Sizce spor yapmak?

Boyum 1.62 falandır 65 de olabilir kilom 49 falan sürekli su içiyorum çok susarım ve yeşil çay içerim her gün. Bide spor olarak sadece yürüyüş yapıyorum her gün 3 km yürüyorumdur sizce geleceğe yatırım yapabilir miyim? İlerde şişko bir kız olmak istemiyorum o yüzden şuandan dikkat ediyorum yediklerime. Evlendiğim zaman da kilo almak istemiyorum önerileriniz var mı?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bende senin gibi birseyim 1.68 boy 50 kiloyum evde hareket ediyorum ama yediklerime dikkat etmiyorum asiriya kacmamak gerek tabi ama Şu an yemezsen bir daha ne zaman yiyecegiz mantigindayim kiloda almiyorum ama ilerde sorun olmaz insallah

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kas yoğunluğunu artır çünkü kaslar enerji depolar fazla yemiş bile olsan yağ hücrelerinden önce kaslara sorulur ihtiyacı yoksa yağ olur :) kısaca

0|0
    0|0
  • yemek porsiyonu kontrol et bukadar basit ben istesem 2 ayda 20kilo veririm istesem 2ayda 20kilo alirim beyin ameliyati yapmisiyoz dunyanin en basit seylerinden birisidir

0|0
    0|0
  • Az ye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Geleceğe yatırım yapmak? :D O senin ilerdede nasıl besleneceğine bağlı kendini saldığın an gelsin kilolar. Şimdiki yaptığın sporla şimdiki formunu korursun taa evleninceki değil :D

0|0
    0|0
  • Bence gayeta iyisin bu formda ilerlemelisin 👍

0|0
    0|0
Yükleniyor...