Böyle zayıflanır mı?

Arkadaşlar ekmeği kestim sabah kahvaltı ediyorum akşam yemek yiyorum arada öğlen falan meyve falan atıştırıyorum işte. Kalorisi düşük şeyler yiyorum mesela pide 500 kalori akşam yemeği olarak ideal bence. Sizce böyle zayıflanır mı?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Sporsuz zayiflanmaz

0|0
    0|0
    • Diyetsiz zayıflanır mı peki illa ikisinide mi yapıcaz

• Kilon cok degilse sadece spor ve yediklerine dikkat ederek kilo verebilirsin

• 7-8 kilo fazlam var 84 kiloyum boyum 1.80

En İyi Erkek Görüşü

• bir vursam hastanelik olacan erkekler neden boyle zayiflama meraklilar anlamis degilim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ekmeği kesme, kaslarını yakarsın. Öğünleri sıklaştır, öğünde yediğin yemek miktarını azalt. Kızartmalardan uzak dur. Her gün haşlanmış yumurta ye, tok tutar. Düzenli yürüyüş yap.

0|0
    0|0
  • Ekmeği tamamen birakmak yerine her öğun 1 dilim ye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence çok sık yemek ye ama örneğin 1-2 lokma al kalk böylelikle açlık hissi giderilir ve kilo vermen daha kolaylaşır bunun yanı sıra çok sık yürüyüş yap kola, cips, çikolata ve abur cuburdan belli bir süre uzak dur.

0|0
    0|0
  • Günlük 1500 kaloriyi geçme, verirsin

0|0
    0|0
  • Ac kalarak kilo verme kardeşim. Beslen ama sağlıklı beslen. Yürüyüşte yaparsan kendi kendine verirsin zaten

0|0
    0|0
  • Ekmeği kesmekle zayıflamanın alakası ne?
    Kendi kafana göre iş yapma dostum.

0|0
    0|0
    • Bu benim görüşüm mü kardeş saçma saçma görüş paylaşma. Herkes biliyor ekmeğin kilo yaptığını saf un ne yapıyor kas mı?

Yükleniyor...