Büyüye İnanırmısınız?? :)

Hiç büyü yaptırdınızmı büyü hakkında ne düşünüyorsunuz inanırmısınız bu işlere yaptırdıysanız kime ve neden yaptırdınız hadi dökülün bakalım :)

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• Büyüye inanırım ama hiç yaptırmadım.. Aslında inanmazdım büyüyede evimde iki üç tane muska tarzında şeyler bulunca işlerimde ters gitmeye başlayınca anlayamadım bir hocaya gidip sormuştum peygamberimizin duası gibi birşey demiş ti ama kötü niyetle yapılırsa zararlıymış. Niyetine bağlıymış yani, bilemiyorum genede kötü şeylere büyüye bağlamak saçma geliyorda,saçmada olsa buna bağlamıştım. Sonuç olarak inanıyorum galiba. Birde nasıl bir cevap yazdım ben böyle ya,bi cevapta en fazla bu kadar anlatım bozukluğu olabilirdi heralde. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• yaptırmadım ama 90lı yıllarda dayım yaptırdı.karısından ayrılmıs ve bir türlü evlenememiş..Hocaya gitmişler.O gün yolda cüzdanını kaptırmıs.Hoca dayımı gördüğü gibi sen şu an sıfırsın demiş.Parasını kaptırdıgı ıcın.hoca kilit getir bana demiş, götürmüş kilit.Bunu denize at ve arkana bakmadan uzaklas demiş.Dayıma evlenmemesi için kısmetini kapatmıslar.Sonradan evlendi..çok var böyle dıuydugum.inanmamak elde değil bence..

0|0
    0|0
  • türkiyede kara büyü yok. Kızıl büyü ve büyü var. Kara büuü yapmak için şeytana tapman gerektigini biliyorm. İnsan organlarıyla yapıldıgınıda.

0|0
    0|0
    • uhh ürktümm

• Kainat kurulurken. Cinler alemi ile insanlar alemi bir birine söz verdiler. Ne cinler insanlar alemine ne insanlar cinler alemine gitmeyecek diye. Ve bu sözü ilk insanlar bozdu. Sonra büyüler sihirler çıktı.

• okadar zor bişi değil büyü, öretiyim sana istersen :)

0|0
    0|0
  • büyü ile uğraşma içine girdin zaman aklına gelmicek acılar çekersin... buyu yapan bırını tanıdım felç geçirdi ve iki büklüm öldü... büyü var tabıkı yapılanı etkıler ama yaptıranı da inan bayabı kötü eder... nankatsu_06@hotmail.com

0|0
    0|0
  • ben bizzat yapıyorum büyü sihir üfürme... gecen bir kız geldi castin biberi kendisine bağlamam için 100 dolar verdi...bakalım nasip artık :DDD

0|0
    0|0
  • Buyu vardır kuran da da yazar

0|0
    0|0
  • Sen istiyor onu verecek 100 liğra.

0|0
    0|0
  • Büyü yapan arkadaşlarım var.

0|0
    0|0
  • yaptırmadım uzak dursun sakat birşey ters tepebiliyor gördüm

0|0
    0|0
  • yaptırmadım ama inanırım yaptırmamda

0|0
    0|0
  • raistlin

milamber

mithrandir

elminster

yanii ne diyeyim :)

0|0
    0|0
  • tatlısın ama büyülü değilsin sen liseli styla :D

0|0
    0|0
    • ne alaka ben büyü olayını merak ediyorum sadece

• carpılcazmı simdi sahsdahgs cinler carpar takılma gaghsdg :D

Kızlar Ne Diyor 9

• büyü diyen bişiy var tabiki .. ama günah falda baktırmam büyüde yaptırmam fal bakan büyü yapan insanlardanda korkarım :S

0|0
    0|0
  • bağlama büyüleri var evet

0|0
    0|0
  • düzenli olarak büyü yaparım

0|0
    0|0
  • hiç işim olmaz

0|0
    0|0
  • buyuye ınanırım ama kımseye yptrmadm ısım olms

0|0
    0|0
  • İnanırım ama yaptırmadım.

0|0
    0|0
  • İnanıyorum ama yaptırmadım

0|0
    0|0
  • evet inanırımmmm

0|0
    0|0
  • büyüyü bilen kişi yapar ve tutar..ama kimseye yaptırmadım çünkü dinimizde günah annemle falcıya giderdik eskiden oda merak ettiğimiz özel şeyler içindi İzmirde Pasaklı Birsen vrmış..onunla konuşmadım ama bilmiyorum..ama büyü fal vs.uğraşanların tanıdıklarından dinlediğin hikayelerden ödüm bokuma girdi söyliyim..

1|0
    0|0
Yükleniyor...