Bir kadının erkeğe kattığı güzellikler nelerdir?

şu ana kadar ilişkilerinizden ya da hayatınızdaki kadınlardan neler öğrendiniz? bakış açınızdaki değişiklikler nelerdir?

0|0
2|43

En İyi Erkek Görüşü

• hayatına alelade değil , sevip bağlanabileceği bir kadını alan erkek, itidalli ve sabırlı davranmayı alışkanlık edinebilir. sonuç olarak aldığı kararlar daha sağlıklı ve doğru olabilir.

hayata inatla tutunmayı, sevgisine duygularına sahip çıkmayı öğrenebilir.

çok ucuz sebeplerden tartışma çıkarmaması gerektiğini idrak edebilir. bir insanı kalp kırmadan derdini anlatarak ikna edebileceğini kabullenebilir.

hayatını bu özel kadından feyiz alarak sükunet içinde sürdürebilir

0|2
    1|3
    • erkeğin her konuda eksik kadını ise bir melek gibi anlatmışsın.. böyle bişi 1000 de 1 olabilir hele ki bu zamanda

Erkekler Ne Diyor 42

• Ben en çok cinselliği öğrendim. Teorik bir bilgisi oluor insanın evet ama işi en iyi kadınlardan öğreniyosun. Bunun dışında bir kaç çeşit yemek yapmayı öğrendim. Hangi kıyafetlerin beni daha çekici gösterdiğini birde nasıl yalan söylenir nasıl aldatılır bunları hep kadınlardan öğrendim.

0|0
    0|0
  • Kadının hafife alınamayacağını, hayatın bir ciddiyeti olduğunu ve her türlü ilişkide saygının ne kadar önemli olduğunu öğretti. saygı varsa sevgi de kendiliğinden olur.

0|0
    0|0
  • Kadınlar acayip canlılar, erkekler de öyle ama kadınlar her zaman bir adım önde. İstedikleri zaman istedikleri şeyi yapabiliyorlar. Kralım diye dolaşan erkeğin götünden hissetirmeden donunu alabilme kabiliyetleride var (: Çok aptal gibi görünen kadınların ne kadar zeki olduklarınada şahit oldum. Erkekler kadar kadınlar prof yalancılar deyildir (: Gerçekten birisini çok sevenen kadının ondan bir anda vazgeçebileceğini de unutmamak gerek. Bunlar gibi bir çok şey daha sayabilirim yalnız benim kadınlardan öğrendim tek birşey vara (: ne olursan ol dürüst ol ve onu incitme (: gerisi teferruat.

0|0
    0|0
  • Hayatımı düzene sokuyor kötü alışkanlıklardan uzaklaştırıyor derdini dinliyor yardımcı oluyor iyi yanları var tabi bazıları melek bazıları ise şeytan sonuç olarak şeytanda bir melektir :) ama şunuda öğrendim kadın milletine fazla güvenmiceksin birde sevdiğini belli edersen yandın o yüzden kimse benim vazgeçilmezim değildir.

0|0
    0|0
  • O kadar kadın arasında olgun ve ne istediğini bilen bir tane ile bile karşılaşmış değilim, kadınların karakteristik özellikleri hep aynı mıdır?

İnsan ilişkilerinde kişilerin birbirine ne kattıkları önemlidir birbirlerinden ne çaldıkları değil. Bu nedenle karşındakinin hırsızlık yapabileceğini hissettiğin anda uzaklaşıyorsun otomatik olarak tecrübeler dahilinde tabii.

0|0
    0|0
  • bir kadın bir erkeğe hayat katar ,ışık katar, mutlukuk huzur katar

bir de ortak çalışma sonucu bebek katar (kısa yazdım :) daha bir çok şey katar ;) )

0|0
    0|0
  • ayn rand...emma goldman gibi kadınlarla karşılaşsaydım birşeyler katardı hayatıma...ama bugünün kadınlarının kattığı birşey varsa o da metalaşmış dünyadaki tüketim alışkanlıkları ve birsürü boş cümleden başka birşey yok...birde türkiyedeki kadınların yüzde 70inin statü sahip olmadığı lümpen bir hayatı yaşadığı gerçeğinden dolayı bir erkeğin hayatına artı bir değer katamaz...kafa ütülemek...ömür törpüsü olmak güzellikten ne yazik ki sayılmıyor...

0|1
    2|0
  • şu anki hayatıma girenler hayatıma bir şey katmadılar..olanı da alıp gittiler...ama umutsuz değilim... hayalimde ki adsız kadın...

0|0
    0|0
  • bana hep aldatan karaktersizler dek geldiği için bir güzellik katan olmadı.

0|0
    0|0
  • örgün öğretim yapan kadınlarla beraber olmadım hiç :(

0|0
    1|0
  • hayatımda hiçbiri bişey katmadı bana ama açıkca söyliyim olgunluk manyaklığı var bizim kızlarda hep ciddi hep ciddi eğlenmeyi seviyorum kardeşim ben life time enjoyyyyy :)

0|0
    0|0
  • daha acımasız olmayı, gerci hayat baslı basına boyle tecrubeler iyidir

0|1
    0|0
  • tırnak yemeyi bıraktırdı sağolsun ... :))

0|0
    0|0
  • cok agliyorlar ya dert sahibi ederler adami, adam olana kari kiz degil ugrunda ölecegi bir dava lazim.

0|0
    0|0
  • Tyrion Lannister in dediği gibi neşeli adımlar :)

0|0
    0|0
  • her kadın erkeği değiştirir. kadın erkeği tamamlar yardımcısıdır. erkekte kadının direğidir. böylece birbirlerini tamamlarlar. kadınların annelik içgüdüleri vardır erkeği çok çabuk anlar ve eğitirller.

0|0
    0|0
  • Kadın erkeğe erkekte kadına eşlerine okunması için gönderilmiş birer ilahi mektuptur. Onları ancak eşleri okuduğu zaman güzel olur. Zaten o şekilde olunca da güzellikleriyle birlikte gelir...

0|0
    0|0
  • hayata dair tum guzellıklerın, içtenliklerın farkına vardım çunku kadın daha duygusal olaylar karşısında guzel duusunmek bır sanattır

0|0
    0|0
  • Bence kattıgı tek ve en önemli şey BİR ERKEĞİ KADIN OLGUNLAŞTIRIR !

0|0
    0|0
  • acı cekmeyi ögrendim . tek kattıgı şeyden biraz daha olgunluk.

0|0
    0|0
  • Allah değiller peygamber değiller. ne bekleyecem la ben et kemik parçasından...

0|0
    0|0
  • daha temiz olmayı öğrendim :D

1|0
    0|0
  • Daha düzgün bir yaşantı, daha düzgün iletişim, kişilik yerine oturur vs vs vs

0|0
    0|0
  • Hayata daha ciddi bakmayı öğrendim,sorumluluk felan:d

0|0
    0|0
  • herşeyi öğrentim iyi kötü

0|0
    0|0
  • Şu ana dek temiz yürekli bir kızla karşılaşmadım.

0|0
    0|0
  • olgunlaştım onlara çok şey borçluyum!

0|0
    0|0
  • kadınla alışverişe çıkmak asrın hatasıymıss bunu öğrendim

0|0
    0|0
  • O sana kalmış bir şey :)

0|0
    0|0
  • ilişki yaşamadığım için birsey diyemeyeceğim