Gel gelelim ki o iyi görüntü Raptors karşısında 2-2'lik skorla bozuldu. Raptors hiç bir zaman favorim değildi. Hala inanmıyorum. Warriors Curry'nin sakatlığından sonra dengesi bozuldu ve yalpalıyor ama bu takımın inanılmaz bir potansiyeli var. OKC ise sürekli vites arttırarak zor yoldan geldi buralara ve Warriors'a işlerin kolay olmadığını gösterdi. OKC'nin oyun tarzı hoşuma gidiyor.
    Favorim az farkla da olsa GSW. Bence ritm bulacaklardır ve Kerr idaresinde doğru çözümü ortaya koyacaklardır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Enesten dolayı Oklahama olsun isterim ama Golden favori

1|0
    0|0
  • Tabii ki Cavaliers

1|0
    0|0
  • gönlüm oklahomadan yana

2|0
    0|0
  • ya ben böyle şanssızlık görmedim portland taraftarıyım :D bu warriors kadar şanslı takım yok gerçekten son çegrekte bizim oyuncular inanılmaz düşüş yaşadı yoksa şu an biz vardık oklahoma karşısında yani warriors jamesli irvingli smith li cavsı yenemez

1|0
    0|0
    • Şans demek çok ayıp oldu bak şimdi

• Çok yorucu bir takımız evet kabul ediyorum ve o şutların başka takımlar için ne kadar sinir bozucu olduğunu da biliyorum yapacak bir şey yok 😄

• tüm küfürlerimin sebebisiniz :D aslında 76 ersliyim ama takımı yönetemeyen işe yaramaz adamlar oldugu için bikaç senedir portland :)

• Golden tabi ki ama o. city tunderin de olmasını isterim

1|0
    0|0
  • oklahoma

1|0
    0|0
  • Cleveland gümbür gümbür geliyo

1|0
    0|0
  • thunder ya tek atar

1|0
    0|0
  • Ben dogustan oklahomaliyim :) ama golde state goturur gibi yine. cury abi cok buyuk etken ve klay thampson. Tabi clevelandinda alma ihtimali var. %60 golden %25 cle %15 okc diyorum.

1|0
    0|0
    • Bence de Golden ile Cleveland arasında geçer yine

• Doguda cavaliers torontoya elenmez, onemli olan bati finali bnce, gsw cikarsa finale cle yi eler. Olurda batida supriz olursa yani okc cikarsa finale cavaliers favorim.

• Bu kadar katılamazdım sana 😄👍

• cury nın takımı yani a adam 3 lük manyagı ya

1|0
    0|0
  • Golden State Warriors

1|0
    0|0
  • G. s. w

1|0
    0|0
  • Gönlümüz warriors diyo mawuu

1|0
    0|0
  • Golden State Warriors

1|0
    0|0
  • Golden State Warriors

1|0
    0|0
  • Tek aşk Futbol ya :D
    ama cury varsa golden alır

1|0
    0|0
  • Warriors alır. Acundan ricam şu playofflara bari kaan kural tarzında spikerler getirseydi.

1|1
    0|0
  • lebronlu cleveland

1|0
    0|0
  • oklohoma warriorsu gecerse süpriz yapabilir ama bence bu sende GSW

1|0
    0|0
  • Basketbolu bıraktıktan sonra izlemeyi de bıraktım kaçta mac biraz bakiyim :D

1|0
    0|0
    • Kötü olmuş 3.30 da

• Yok bırakmakla en doğrusunu yaptım hiç başlamasaydım dedigim günler bile oldu ancak şu an öğretmen olacaksam eger basketbola borçluyum yine

• Cleveland.

1|0
    0|0
  • Golden State Warriors

1|0
    0|0
  • Curry baba boynuma dola baba

1|0
    0|0
  • Oklahoma sürpriz yapabilir gibi. Golden State yi geçerseler şampiyon olurlar.

1|0
    0|0
  • Golden state warriors.

1|0
    0|0
  • Dallas mavks olmadığına göre kim olursa olsun

1|0
    0|0
  • Golden state formsuz takım yani cury ve thompson formsuz bütün takımı etkiliyo oklohoma olsun yaa

1|0
    0|0
    • Takımın olayı bu zaten her şey havaya girmeye bağlı ama Oklahoma da zorluyor evet

• Gönlümden geçen onlar ama cavaliers lebron james faktörü var

• Lebronu durdurabileceğini düşünüyorsan Oklahoma olsun hadi 😄

• Oklahoma tabikisi

#thunderup

1|0
    0|0
  • Hiç ilgili deilm kafadan işaretledim bitanesini :)

1|0
    0|0
  • maç hangi kanalda

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Golden state warriors

1|0
    0|0
  • Hangisi olsub

0|0
    0|0
  • gönlüm cavs diyor ve iddalılarda alırlar inşallah irving bir yüzük alsın istiyorum ben irving yüzünden destekliyom zaten takımı

1|0
    0|0
    • Lebron için değil de Kyrie için istemen takdire şayan sevdim :D

• Takımı lebron götürüyor ama öyle de bir gerçek var Kyrie yüzük almasını istiyorsan Lebronun olması şart bu kadar

• hayır o zaten kesi onda sorun yok lebron olmasa takım vasat gider zaten lebron gitsin istemiyorum kyrie yi sevdiğim için takımı destekliyom ama lebronda müthiş bir oyuncu o tartışılmaz zaten

• Golden state olur artık :D

1|0
    0|0
  • Cavaliers diyorum knk

1|0
    0|0
Yükleniyor...