Neden çaktırmadan bakmazsınız beyler?

Erkekler neden kızlara baktığı beli ediyorlar? ben yurtdışında yaşıyorum ve tatile gelen kızların tepkisi neden böyle gözleriniz dikip baktığınız? anlamıyorum amcainiz nedir bakın ama bu kadar beli etmeyen bektiğinizi...

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Çaktırmadan bakıyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• çoğu kız herkesin kendine baktığını sanır kızlarda böyle bir mantıkta var, lan millet gözünümü kapasın zaten kafanı nere çevirsen biriyle göz göze geliyorsun birazda kızların kuruntusu bu

1|0
    0|0
    • hayir o gayet normal ama baktigini gordugu halde gozunu dikip hic kiz gormemis gibi gibi bakanda cok

• Sacmalama hic bir kiz rahatsiz edilmek istemez

• o yüzden tayt ile geziyorlar demi :) geçen kızılayda bir kız oturuyordu pantolonu resmen indirmiş külodunun üzerine oturuyordu tiksindik bide tipsiz bişedi resmen külodla oturuyordu sen kızları tanımıosun

• Belki de sen baktığın için bakıyordur ya da o bakarken sen ona baktığın için baktığını görüyorsundur.

1|0
    0|0
  • ben pek bakmam ama bakanların amacı ilgisini belli etmek olabilir

1|0
    0|0
  • Herkes öyle değil, senin bulunduğun çevre öyle demkki

1|0
    0|0
    • vallah bilmiyorum populer turistlik yerlerine gidiyor arkadaslar ve hepsi ayni seyi soyluyor

• tamam sana bakmayız...

1|0
    0|0
    • ya dalga gecme, cok ciddiyim ne gerek var

• tanıdık gelmiş olabilir,asortik gemiş olabilir,bakan abaza olabilir,kızdan hoşlanmış olabilir,gözü dalmış olabilir,kız ve fiziği güzel olabilir,hoş bir bayan olabilir,vb şeyler nedeniyle bakılmıştır...

• amaç belli

1|0
    0|0
  • sizlere göre daha dogrudanız.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...