Dediklerinin gerçek olduğunu nerden anlayabilirim

bugün bir çocuk bana açıldı .benden hoşlandığını, etkilendiğini söyledi..zaten bikaç haftadır bakışıyoruz onunla.

ama ben egosunu biraz yüksek buldum..hatta baya bir yüksek..kendini övmeler falan sinir oldum ne biliyim..

bana dedi ki ''aslında ağzım iyi laf yapar ,çokda romantiğim bugün biraz hastaydım sesim tam çıkmadı '' dedii.bi insan böyle söyler mi ya.çok romantiğim ne demek ! sonra akşam da bana mesaj attı ''ömrümün sonuna kadar seni severim seni özlerim'' gibisinden...

bu sırf beni etkilemek için mi böyle şeyler söylüyo acaba? siz ne düşünüyosunuz bu çocuk hakkında

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• anlaşılan ağzı iyi laf falan yapmıyo. İki güzel laf söylemek için epey düşünüp araştırma yapması gerekiyor. Böyle uzun aralıklı mesajlarla görüşecekseniz olur ama beklentini fazla yüksek tutma. Internette araştır bakalım mesaj orijinal mi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Pek ciddi bulmadım, sanki resmi konuşuyor gibi, bir cevap verme, kısa uzun bir zaman aralığı bırak, o boşlukta bakalım daha neler yapacak, tanıma fırsatı olsun bu sana :)

0|0
    0|0
  • Eğer seni kaybedeceğini düşünüp korkup etkilemeye çalışıyorsa yazıktır şans ver derim fakat eğer egoist ise direk el salla aman diyeyim.

0|0
    0|0
  • Tamamen boş laflar . Sırf seni etkilemek için söylüyor. Boşver sen onun dediklerine inanma . kendini kaptırma.

0|0
    0|0
    • aynen aynen ben de etkilenmedim söyledikleri çok komik değil mi sizce de '' ağzım iyi laf yapar ,romanliğim ''nedir yaa ahahahahah

• bence şener şen filmlerinde ki gibi ayakların kıçına vurarak kaçmalıydın ordan ki en çekilmez erkek tipidir

0|0
    0|0
  • hastalığın iyileştiğinde gel tekrar konuşalım de :D ne kadar romantiksin göreyim bakayım de :D öyle etkiye böyle tepki

0|0
    0|0
  • etkilediyse bir dene şansını takılın biraz...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence seni etkilemek için yapıyo.bi kere romantik olsaydı romantik olduğunu söylemez her şeyi akışına bırakırdı.sende anca öyle romantikliğini görürdünve egosunu yksek bulduysanda hoşuna gitmediyse bunu tartışmanında alemi yok bırak gitsin.ama bu aralar canın falan sıkılıyosa çık :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...