Kapat

Sevgılınızın esrar ıctıgını ogrendınız napardınız ?

Sevgılınızın esrar ıctıgını ogrendınız napardınız ?

0|0
15|17

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 14

• vazgeçirmye çalışırdım olmadı ayrılırdım

0|0
    0|0
  • ona katilirdim

0|1
    1|1
  • Öğrendiğim gün ayrılırm.

0|0
    0|0
  • Seni doğuracağıma taş doğursaydım derdim de pardon yanlış oldu bu sözle bu olay bağlantısız ://

1|0
    0|0
  • Ayrılırdım napcam öyle sevgiliyi ben sigara bile kullanmıyoken

0|0
    0|0
  • Vaz geçmesini sağlardım. Ama onu yalnızda bırakmazdım

0|0
    0|0
  • vazgeçmesi için elimden geleni yapardım.

0|0
    0|0
  • bende denerdim

0|0
    1|0
  • Git beslede para getir nan derim cilde iyi geliyorsa maskeyede katabilirim

0|0
    0|0
  • Yapcak bişey yok sonucta bu da bir bagımlılık yargılamaktan çok yardımcı olup bırakmasını saglardım.

0|0
    0|0
  • Ayrılırdımmmmmm

0|0
    0|0
  • biz içeriz arada birlikte.abartılcak kadar bişey değil.en son 14 şubatta içtik

0|1
    2|0
  • eski sevgilim bana içtiğini söylemişti herhalde benden bu yüzden ayrılmazsın demişti ayrılmadım

0|0
    0|0
  • ayrılırdım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• onu tedavi olmaya ikna etmeye çalışırdım. Onun için ne kadar üzüldüğümü her fırsatta dile getirirdim, onu ne kadar sevdiğimi benim için bir kere tedavi olmayı denemesini falan sölerdim. Heralde esrar uyuşturucu tarzı şeyler kullanan insanların hayatları pekte iyi olmasa gerek ona hayatın daha olumlu iyi yönlerini göstermeye çalışırdım onu o ruh halinden kurtarmaya çalışırdım. Ama bir yere kadar yani baktım olmuyor devam ediyor,ben elimden geleni yaptım içim rahat der çeker giderdim. Eğer zaten oda sevgisine değer veriyorsa bir zaman sonra özler tedavi olmaya ikna olur ve herşey yoluna girer diye düşünürdüm.

0|0
    0|0
  • Ya esrar ya ben derdim.

1|0
    0|0
  • Ayrılmazdım tabiki de

Eğer yakınındaysam, sürekli ona vakit ayırıp ilgilenmeye çalışırdım, bir anda değil de yavaş yavaş alıştıra alıştıra bıraktırmaya çalışırdım, bir iki lafla değilde uzun zaman uğraşırdım bırakması için(lafla, hareketlerle,ilgimle vs vs)

Aklıma gelenler bunlar

0|0
    0|0
  • Eğer seviyosam Kesinlikle Bırakmasını sağlarım her türlü tedavisi için elimden gelenin fazlasını yaparım.

0|0
    0|0
  • Benim için sorun yok ben işime bakarım kendi hayatı ;)

0|0
    0|0
  • Eğer iyi niyetli biri olduğuna ve bu batağa düştüğüne inanıyosam ve onu gerçekten seviyosam onu bu illetten kurtarmaya çalışırım o istemiyosa halinden memnunsa terk ederim.

0|0
    0|0
  • kardes sevgilim demissin bagrına basmıssın adamlıgını gösterip bıraktırmakda sana düser sende bırakıp gidersen hepsi arka arkaya gelir destek olman lasım

0|0
    0|0
  • "olayı sonunda kavradın afferin" derdim. hemen yapıştırıyorum bitane

0|0
    0|0
  • ayrılırdım.

0|0
    0|0
  • Ondan ayrılırsam ozamana kadar benzız ıctıgı ıcın ayrılırım. Bundan sonra bensız ıcmıcene soz verırse ozaman nnnnnnayrılmam:

0|0
    1|0
  • bi çift lafım olurdu ona. pis esrarkeş

0|0
    0|0
  • Bıraktırmak için elimden geleni yapardım. Baktın olmuyor, bırakırdım.

0|0
    0|0
  • bende onla kovalardım ne yapıcam :DDDd

0|0
    0|0
  • balii cekidok biz heeer gidi günler hey

0|0
    1|0
  • abi bu soru tamamen kızın bunu bir bağımlılık mı yoksa keyif mi olduğunu algılamasıyla alakalı sen simdi esrar diye sordunya bu cevaplayanlardan olumsuz yanıt verenler ne olduğunu bilmeyenler yani böyle bir soru sorman cok saçma cevabı açık ve net bir soru yani daha çok esrarı biliyormusun bilmiyormusun tarzı bir soru olmuş

0|0
    0|0
  • Ne işim olur öyle esrarcılarla.Yol verirdim...

0|0
    0|0
  • zıkkım iç derim

1|0
    0|0
Yükleniyor...