Rıdvan dilmen burağın yüzde 100 lük penaltısı verilmedi dedi

burağın yine bu maçta da penaltısı verilmedi allah hakemi bildiği giibi yapsın yeter artık burağa yapılan haksızlıklara dur demeli değil mi sizce

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerin yıldız oyuncusu Bülent Yıldırım iyi performansına rağmen Galatasaraya puan kaybettiremedi

3|3
    0|4
    • olan biz anadolu klüblerine oluyor bir de bülent yıldırım hakem seminerinde gs olduğunu söyledi sağır sultan söyledi ama senin araştırmacı biri olmadığından burada klavye başında atıp tutman normaldir

• Penaltıyı geç ofsaytlara ne demeli

Erkekler Ne Diyor 11

• Rıdvana kızıyordunuz birde :)adam düzeltmiş kendini

2|1
    0|0
  • Fenerbahçeliyim ve bence de penaltıydı ama hakemin penaltıyı vermemesi gs'ye kastı olduğundan değil burak'ın hakemi aldatma konusunda kötü bir şöhreti var bu kötü şöhreti de kendisi yarattı.saha içinde çok dürüst bir oyuncu olduğunu kimse iddia edemez o yüzden hakemler burak düştüğünde temkinli yaklaşıyor.

0|0
    0|0
  • önceden aldıklarına saysın :D

1|1
    1|2
  • rıdvan reis dediyse dogdurur.

1|0
    0|0
  • rıdvan bence objektif bir yorumcu öyle söylemişse diyebilr yani.

0|0
    0|0
  • yarın taksimde toplanalım hemen ... burağın penaltısına sahip cıkanlar vakfı BPSÇV

1|0
    0|1
  • Adam her zeman bilerek kendini yere attıgı için hakemlerde artık nasıl bir etki bıraktıysa :) :) :)

0|0
    1|2
  • Rıdvan diyorsa doğrudur agam.

0|0
    0|0
  • yenmişinizi işte yenilseniz neyse fazladan penaltı alırken sesiniz çıkmıordu çemkirmeyi bırakın

0|0
    1|2
  • O değilki sadece,tam 4 %100 lük gol olacak pozisyonda ofside olmadığı halde bayrak kaldırdı hakem.Meloya yapılan faulde bariz gol pozisyonu dolayısıyla kırmızı kart vardı vermedi.

0|0
    0|0
  • Ben de Galatasaraylıyım ama Burak'ın adı çıkmış bir kere. Hakemler penaltıysa da vermiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• burak hala ödüyor :)

0|3
    3|3
    • Gümüş kelebek her forvet sıkışınca ceza alanında kendini yere atar sen kabullenmesende olay budur holosko kaç kez kendini yere attı hakem bir penaltı verseydi görürdüm ben sizi aynı şeyi alexde kaç kez yaptı şimdi siz onu bunu bahane etmeyin yenicek olsanız 2.maçta yenerdiniz hani yenebildinizmi

• teşekkürler vhoydonk@

rots90@bana yorum yazacağına soruya cevap at.bakıyorum takiptesin cevapları:))neyse adam kendi itaraf etmiş siz neyi savunuyorsunuz:)) link

• ızlemedım be macı yorum yapamıcagım ama oyle dıyorsa oyledır:D

0|1
    0|1
  • Hakemlerimizin amacı belli zaten..

Evet %100 net penaltıydı yine vermedi hakem..Sorun değil herkese rağmen Şampiyon olcaz..

Rıdvan'ın ateşimi vardı acaba bunu söylerken..

2|1
    0|1
  • Doğru demiş.

0|1
    0|1
Yükleniyor...