Yaşama sevincim yok.........

Sürekli Allahim canimi al diye duanediyorum içimde bir mutsuzluk var gitmiyor hemde nedensizce ağlamak istiyorum ama aglayamiyorum insan neden boyle hisleri yaşar sizede oluyormu bir insan neden ölmeyi bu kadar arzular ?

Güncellemeler:
Mutsuzlugun nedeni ; sevgiliyle yasanan cinsen iliski pismanligi ( o kisiylede hersey bitti)

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• hiçbir mutsuzluk nedensiz yere değildir,elbette bir acın vardır ve onun üzüntüsünü şuanda yaşıyorsundur. Mesela hayatını etkileyecek türden bir sınavın istediğin gibi gelmemiş olabilir,sevdiğin tarafından aldatılmış olabilirsin,insanlar tarafından kandırılmış olabilirsin. Bu saydıklarımın hepsi düzeltilebilir yalnız morelını bozma bu dünyada hiçbirşey hiçkimse senden daha değerli değil unutma. Senin şuanda yazdığın şeyler depresyon belirtisi gibi duruyor eğer 2 haftadan fazla sürüyorsa bir psikiyatr'dan yardım almanı öneriyorum bence senin içinde iyi olur en azından bir sakinleştirici veya antidepresan verir biraz rahatlarsın. Dua etme olayına gelince bence Allahtan canını alması yerine bu üzüntünü gidermesi için dua et. Çünkü Allah kullarının hepsini ayrı ayrı severmiş dualarını kabul edermiş ve o ölümün zamanını sadece Allah bilir.. Şimdi üzülüp inzivaya çekilip hayatı kaçırdığın için ileride çok pişman olabilirsin. Bence herşeyi boşver,kendin için yaşa.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• Hiç olmadı.

Yaşamaya dair bir sevincim yok ama ölmeye karşıda hiç sempati duymadım.

Gelişine yaşayacaksın hayatı.

Kaygısız, Dertsiz, Plansız...

İşte benim hayatım!

1|0
    0|0
  • Bu soruyu kendine sor ilk önce seni bu mutsuzluğa iten ney utanmadan söyle yardımcı olalım. Eğer kendiliğinden gelen bir mutsuzluksa tedavi olmak zorundasın.

1|0
    0|0
  • senin acilen aşık olman gerek hayata bağlanacak birşeylerin olmalı yaşamak için bir amacın olmalı aşk oldugu zaman sevdiğin icin elbette yasayacaksın aşk ilactır dene

1|0
    0|0
  • allaha dua edeceğine intahar etsen çohtan ölmüştün

1|0
    0|1
  • Sorun nerde burada. Seni o kişiden daha çok sevecek binlerce erkek var dışarda ve kabul edecek tabiki. yeterki sende ona bunu yaptığına pişman etme ve sevgi saygıyı esirgeme sadece.

1|0
    0|0
    • hacı sanki kızımız pekmi düzgün adam olaydı,namusuna sahip çıkaydı,elin uşağı gözünün yaşına bakmaz böle yırtar,yarar,içedir geçer, hacı arabanın teker patlamış geliyor gaç ulan gaç,yıkılacak çarpıp kalacak yer arıyor...

• Sen çok mantıklı adamsın, karikatür gibi güldürürken mesaj veriyorsun ama oda insan bir hata için bir insan harcanmaz. 2. şansı herkes hakeder

• benimle takıl. Ciddi anlamda vaz geçerain. Bu düşüncelerinden. Dalga geçmiyorum kötü bir niyetim yok bu arada

1|0
    0|0
  • bende oluyor, her işim ters gidince aradığım mutluluğu bulamayınca mutsuzken sürekli derim aynı duyguları yaşıyoruz

1|0
    0|0
  • mam dikildikten sonra kapıya kilit vursanda fayda etmez...babana söylede oğlanı istemeye gidin artık...

1|0
    0|0
    • öyle şerefsizlemi evlendircen kızcağızı bırak bari ikinci darbeyi yemesin

• gel beraber takılalım,bunalıma girme ! canını aldı hadi öbür tarafda ne yapacaksın ? bir hazırlığın var mıki ? biraz dinini kuvvetlendir ölmek en kolay yol (takdiri ilahi )hiç bir şey bu kadar kolay değil, değil ama zorlaştıranda insanlar

1|0
    0|0
    • ordada canı sıkılır bunun. sonsuz hayat birde orası ölüp napıcan kaçacak başka yer yok orda.

• çünkü seni hayata bağlayan hiçbirşey yok diye düşünüyorsun, çevrendeki insanların basit sıradan mutluluklarını bile elde edemediğini düşünüyorsun, büyük ihtimal yalnızsın ya da seni değerli hissettirecek bir insana ihtiyaç duyuyorsun..

1|0
    0|0
  • tipik bir depresyon vakası ve tedavi olmazsan intihara kadar gidebilir

lütfen kendini seviyorsan bir doktora git

1|0
    0|0
  • O duygularından biran önce vazgeç ve yaşama sevincini kazan. Zaten sırası gelen gitcek üzme kendini.

1|0
    0|0
  • evet.. bana bir iyilik yap.. beni vur,sonra kendini..

OYUN BİTTİ..

1|0
    0|0
  • Sorunun nedir ki seni böyle düşünmeye ittiyor

1|0
    0|0
  • iman eksikliği ya da seni anlayabilecek bir herifin yok :D

1|0
    0|0
  • tepkisiz kalıyor değilmi dualarına.

1|0
    0|1
  • ozaman durum kötü olmuş üzüldüm

0|0
    0|0
  • Aynı ben :( ne desem bilemiyorum.Nolurdu da diğer insanlar kadar şanslı olsaydım? hiç bitmiyecek mi bu çektiklerim :(((

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• tamam bir hata yapmışsın ama bu ölmen anlamına gelmez.hedef belirle kendine ve başarmak için çabala.ayaklarının üstünde dur.kendine yeni bir hayat ve tarz belirle.

1|0
    0|0
    • Olmuyo iste beynim tam o tarihte o zmaanda kaldi ileriye bakamiyorum..

• intar etcem diyo sizde atlarsınız diye yangına körükle gidiyorsunuzŞikayet Et

• beyin yok sende heralde serkan ? atlaman lazım derken o tarihi atlaman lazım demek istedim.yanlış yorumlayıpta kafa karıştırma

• Sınavların kötü geçmediği sürece olmuyor öyle hisler çok şükür.Senin de canını sıkan bişeyler vardır mutlaka kendine yönel sebebini bul halletmeye çalış sonra birikir hep depresyona girersin.

0|0
    0|0
  • hayatında yolunda gitmeyen şeyler mi var?

0|0
    0|0
  • keske bunlari daha once dusunseydin hatun artik cok gec :)

0|0
    0|0
  • Bak sakin isyan etme cok günah. Sükret haline senden daha beter mutsuzlarda var.

Bence cok bos vaktin var düsünmekten bunalima girmissin. Disari cik gez biseyler al kendini mutlu et. Arkadaslarinla takil. Eger gecmezse bir piskologa git bence.

0|1
    1|0
    • Son pismanlik fayda etmez.

• Ama bir piskolog taraf olmaz o yönden iyi arkadaslarin hep bir tarafi tutar sonra senden kendini kandirirsin.

• intar etcem diyo sizde atlarsınız diye yangına körükle gidiyorsunuz

• bende de o şu an var çok seviyorum çünkü

0|0
    0|0
Yükleniyor...