K.ç..ı kalkan erkeğin hikayesi

Evet evet yanlış duymadınız k..ç... kalkan erkeğin hikayesi dedim.. Hikayeyi anlatmadan önce de sorumu sormak istedim:)

Erkeklerrrrr size soruyorum özellikle deli gibi peşinde dolandığınız bir kız sizinle birlikte olmaya başladıktan sonra neden kendinizi vazgeçilmez sanırsınız neden k..ç..nız kalkar... Peki bu kız kalkan yerleriniz üzerine sizi oturttuğu zaman tepkiniz ne olur? Yani ilgisini çektiğinde ve onu kaybetmeye başladığınızı düşündüğünüz de ne yaparsınız?

0|0
7|20

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Açıkçası biraz egosal mesele bunlar

Kendimi örnek vereyim

Bir kız benle böyle çok çok ilgilense, sen şölesin bölesin offf bayılıyom vs vs hani ister istemez bir şımarma gelir, Orada işte ne olursa olsun kendini kaybetmemek gerekir, öyle bu bana bağlı, amannnn ilgilenmesemde olur gibisinden yapmadım yinede herşeye rağmen,...

Bir ilişki varsa, iki taraf duygularından ziyade üzerine düşeni yapmalı her zaman, herşey karşılıklı

Heee havalara girdiğim zaman beni g.t ettiği zaman o zaman çok çok pişmanlık yaşarım, ağlayacak derecede, kendimi paralarım belki, ama iş işten geçmiştir...

0|0
    0|0
    • evet bende ilişki konusunda herkesin düşeni yapmasını düşünüyorum.. Ama siz erkekler var ya garip varlıklarsınız.

• Evet birçoğumuz öyleyiz, Ya aslında kadın erkeğe biraz öğretmen gibi olmalı, şu gurur vs duygular çok zarar veriyor, birçoğumuz bunu anlamıyor maalesef önyargılarımız filan birçok şey dikbaşlılığımız bunların tekrarlanması kaçınılmaz oluyor maalesef

• Gerçekten seven erkek asla öyle yapmaz. Aşkının sonunu evliliğe, oradan da mezara kadar götürür.

0|0
    0|0
  • Patlak teker gibi oluruz sağa sola yalpa yaparız be olgun hatun.

0|0
    0|0
  • herşeyden önce bu yaşına kadar karşı cinsi tanımış olman ve kıçı kalkıyor şeklindekli kırıcı ifade yerine net bir gözlemle değerlendirme yapabilme birkimine sahip olman gerekirdi...

mesele şu;

"""biz erkekler hayatı, mülkiyet odaklı algılarız. bir şey bizim mülkiyetimize girinceye dek değerlidir. peşinden koşturur, uğraşırız ama bize ait olduğundan emin olduktan sonra değeri gözümümüzden düşer onun""""

ilginç ama durum tam olarak da bu maalesef...

0|0
    0|0
    • evet bu yaşıma kadar yeterince tanıdım ve erkeklerin örümcek taklitini çok iyi yaptığını düşünüyorum

• :)))

• dadlu daldu gülmeyi bilin sen zaten sadece:D

ekle dedim üleynnn:d

• Erkegin pipisi kalkık peşinizden dolaşır siz erkege yüz verince pipi iner ama illa bir yer kalkacak ya işte pipiden sonra kıç kalkıyo pipiyi zapt edebiliyorsunuz siz kızlar ama k*ç biraz zor zapt ediliyor :)

0|0
    0|0
    • illa bir yerin kalkması gerekiyor diyorsun yani... bunun ikisi aynı anda oluyor ne hikmetse yok ben pipi indirme konusunda yeteneksizim kıç indirmede daha marifetliyim:))) çok güldürdün beni Allahta seni güldürsün..

• :))) bencede kesilmeli havada olan kalkık olanların derse ihtiyacı var bende sana başarılar diliyorum:)

• teşekkür ediyorum o zaman ikimize kolaylıklar:)

• Bunun tek bir açıklaması var. Daha önceden yaşayamadığı bir duyguydu ve gerçeğe dönüşünce egosu tavan yaptı.

0|0
    0|0
  • Bu kaybetme geyiğinin hastasıyım.. Herkes birbirine ders veriyor sanki kurstayız mk..

Ünite 1 k*ç indirme, Ünite 2 inmiş k*çı muhafaza.. Kamera şakası mı ne?

1|0
    1|0
    • güncelleme gelecek belli.cevaplamıyorum asjbjkasdf

• Çok gerildim.. Bıraktığım yerden saldır sdkjfldg

• eee kardeşim peki niye o zaman kaldırıyorsunuz kaldırılan şeyin indirilmesi gerekmiyor mu? Adam gibi davransanız danalık yapmasanız herşey yolunda olacak...

• gün intikam günüdür :D mesele bu bir erkeği gereksiz yere süründürdüysen illaki bunun rövanşı olur ... hee erkek de dozunu kacırmaması lazım

0|0
    0|0
    • gerekli yere sürünüyorsa ne olur dersen ben sürünmeye devam eder tezini savunuyorum ya sen:)

• kardeşm benm peşimde koşan kızın benim için bir anlamı yoktur yani kıçımz kalktıgından deyil siklemedgimzden dolayı oluyor :)

0|0
    0|0
    • iyide peşinde koşan yokki o benim peşimde koşup durdu ha tamam deneyelim dedik yani aboowww demez olaydım adam 1 yılın içinde bir değişti ama hata bende son derece dürüst davrandım ona ve bir çok kez kıyamadım.. Dolayısı ile şimdi kendini vazgeçilmez sanıyor

• hmm şimdi anladm ozamn kendisinin waz geçilmez oldugunu belli ettirceksin ona

• Kimsenin peşinde deli divane olmadığım için bilemeyeceğim. Anlat bakalım dinliyoruz merakla :)

0|0
    0|0
  • bu sefer kızın kıçı kalkmış olur

1|0
    0|0
  • aslında bizde kalkan 2 yer var kızlar ilk önce kıça müdahale etseler böyle olmayacak :DDD

0|0
    0|0
  • bana birini hatırlattın ya neyse cevap vermeyeyim bu soruya yoksa üyelik gider

0|0
    0|0
  • kadınlarla duygularımız aynı farklı bişey yok sizde ki düşünce gibi bir farkı yok yani

0|0
    0|0
    • nasıl anlayamadım

• sizinde kalkıyo ya aynı şekil onu diyorum farkı yok

• cidden kalkmıyor benim ya keşke kalksa birde o zevki tatsam.. Seviyorsam seviyorum sevmiyorsam sevmiyorum. Sevdiğim adamdan ilgimi, sevmediğim adamdanda soğuk tarafımı saklamam asla.. Ama işte dürüst olunca ne yazıkki olmuyor

• yaw benimg*tde iyice sarktı kızlar bir el atın az kaldırıp dikleştirelim

0|0
    0|0
  • Bu kızdan kaynaklanır. Adam gibi adam seçememiş...

0|0
    0|0
    • yani k... kalkmayan erkeklerde vardır diyorsun :)

• başka yeri kalkarda beraberinde diğeride kalkıyor işte... ikisi bir arada

• Adın ne senin ya? :)

0|0
    0|0
  • Bunun k.ç kalkması olduğunu nerden çıkardın? Bana da oldu aynı olay, kıza aylarca uzaktan uzaktan baktım, o beni 1 gün görmezden geldi, ertesi gün yanıma geldi, şimdi ne yapayım ben burada? Üstüne mi atlayayım? Sen de böyle görmezden geldiysen, çocuk etrafında dolanırken başka bir tarafa bakıp, ona hiç bakmadıysa çocuk ne yapsın?

0|0
    0|0
  • ısın ıcınden cıkamadıgım bır durum var...pekı ılgısını kacırmasının yanında sureklı bır erkegın muhabbetını gecırıyorsa konusmalarında,zaten o erkekle yakınlastıgını dusunuyorum ve kafayı yıyecegım.kıskanclıktan ıcım ıcımı yıyor.sen bu soruya cevap ver asıl.senın durumun bıraz daha farklı bır kız gozuyle su soruya cevap ver

0|0
    0|0
    • sevgilin mi oluyor o

• degıl ama nerdeyse olabılırız gıbı goruyordum ama artık uzaklasmak ıcın elımden gelenı yapıyorum.bakıslarımı kacırıyorum yakında o ortamdan da kopacagım.yoksa kafayı yıyecegım.bı okusana ya gercekten ısın ıcınden cıkamıyorum.. link

• Enişte takmıyor heralde üstüne gitme bakımlı güzel ol gelir peşinden çekiciliğini koru hani.

0|0
    0|0
    • o konuda bir sorunum yok ki o yokkende bakım konusunda böyleydim o varkende...

• O olmadan da hayatın güzel olduğunu mutlu olduğunu göster iki arkadaşlarınla eğlenirken foto çekin faceye falan koy görünce kıskanır :)

• yok yok kıskandırmaya çalışmıyorum zaten

Kızlar Ne Diyor 6

• kıçını kaldıran kadınlar şikayetçi olan yine kadınlar :)

0|0
    0|0
    • değil mi kaldıran ben şikayetçi olan ben ama doğal davrananda ben yapay davranıncada iniyor işte.)

• Kıçı kalkan ekibi kurarız

0|0
    0|0
  • Gerektiği yerde tavrını koyacaksın.

0|0
    0|0
  • indircen o kalkan yeriniki görcek ooo hic taviz verme canım

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim:) aynı fikirdeyim

• Fazla değer soytarıyı KRAL eder..Tek sebep budur,bu tip kıç kalkma vakalarında...

1|0
    0|0
    • soytarı olmayanları var mı acaba bunların:)

• Sayıları neredeyse yok diyecek kadar azdır:)

• Bi tarafları kalkıyorsa eğer,o kalkan yere tekmeyi basma zamanı gelmiştir.Aşk gurur yarışı olmamalı.

1|0
    0|0
    • değil mi hemcinsim teşekkür ederim :)

• rica ederim:)

Yükleniyor...