Galatasarayın 3 golü de bilica'nın hatasından kaynaklandı ne iş bu bilen var mı?

gasarayın 3 golüde bilicanın hatasından kaynaklandı ne iş bu bilen var mı

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesi kendiniz gibi sanıyorsunuz içiniz Fesat sizin

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• bilica bu lige yakışmıyor zaten.tek bildiği kuyu kazmak

1|1
    0|0
  • Soruyu sorarken ima kullanmışsın

bknz:Şike

3 Temmuzdan beri Galatasaray' a patlıyor bütün şike iddaları...

1|1
    0|0
  • Hatasız kul olmaz. her şeyde bir mana aramayın.

0|1
    0|1
  • hahahahaha size yaaa :-) :-) la bilica o hatayi yapmasa yenilirdik dimi o kaar kotu pynadik :-) dannynin hatasi ne ayakti acep :-)

1|3
    1|0
  • satılmıs k*pekler bunlar ancak böyle sampiyon olurlar avrupada adam gibi hakemler mac yönettimide zorlarına gidior şike yapamıyorlar ya avrupada cinconlular

1|1
    2|4
    • dimi o yüzden Ş.liginde çeyrek finale kadar gittik Ş.Ligindeki hakemlerde GSli demi hay ben sizin olmayan beyninize s.kam biraz antıkı konuşun

• Yahu şu orta okul öğrencilerini neden alırlar ki bu siteye. Sanırım sen Galatasaray'ın maçlarını izlemedin. İlk Manchester maçında 2 ya da 3 penaltımız verilmedi. Braga maçında 1 penaltımız verilmedi. Kendi sahamızdaki Manchester maçında 1 penaltımız verilmedi. Real Madrid maçında 2 penaltımız verilmedi. Ona rağmen yarı finali zorladık. .Şimdi sütünü iç ve öğle uykusuna yat

• kaslı bos bos konusma senin gibi klavye delikanlıları cok fransız takımını gelmis bana savunuyorsun ortan h*vlamak cok kolay adam olsan adam gibi yorum yapardın

• ne alaka 3 golde de bilicanın hatası

0|1
    0|1
  • sen bir çay koy boşver golü adfsdf

1|2
    0|0
  • şike olmasın :)

0|0
    0|0
  • Geçen hafta kadro dışı kaldı bir de fener kovmuştu onu geçen sene

0|0
    0|0
  • adam resmen karşı takıma çalışıyo yılmaz vural kesin dövmüştür :D

0|0
    0|0
  • ben galatasaraylıyım ve şu bir gerçek gs 20 dk da gol atar 2 dakıdada yer yapcak bısı yok. böle sevecez

0|1
    0|1
  • fenerbahçenin eski futbolcusu git fenere sor kıskanmayı bırakın artık

0|1
    1|0
  • oldu baska :D bu ne bole saka mı D

1|0
    1|2
  • Her GS maçı sonrası bahaneler gene herzman olduğu gibi anlayın artık

BİZ BU LİGE FAZLAYIZ

0|1
    0|1
  • bilica ofsayt bir oyuncu her zaman sakar...

0|0
    0|0
  • evet şike değil mi ? anladın hemen :D

0|1
    2|1
  • zaafı var adamın

0|0
    0|0
  • ekmek arası nutella iyi gider şimdi

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım Bilicayı satın almak için Galatasaray ile gizli işbirliği açmış önümüzdeki 3 temmuzda ünal aysal ile Metrisde yatacaklarmış

0|0
    1|1
    • dedim kaç kere almayın su siteye orta okulluları git buyu de gel yawrum sen abilerinle ablalarınla şimdi sönuk kanıyosun

• sen kendine beyin nakli yaptır, ben ünivesite okuyorum bebe yazdığımın ironiden ibaret olduğunu anlayacak kadar bile beyniniz yok gözünüzle okumuyorsunuz cevap atıyorsunuz sütünü iç ve anaokuluna git sana hocaların lego vercek .

Kızlar Ne Diyor 2

• onu sıke yaapanlara sormak lazım gs tertemız takımdır

0|1
    0|0
  • Galatasaray fırsatçı mı acaba?

0|0
    2|0
Yükleniyor...