Yaşadığınız ilişkilerde en ilginç ve en unutamadığınız ilk anlar? İlk görüşte aşk?

İlginç ve unutamadığınız ilk rastlaşma, tanışma hikayeniz var mı?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• varan turizm tesislerinde otobüs molada.

ben molada inmedim oyle bekliyorum otobüste

cama basımı yaslamısım, kulaklıklarım takılı muzik dinliyorum.

artık otobüsümüz kalkacak ve yola devam edecek birka dk sonra

derken yanımıza bir otobüs daha yanastı

yolcular indi

ama yan otobüste bir yolcu inmedi. prenses gibi cok duygulu bakan bir kız

aynen benim gibi basını cama yaslamıs muzik dinliyor

gozumu gozlerine diktim

bakıstık

cok guzel baksıtık

hic kacırmadık bakislari

gülümsedi

ben de gülümsedim

sonra nasil derin bakıstıysak

icim yandı acıyla, aşk gibi birsey

sonra bizim otobüs calisti

geri vitese takti

kizellerinden birini kendi camına dayadı "gitme" der gibi gozleri yaşardı

ben geri geri gidiyordum otobusle

o yerinden dogruldu eli camda banba baktı..el salladı

İlk bakışta aşk, son bakışta aşk iç içe gecti. unutamam...kimdir nerede yasar ve bir daha rastlar mıyım diye düsündüm yol boyunca...uyumusum sonra,rüyama girdi...hala da girer

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kavşakta ışıklarda dururum.. Yeşilin yanmasını beklerken teyple uğraşırım. Tam o esnada küüüt diye bi ses gelir, Kafamı kaldırır bir bakarım sağ önümde bir Micra. Allah Allaaah! nidaları ile arabadan inerim..

Şöyle bir bakarım, sonra o da bakar. Gözleri yaşarmıştır. Bakakalırım. O da öyle bakakalır. ... ve sonra her şey bittiğinde, ilk gözüne baktığım gün ile, oturduğumuz cafedeki ambians arasında tam dolu dolu yaşanan bir 2.5 sene vardır..

2|0
    0|0
  • 23 yıldır hiç unutamadığım çocukluktaki bir karşılaşmam var :) 5 yaşımda o küçücük kızın göz rengi ve bakışları ilgimi çekmişti :) yüzü kendisi düşünceleri yıllar içinde değişti ama bakışları hala aynı capcanlı yaşama isteği dolu...

1|0
    0|0
  • Aptalca gelir size belki ama;

İlkokula yeni başlıcaktım ağlaya ağlaya götürdüler okula birde en ön sıraya oturttular,şimdi kızın ismini vermek istemiyorum bir erkek bir kız oturuyorduk benim yanıma o kızı verdiler,işte o zaman anladım bir çocuk bile 7 yaşındayken dert sahibi olabiliyormuş :):):):)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Düğünleri falan pek sevmem arkadaşımın ısrarı üzerine kınaya gitmiştim.Salaona gitmek için arabalara biniyorduk bir kişilik kalan yere beni aldılar arkadaşım da arkada ki arabalardan bir tanesine bindi arabasına bindiğim adamın ilk dikiz aynasından yeşil gözleri dikkatimi çekmişti ve sonrasında ona aşık olmuştum.

1|0
    0|0
  • yurtdışında tatildeyim birkaç arkadaşımla. grubumuzda da herkesin sevgilisi var ben hariç(sevgilimden yeni ayrılmıştım o aralar herneyse). ben de severim tek başıma takılmayı bazen gençleri yalnız bırakıyım dedim çıktım şehirde tur atıyorum biyandan da fotoğraf çekiyorum. objektifin önünde durup hiç de bozmadan gülümseyen o adam hayatımın en eğlenceli yaz aşkını yaşatmıştı bana ;)

0|1
    0|0
  • ilk öpücük

0|0
    0|0
Yükleniyor...