Zayıflamak istiyorum yardım edin?

Arkadaşlar 1.80 boyum 85 kilom var şöyle 10 kilo versem yağlarım gitse dünyalar benim olacak yemeği kesiyorum yarından tezi yok kahvaltıta 2 yumurta haşlaması ara öğün 1 yumurta haşlaması akşamda artık yemekte ne varsa ondan ama az yicem ancak böyle zayıflanır mı etrafımızda spor salonu yok ve koşu için ideal yerlerde yok, evde 5er kilolu dumblearım var zayıflarken hafiften kasta olmasını istiyorum NOLUR YARDIMCI OLUN TECRÜBELİ ARKADAŞLAR

0|1
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Ben 3 ayda 12 kilo verdim sabah kahvaltısında haşlanmış yumurta yedim öğlen kahve içtim nescafe sonra akşamda bir tabak ne yemek varsa ekmeksiz tabiki bol bol su iç ama spor yapmadan olmaz ben kondisyon bisikleti aldım günde bir saat sürdüm çok terletiyo mutlaka sür

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 85kilo fazla deglki 180 boyuna kas kitlen yok demekki zayiflama kotu bir skinny fat vucudu ortaya cikar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Senin o boya kilon iyi zayıflamaya gerek yok yağları kasa çevirmen gerek

0|0
    0|0
  • Kilo vermesi çok kolay hep de hiç aç kalmadan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yağlı yemeklerden uzak dur ekmeği kes bırakacam yapacam demekle olmuyor 21 gün yaptıktan sonra alışkanlık haline gelir ben 2 ayda tam 3 kg verdim geri alınmaz diye birşey yok aynı şekilde devam et yumurtanın yanına yağsız süt ürünleri de ekle

0|0
    0|0
  • Ağırlık çalışmak zayıflatmaz kardeşim, koşu yap.

0|0
    0|0
  • bende kilo almaya çalışıyorum 181 boy 70 kiloydum 80 oldum :D

0|0
    0|0
  • Ne yedinde kilo aldın bende alamıyorum ne yapayım 😅

0|0
    0|0
  • Aga naptin sen. ben 181 im 72 kiloyum 80 olmam gerk. ben zayifim diyorm sen kiloluym diyosn

0|0
    0|0
  • ben 1 72yim 76 kiloyum umrumda değil :D

0|0
    0|0
    • yağlar yok mu hacı bıktım vallah zayıflayınca sanki dünyalar benim olcak gibi hissediiyorum böyle 1 gün tuvalete gitmezsem göbeğim çıkıyo davul gibi geziyom

• Hiçbi insana yakışmaz kilo kendini kandırma

• http://hizliresim.com/YbvlvZ ortam kotu de bem 78 kiloyum knk

Yükleniyor...