Sevgilim hem beni arzulasın hem de beni masum görsün istiyorum, benim sorunum ne arkadaşlar?

Arkadaşlar benim kafama takılan şey şu.

Bir ilişkide ben saf temiz bir aşk istiyorum. ama cinsellik olmayınca da bir şeyler eksik oluyor ve mutlu olamıyorum, o kişi ile bir şeyler yaşayınca da gözümdeki masum hali, o aşk azalıyor. ne yapacağımı şaşırdım, sevgilim hem beni arzulasın istiyorum hemde beni masum görsün istiyorum ikisi de birlikte olmuyor biri olmayınca da olmuyor, sizce benim sorunum ne? (şuan bir sevgilim yok )

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• Kendini belli sınırlar altına alıyorsun. Bence en büyük sorunun bu. Hayatına yön verecek olan kişi sen olduğun gibi ilişkine yön verecek kişide sensin.Sevdiğin insanlar birşeyler paylaşabiliyor olman güzel birşey.Yapman gereken Tabularını yıkmak.

0|0
    0|0
    • evet haklısın ama o tabuları yıkınca karşımdaki insan tarafından kötü gözle bakılacakmış gibi hissediyorum.

• teşekkürler :)) kafamdaki pürüz kalktı :)

• Rica ederim :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Sen hem kurtların doymasını istiyorsun hem de koyunların yaşamasını.

0|0
    0|0
  • daha kendini tanımamıssın ki karsındaki nin ne hissettiğini bilebilesin.hem cinsellik olacak hem masumiyet neden olmasın sonucta herkesle yasamıyorsan sorun olacagını dusunmuyorum

0|0
    0|0
  • Saf temiz aşk diye betimlediğin şeyi biraz açıklarmısın?

0|0
    0|0
    • aklı hep orada olmayan bir ilişki.

• evet?

• yani cinsellik aşkın bi parçası bunu ayrı bişeymiş gibi görmemelisin

• herşey cinsellikmi demek ya öyle şeymi olur

0|0
    0|0
  • bu sevgilinin seni ayni anda hem sarisin hem esmer gormesi ile ayni durum... sec bir yonu

0|0
    0|0
  • sorunun bulupda bulanmakk...

0|0
    0|0
  • Hayal kuran birisi daha, sevgilin olmadan sana nasıl öneri vereceğiz?

0|0
    0|0
    • daha önce yaşadım bu tarz şeyleri.

• Önce bi ne istediğine karar ver yafrum :D

0|0
    0|0
    • ikiside olsun istiyorum fakat, araya cinsellik girince gözümdeki o saf hali yok oluyor.

Kızlar Ne Diyor 3

• Birbirlerini arzulayan insanlar masumiyetini kaybediyor yani?

Bence böyle düşünerek kaybediyorsun.

Cinsellik masumiyetle yürümez, ama sırf cinsellik var diye de bir insan masumiyetini kaybetmez. Takılma böyle şeylere. İçinden geldigi gibi yaşa. Bi gün masum ol, bi gün çılgın:P

0|0
    0|0
  • bunun için öncelikle evlenmen lazım

Not: Hiç bir kadın masum değildir..

2|0
    0|0
  • bende bir ilişkide masumluktan ve eğlenmekten yanayım. ne var yani bi ilişki cinsellik olmadan devam edemez mi.. bu konu hakkında herkesn farklı bir görüşü olabilir. bence sen anı yaşa ama pişman olma kalbinin sesini dinle mantığınıda bir köşeye atma

0|0
    0|0
Yükleniyor...