Bir insan neden fake hesap açar?

Bir insan neden fake hesap açar?

0|0
9|20

En İyi Erkek Görüşü

• birçok neden olabilir ve tahmin etmediğin bir neden çıkma ihtimali yüksek =)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Mallık .

1|0
    0|0
  • Diger karakterini orda özgürce yaşamak için. gizli saklı çelişkili yazılar.

1|0
    1|1
  • Kötü bir yanı olup onu dışa vurabilmek için açıyor olabilir, eğlence yapıyor olabilir, saklanmak için olabilir.

2|0
    0|0
  • cümlen Türkçe başlıyo sonra yabancı dilde sözcükle devam ediyo Türkçe ile bitiyo. Acıdım beynine FAKE ne ya SAHTE o. Ama SAHTE dersen ortamdan dışlanırsın dimi ? hatta REZİL OLURSUN sende haklısın

1|0
    0|0
  • çünki anlamıstır artık kendinden bir b*k olmucanı başkası olmaya calsıyodur artık.

1|0
    0|0
  • cevap vermeyeni kontrol amaçlı ya da çekindiği kişiyle konuşamadıgı ıcın ordan tanımak isteyebilir ağzını arayabılır bir ton sebeb var

1|0
    0|0
  • hayatımız fake ondan hayata uyum sağlamak için :(

2|0
    0|0
  • Fake hesap açmak istediği için.

1|0
    0|0
  • kendi olunca bir boka yaramadığını bildiği için başka kimliklere bürünür ezikler :)

1|0
    0|0
  • Eğlence olsun diye

1|1
    0|0
  • Faceyi fake diye okuyup kic tarafindan algilayan fake cocuklari diyorum onlara.

1|0
    1|0
  • çünkü yapabiliyorlar.

1|0
    0|0
  • Tas*k geçmek için olabilir mi

1|0
    0|0
  • belki bir tanıdık çıkar diye yaptıklarının gizli kalmasını istiyordur

0|0
    0|0
  • İşsizdir :))

0|0
    0|0
  • ya g**ü kalkar ya da s**i..

0|0
    0|0
  • fake ne demek?

1|0
    0|0
  • Ateistim ve fake hesabım var düşüncelerimi özgürce dile getirebilmek için. Ne yani öyle çıkıp kendi kimliğimle mi yazayım canıma susamadım daha. Hayatı seviyorum..

2|1
    0|0
  • Birilerini takip için falan eğer bu sitedeyse soramadığı soruları oradan sorar veya kızları ekler oradan sohbet eder vs..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• içindeki herkesten sakladığı ikinci kişiliğini sergilemek için

yada olmak istediği kişiye bürünmek için

1|0
    1|0
  • Geyiğine..

bknz Etmus

1|0
    0|0
  • O degil de Karikateisttekilerin yarisi fake, onlari bu duruma sokanlar utansin

1|4
    0|1
  • Eski sevgililerini takip etmek için

1|0
    0|0
  • sen sor diye

1|0
    0|1
  • eğlence,saçmalık , farklılık olsun diye benim vardı 3-4 tane ama kapandı 3 tanesi son 1 tane vardı onuda 2 gün önce çaldılar

1|0
    0|0
  • genellıkle 2 yuzluler ıcın

1|0
    1|0
  • Kendini beğenmiyordur veya açtığı hesaptaki kişiyi sevmiyordur adını kötü birisi olarak çıkartmak ister :D bir çok nedeni vardır yA :D

0|0
    0|0
  • Cesaretleri olmadığından.

0|0
    0|0
Yükleniyor...