Fenerbahçe' nin Şampiyonlar Ligi ön eleme 3. turda ki muhtemel rakipleri... Ne düşünüyorsunuz?

Fenerbahçe' nin Şampiyonlar Ligi ön eleme 3.turda ki muhtemel rakipleri... Ne düşünüyorsunuz ?Fenerbahçe' nin Şampiyonlar Ligi ön eleme 3. turda ki muhtemel rakipleri... Şanslı eşleşmeler ve şansız eşleşmeler hangisi olur, tur şanssını ne görüyorsunuz, yorumlarınız nelerdir...

Sparta Prag
Steaua Bükreş
Ajax
Monaco
Shakhtar
Young Boys
AEK
Rostov
Anderlecht
Man. City
Mönchengladbach
Porto
Roma
Villarreal

Güncellemeler:
Fenerbahçe' nin Şampiyonlar Ligi ön eleme 3. turda ki muhtemel rakipleri... Ne düşünüyorsunuz?
Ne düşünüyorsunuz?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• En göze batan takım city bu takımın gelmemesi lazım öncelikle gelirse çok çok zor diğerleri arasındada zor rakipler var Roma Porto Shaktar gibi ama yine bir nebze olsada dişe diş denebilir diğerleri yani şanslı denebilir Rostov olabilir sanki iyiler arasında :)

0|1
    0|0
    • Young Boys
      AEK
      Rostov
      Anderlecht
      diger gelmesinde sakınca olmayan takımlar, diğerlerine gre bir nebze daha çekilebilr takımlar :D

• vatana millete hayırlı ugurlu olsun :D

• güzelmiş beğendim. ama daha zor takımlar gelse daha iyiydi. :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• City Roma Shaktar Porto gibi elenme ihtimali yuksek takımlar olduğu gibi diğerlerine oranla basit takımlar da var. Önemli olan bundan sonraki tur , orada kolay rakip olmuyor genelde

0|1
    0|0
    • bir sonraki tur daha zor olacak zaten çoğunlukla takımlarımız bir sonra ki turda takılıyor, bu şampiyonlar liginde bir başka sorunda turun oynandığı zamanın takvimi çok erken olmassı ve takımlarımızın tam olarak hazırlanamaması bu da bir sorun... yazdığın takımlar istenilmeyen takımlar açıkcası digerleri daha kolay geçilebilecek takımlar...

• 3. ön elemede seri başı olacağımız için güçlü rakipler gelmeyecek büyük ihtimalle. Playofflarda ise Porto , City , Villareal gibi güçlü ekipler gelebilir seri başı olamadığımız için. Bu playoff kuralını çıkardıklarından beri hiçbir takımımız son turu geçip gruplara kalamadı. Ben yine pek ümitli değilim. Uefaya gideriz diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • haklısn ayrıca şunuda dikkati çekmek gerekir, 3. tur ve playoff takvimi ve maçları çok erken zamanda yapılıyor bu da takımlarımızın tam hazırlık yapamadan kaynaşmadan oynamak zorunda kalıyoruz, inşallah bu sene bu böyle gerçekleşmez, şeytanın bacagını kırarız, ş. ligi geliri çok önemli açıkcası bundan mahrum kalmamak lazım, 3 tur kolay geçer ama asıl gruplara kalınacak son tur önemli..

• Bu turda Shaktar, M. City, Roma zor rakipler ama diğer tur daha zorlu olacaktır. Umarım eleyebileceğimiz rakipler denk gelir ben shaktarın dışındaki her rakibe evet derim, çünkü shaktarda inanılnaz bir oyun yapısı var ve bu Fenerbahçenin oyun yapısına çok ters geliyor.

0|1
    0|0
    • 3. tur için kura şansıyla beraber kolay ve dişimize göre takımlar gelmesi muhtemel, tabiy ki bahsettigin zorlu rakiplerde var inşallah onlar gelmez, shaktar konusunda bende sana katılıyorum oyn stili gerçekten bize ters, stau bükreşte öyle, hayırlısı valla inşallah ş. ligine kapağı atarız :D

• Evet ama günüm futbolunda ingiltere liginin en çok seyredilen bir lig olmasına rağmen ingilizlerin şampiyonlar ligindeki başarısızlıkları çok saçma.

• Haklisin

• Man. City
    Mönchengladbach
    Porto
    Roma
    Villareal
    Monaco

Bunlar feneri banko eler dediğimiz takımlar. Anlamadığım şey Shaktar dan neden korkuyorsun? Adamların bütçesi ve kadro değeri sizden düşük.

0|1
    0|0
    • he ya bütcedende çok anlarsın ya wix :d futbolu ters gelen takımlar deriz ya, kendi kulubundende düşünebilirsin futbolu futbol anlayışı size ters gelen kulupler vardır o manada çekinmekmekten bahsediyoruz... ilk tur genelde geçiliyorda iknci play off turu zorluyor takımlarımızı çok bakacğız artık hayırlısı...

• ama muhtemelen kaleci almayacak bjk mevcutla devam edecek arkadan boykoyu yetiştirmeye çalışacak sanki... tolgada en az 1 yıl rahat oynar hatada yapsada..

• Boykoyu kiralayıp onun yerine güven veren yabancı kaleci alırsak tolga yedek kalır. Bende öyle düşünüyorum 1 yıl daha oynar..

• Cirt porto roma villarreal gelmezse bişeyler ola bilir.

0|1
    0|0
    • ön eleme için man. city shaktar, monako, roma dışında ki seçenekler çok ideal gibi, önceliklebunlar gelmesin bencede :D bir de kura şansı lazım tabi -.-

Yükleniyor...