Karınız bir başkasına aşıksa...

yastığının altında başka bir erkeğin fotoğrafını bulsanız ne derseniz

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• gercekten artık müslüman ülkesinde yaşadıgımdan şüpe duyarım bu soruyu soracak kadar ne kadar genş olduk namus bu öyle kolaymı ya ne zaman sizi böyle kandırdılar ayrıca gülerek şaklabanlık yaparak babasına filan yollarımlı cevaplar öldürdü beni ar damarında patlama var karı lan bu sevgili dahi degil karıı

0|0
    0|0
    • insan daha sonra bir başkasını sevemez mi

• namus benim onun değil

• kıydıysan o nikahı ben veya o diye birşey yok sen onun o senin namusun evlilik sadece cocuk yapma aracı degil 2yi bir yapmak gibi sevaplı bir iştir sen evlendiysen namusun önce senden sonra ondan sorulur evliligi iyi kavramalı sonra evlenilmeli yapamiyacaksan eger evlenmezsin

Erkekler Ne Diyor 12

• Ne dememizi bekliyosun aferin len karı sana falanmı diyelim.

1|1
    0|0
  • Öncelikle karım olacak kişinin, aşık olduğu birine ait bir fotoğrafı yastık altına koyacak kadar mal olması mümkün değil. Düzgün cevap istiyorsan daha mantıklı bi' soru sorman lazım. Şu an 18-24 yaş arası olduğundan şüphe duydum ve 18 yaş altı diye şikayet ettim.

1|0
    0|1
  • siz nereye doğru gidiyosunuz böyle ya. ar damarınız mı çatladı kardeşim.

2|1
    0|0
  • Dikerim adasldasşldasdasd

0|2
    0|0
  • Bişey demem agzını burnunu dagıtırım benimle evlenmeden önce aklı nerdeydi

1|0
    0|0
  • sonrada kadına şiidet olmasın diye bagırıyolar al işte örneği :)

0|0
    0|0
  • Anasının evine ışınlarım.. Boş eve yeni cıvır atar resimlerini face'' e koyarım..

0|0
    0|0
    • çokda umrunda olacağını sanmıyorum sonuçta başkasına aşık

• O açıdan düşünmemiştim bak.. Anasının evine yollarım yinede boş eve cıvır atarım.. Sinirlerim bozulmuş bir kere dkfjlsff

• ALLAH büyük konuşmayım düşman başına

babasının evine götürürüm 2 laf ederim babası abisi dövsün

0|0
    0|0
  • boş ol boş ol boş ol

0|0
    0|0
  • evi terkedirim bidaha gelmem

0|0
    0|0
  • sana gelişine çakasım geldi bir an ?

0|0
    0|0
  • İlişkiye girmesinden daha kötü değil. Hani erkek fiziksel bakar. Ayrılırız. Ama yatakta yakalarsam işkence yaparım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Erkek bensem suratına tükürür evden kovardım..Ha yok aynı şeyi bir erkek yapsa hiçbişi demeden sessizce ortamı terk ederim..Niye iki cinse ayrı muamele derseniz şu şekilde açıklayabilirim..Kadın bir başkasına aşık olduysa erkeğin de kadının da suçu çok bellidir..Ama erkek bir başkasına aşık olduysa erkek direkt kadını suçlamıştır ve zaten bir başkasını öğrenmişim bir de şu yüzden diye başlayan hakaretlerini dinleyemem..Allah'a havale eder giderim tabi sadece fotograf bulduysam bu böyle :// Başka bir durumsa bişi diyemem valla ne yapacağımı ne ben biliyorum ne de Allah..

1|0
    1|1
  • tövbe tövbe

0|0
    0|0
  • koy seyıne gıtsın

0|0
    0|0
  • ben bile kafasını gözünü patlatırım, kendimin galiba..

0|0
    0|0
  • kalbiyle aldatan bir kadın o kadar salak olamaz.

0|1
    0|0
    • yanılıyorsun asıl kalbiyle seviyorsa salağa bağlar

• aldatma yok ki

• kalple aldatma dedim farkındaysan :) sen misin o zatı muhterem?

• Yastığın altına koymam ben. Gizler şifre koyar telefonumda tutarım. sdfhksdfksdfh.

1|0
    0|0
  • Kocam yapsa çok kötü olur . Ki neler yapacağımı biliyordur herhalde evlenmeden önceden. Mahfederim.

0|0
    0|0
  • karım değil ama kocam öyle bir şey yaparsa leşi çıkar evden ( evli değilim bu arada :D )

0|0
    0|0
Yükleniyor...