Basen ve çatlaklar? Çıldıracağım yardim edin?

Arkadaslar normalde çok fazla yesemde kolay kolay kilo alan biri değilim gecen seneye kadar gayet guzel bir vucudum vardı kalça ve goguslerim belirgin bacaklarimsa ne ince ne kalındı normal yani. Fakat bu sene basenlerim arttı onlarla beraber çatlaklarimda olustu hicbir zaman zayıf bir insan olmak istemedim olmadım da daha dogrusu balik etli-zayıf ikilisinin ortasinda birseydim ama bu basenler beni bitirdi gercekten yalvaririm size basenlerimi ve catlaklarimi en kolay yonden nasil giderebilecegimi soyleyin bana cok sinirlerim bozuldu?

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• nemlendirici krem sür bol bol su iç ve kilo alıp vermemeye çalış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bol bol yürümekten başka çağran yok basen eritmek için be şunu unutma erkeklerin yedikleri göbeğine kadınların yedikleri kalçalarına gider ve bu ikisinde eritmesi çok zordur o yüzden yediklerinde dikkat etmelisin artık

0|0
    0|0
  • Dengeli beslen ve spor yapmaya başla üst bacak ve kalça için squat yapmalısın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sert bir fırçayla banyodayken fırçala acıyana kadar, kızrana kadar çıktığındada kakao yağlı krem var gratiste satılıyor veya zaytinyağı o yağlar çok iyi geliyor, bendede vardı biraz çatlak iyi geldi

0|0
    0|0
  • Su iç, asit tüketme, çikolata yı bitter tercih et, squat yap, Türk kahvesi iç

1|0
    0|0
  • Bio oil

0|0
    0|0
  • Çatlaklar gitmez, sadece görüntüsünü hafifletebilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...