Galatasaray a Sizce Hangi Teknik Direktör Gelmeli?

Lucescu ve Fatih Terim isimleri ön planda ve taraftarlarda bu iki ismin takımı ayağa kaldıracağına kesin gözüyle bakılıyor ancak bir taraftanda Takıma hız ve iyi oyun katan Riekerink te taraftarlar tarafından düşünülüyor.

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Riekerink düşündüğüm yok düşünen GS lide görmedim ama varsada birşey diyemem tabiki isterim Lucescu Terim Hamzaoğlu gibi isimler ama aşu aralar malum maliyette önemli Galatasaray için hayırlısı ne ise o olsun.

1|0
    0|0
    • Hamza gelmesin ya Terimin tirnagi etmez

• Ben onun oynattığı futboluda beğenmiyorum o gelecekse Riekerink kalsın daha iyi

• Saygı duyarım :)

En İyi Kız Görüşü

• 1. tercihimiz Fatih Terim
    2. tercihimiz Lucescu
    Eğer bu ikisi olmuyorsa Okan Buruk gelsin Riekerink te yardımcısı olsun.
    Yok eğer o da olmuyorsa, o zaman Riekerink le devam edelim çünkü adam doğru yolda, Hamza ve Denizlinin yaptığı hataları yapmadı ayrıca futbolcular tarafındanda seviliyor, taraftarlar tarafından da

0|2
    0|0
    • Riekerink bence Hamza ve Denizliden daha iyi en azından adamin oynattığı futbol yenilse bile zevk veriyor

• Zaten bende öyle düşündüğüm için, sıralama Hamza ve Denizliyi hiç katmadım :)
      Riekerink o ikisinden de kat kat iyi

Erkekler Ne Diyor 16

• Gizli hergun soruyorsun ama bir türlü bulamadın cevabi , Yılmaz Vural hepsinden iyidir

0|0
    0|0
    • Yılmaz Vural bu kadar iyiyse Beşiktaşa alin o zaman

• yılmaz vurak karabüksporu küme düşürdü :D bu yıl tekrar çıktı süperlige :D

• @seksigirl00 kimleri düşürmedi ki :)

• Lucescu oyuncudan %100 verim alır , Özellikle elindeki 10 numarayı çok iyi kullanır Sinan, Sneijder ve Bruma gibi oyuncuların performansında baya yükselme olur.

1|0
    0|0
  • Bence Fatih Terim ya da Hamza Hamzaoğlu ki her ikiside aktif görevde bunların dışındaki en yaratıcı ve mantıklı isim Lucescu olur.

1|1
    0|0
  • gs senin kadar dert etmiyor bunu emin ol pembe :D valla luce ve fatih gs için iyi seçimler olur ama inşallah yanlış tercihlerde bulunurlar ; )

0|0
    0|0
  • fatih terimde şeref hassiyet varsa bir daha gs ye gelmez

0|0
    0|0
  • ikiside çok iyi ama Fatih Terim olursa daha iyi olur

1|0
    0|0
  • Bir Besiktasli olarak Riekerink kalsin isterim. :)

0|1
    0|0
  • Tabiki terim fakat gelmez bu Başkan bizde olduğu surece gs gibi bir camianın basına terim gibi bir Başkan geçmeli

0|0
    0|0
  • fatih terim dönmeli

1|0
    0|0
  • bence lucescu gelmeli adam futboldan anliyor acik ve net

0|0
    0|0
  • lucescu

0|0
    0|0
  • bence lucescuyu beklıyolar o olmazsa riekerinkle devam etmeliler

0|0
    0|0
  • Jose Mourinho

0|0
    0|0
  • Luce gelirse toparlar belki

0|0
    0|0
  • bence para gelmeli

0|0
    0|0
  • bence rinkerinkle devam etsinler bu adama düzgün kadro verseler çok başarılı olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Fatih Terim geri gelmeli

1|1
    0|0
  • Fatih Terim benim için milli takım çok önemli ilk hedefim dedi. Galatasaray'la ne kadar ilgilenebilir ki? Milli takım daha ağır basar iki takımla ilgilenmesi çok zor bence.

0|0
    0|0
    • Avrupa Şampiyonasından sonra gelir zaten

• Biz bilmeyiz ünal bilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...